Co si počít, když máte před sebou posledních 24 minut života? Smířit se s bohem? Poslechnout si oblíbenou hudbu? A samozřejmě nezapomenout na ženy... Bernard Fripp ještě nejezdí starým Mini Cooperem, ještě nemá méďu Teddyho, ale některé rysy Mr.Beana, kterého Atkinson poprvé ztvárnil o šest let později, jsou již zcela zřetelné. Hlavní role v této komedii je jeho filmovým debutem... (oficiální text distributora)

Hraboshka

To je taková kravina, až je to dobrý. Přemýšlela jsem a nakonec jsem nenašla důvod, proč to nehodnotit nejlíp, jak to jde. Dívala jsem se na to kvůli Hawthornovi (nemohla jsem se při sledování zbavit pocitu, že je to sir Humphrey :D), ale i Atkinson byl skvělej (a v něm jsem zase pořád viděla Beana... :D). Až budete mít půlhodinku čas (a nebudete zrovna umírat), pusťte si tenhle film - litovat nebudete. ()

Fíma

Celkem vtipná britská minikomedie. V roli lékaře se představil sir Humphrey (Nigel Hawthorne) a několik vteřin můžeme vidět i Reného z kavárny (Gorden Kaye). ()

daniel.98

Krátký film, který když se rozjede, tak ho nic nezastaví. Rychlý sled skečů, které jsou výborně propracované a hlavně vtipné, až na několik výjimek, proto 4 hvězdy. ()

gizi

Ve srovnání s Instantním smíchem ještě o dost slabší - není tam jediná scéna, kdy by se člověk pořádně zasmál. Dabing (TV Barrandov 2012) je taky dost hrozný (určitě by mělo být v původním znění s titulky). Celkově 50% a ještě se přikláním ke 3*, 28.12.12. ()

Jean_Calid

V době svého vzniku to určitě bylo zajímavé téma, ale bohužel od té doby zřejmě vzniklo mnoho podobých filmečků, tudíž to pro mne nebyla žadná velká novinka. Párkrát jsem se zasmál, konec byl naprosto předvídatelný... ()

Sejkorka

Předbeanovská prča. Dabing není špatný, ale s titulky by to vyznělo líp. Určitě v úvodní scénce, kdy hlavní hrdina vykládá historku, založenou na rozdílu v britské  a australské angličtině. ()