Město Seattle je ohromeno sérií vražd, ale pachatel stále uniká. Detektiv Jake Riley se snaží případ vyřešit, ale neúspěch ho znechucuje a chce odejít od policie. Jednoho dne nečekaně odhalí šokující tajemství - vrahem je jistý Garrotte, se kterým má konflikt z minulosti, a ten se chce pomstít tak, že zabije jeho matku. Jake požádá o pomoc tajnou vládní organizaci, která ze vzorků DNA vraha vyklonuje Garrottova geneticky dokonalého dvojníka - replikanta. Jake chce proniknout do mysli vraha a i když je replikant zatím mentálně na úrovni dítěte, fyzicky je plně vyvinutý a nebezpečný, protože s DNA vraha může zlo kdykoliv vybouchnout. V závodě s časem a vyvíjejícím se replikantem musí Jake zneškodnit zabijáka dříve, než bude pozdě - jinak může čelit dvojité hrozbě! (oficiální text distributora)

Pitryx

Van Damovi to seklo v roli záporáka. Jinak jde o akční blbinku, maskující se hávem sci-fi. No, akční, zase tolik akce tam není, a aby tam nějaká byla, uhnuli autoři od osy příběhu. Ne, že by to vadilo, naopak to dosti nudný děj oživilo. Ale celkově jsem se dosti nudil a občas dělal něco jiného. 20130811 nest. ()

Peter-1307

Replikantovi chýba replikácia aspoň akčnosti. Tento film radím ku najhorším filmom JCVD. Je to film kategórie "LT - strata času". ()

hackstolle

Za normalnich okolnosti bych o odpadu asi nepremyslel, ale z urcite nostalgie vuci Jeanovi z dob Kckboxera, Neni uniku, Krvaveho sportu, Univerzalniho vojaka, Ziveho terce nebo Lviho srdce, to proste udelat nemuzu. Co natocil potom uz melo znacne sestupnou tendenci v kvalite. Jak rika uzivatel Tom Hardy. Replikant je "Akcni film bez akcniho momentu." Film atakuje 20%. Ale zespoda a jen stezi. Takze tu moji jednu berte v podstate jako odpad. ()

warhammer

No samozřejmě žádná sláva, ale aspoň jsem se dobře zasmál. Van Damme s inteligencí a chováním opičáka mě fakt pobavil. ()

Mardzis

Celkem legrace vidět Van Damma jako cvičeného pejska. Film je spíš parodií na nezábavnou komedii. Jedna hvězda pro skvělé gymnastické prvky Van Damma a druhá pro Michaela Rookera. ()

CosmicLoser

Stupidní scénář,otřesné dialogy,retardovaný replikant a k tomu příšerný výkon Michaela Rookera...brrr,šílená kombinace. ()

walkingdead

Tak nějak si říkám, kdo vlastně spadl do větších (filmových) sraček. Jestli Seagal nebo JCVD. A myslím, že Van Damme asi "vede"... ()

Kokutek odpad!

Ajtakrajta...to je ale hovadinovina...a Jake je tak hrozně nesympatickej, pár scén mě pobavilo, jak byly hloupé. Třeba rvačka v tý fabrice či co to bylo. ()

daniel.98 odpad!

Tak dementní film jsem neviděl už hodně dlouho. Van Damma nemám teda rád všeobecně, ale ten kdo tento film vymýšlel musí mít být úplně mimo realitu a asi nikdy neviděl pořádný, tedy možná vůbec žádný akční film. A to nemluvím o naprosto hrozném dabingu, dialogy jsou jako rozmluva pacientů na psychiatrické léčebně a Van Damme vypadá jako by byl postižen demencí a celé mu to dojde asi 5 min před koncem filmu. ()

till85

Po včerejším zhlédnutí musím film přehodnotit. Po prvním zhlédnutí dostal 1 star ale musím říct že je to víc než na jednu.Pravda je, že to je obyčejnej film mírně osvěženej plkama o klonování. Problém je v tom,že mě osobně se tady docela líbil výkon JCVD protože mu sedla jak role psychopata tak i zabržděnýho klona. Takže pro mě je to za 3. ()

Trev Chud

Úplně odstranit sci-fi část s replikantem, zapracovat na dialozích, a mohla by z toho být průměrná kriminálka.... takhle je to jen sračka. ()