Televizní reportér Tim (Jeff Daniels) je tak trochu smolař. Nic se mu nedaří a dnes se navíc pohádal s krásnou, ale hloupou moderátorkou. Její tatíček, majitel celé televizní stanice, ho na hodinu vyrazil. Cestou domů do Timova auta málem naboural porouchaný létající talíř. Ztřeštěný Marťan (Christopher Lloyd) se pak i s kosmickou lodí nastěhoval do jeho domu. Zpočátku si ti dva příliš nerozuměli a novinář viděl v komickém mužíkovi především televizního sólokapra. Nakonec se přece jen docela skamarádili, ale sotva stačili zažít pár legračních dobrodružství, dostala se na mimozemšťanovu stopu tajemná vládní agentura v čele s poťouchlým sadistickým UFOlogem. Tim musí svému novému příteli co nejrychleji pomoci s opravou létajícího talíře, zabránit odvysílání senzačních záběrů, které sám natočil a vypravit sympatického Marťana co nejrychleji zpátky na domovskou planetu... (oficiální text distributora)

pend

Sympatická komedie (či spíše parodie) na nedělní odpoledne. Natočená trochu ve stylu mars útočí. Někteří herci hodně přehrávají (Ch. Lloyd). Některé triky jsou skvělé, jiné úsměvné... Ale film celkem svižně odsýpá, kdyby skončil odletem lodi o 10 minut dříve, dal bych hvězdičku navíc. ()

Nocturno culto

Trošku omleté téma, tady okořeněné účastí dobrých komiků, hrajících podle scénáře, který byl bohužel prázdný jako oblek Zoot..Našly se vtipné momenty - žvýkačky, záchod, koupel ale zbytek byl jen taková vata, jenž nezachránil ani Lloyd kulící oči jak o život... ()

havran

Já jsem na tuhle komedii narazil úplně náhodou při obvyklých úkonech s TV ovladačem... a byl jsem příjemně překvapený! Na poněkud omšelém schématku fungují výborně neotřelé gagy a hlášky... Takže - kdo se chce pobavit a zasmát, bez nějakých hlubších myšlenek - vřele doporučuju! ()

Mydlivoj

Blbost,ale některé hlášky pobavily. (Provedl jsem klonální analýzu. Cože? To nikdy nepochopíš,pro lidi je vrcholem email...Jsi jen améba ve vesmíru. To fakt sedí od někoho,kdo mluví s oblečením.) Muvící oblek Zoot někdy pobavil. :) Scény s rozloženým mimozemšťanem mi připomínaly Dextera. :D ()

RomanL

Je to tříhvězdičková komedie, ale některé scénky jsou na pět hvězdiček ("Na policii právě volal nějaký muž, že mu ze záchodu vyjelo auto.") a je jich tam víc. Takže dávám čtyři. ()