Tichá pláž

Škola končí a čtyři studenti se rozhodnou strávit začátek prázdnin na krásné opuštěné pláži. Před nimi leží širý oceán, volné dny plné slunce a objevování tajemství lásky a sexu. Žádný z nich netuší, že je čekají i chvíle hrůzy, která proniká až do morku kostí. Gary, Brad, Emily a Tracey se setkají s podivínem Zippem, ale to ještě neví, že strach je uvězní v síti jako bezbranné ryby... (oficiální text distributora)

Teardown

Na první počin australského režiséra mi to přišlo jako docela dobrý výkon. Slušná kamera, místama připomínající Blair Witch, na tom měla určitě svoji zásluhu. Docela velkým soustem pak muselo být i dosažení hororové atmosféry. Totiž proměnit krásnou pláž a moře v místo hrůzy? No já bych do toho asi nešel. Ale uznávám, popral se tím celkem dobře. Jen upozornění pro nadšence gore...tady vás totiž zklamu. Nic brutálního se konat nebude. Možná škoda, možná dobře. Nakonec dodám, že hudba to celé slušně doplnila a když zapomenete na ty rádoby herce, malé náklady, trochu té umělosti, spoustu klišé a některé špatné momenty, vyjde vám celkem dobrá podívaná, co by neměla zase až tak urazit. ()

Ben Nevis

Hodně mi připomíná Záhadu Blair Witch svou atmosférou a taky nízkým rozpočtem. Dívat se moc nebylo na co, ale ta plížívá hrůza, ta stála za to. Takhle má působit horor! ()

Hapretor

Rádoby psychothriller, který chce vypadat jako jeho propracovanější, jasnější, záživnější a s lepšími herci "kolegové" s vyšším rozpočtem. Jen na zabití času, ještě lépe na usnutí - nevyděsí, nepřekvapí, scény poskládané tak, že nic neobjasní. Jen koukám, zívám a najednou zjišťuji, že jsem se probudil a je ráno. ()

SFalconJ

Tento film je prokládaný násilým, ale i správným napětím. O tomto hororu by se dalo také říct, že je trochu psychologický. Zajímavý je velice nízký počet herců a účast české herečky v jedné z hlavních rolí. Chyba! Když se dvě dívky prochází po pláži, v jednom záběru jsou jejich nohy, na kterých mají žabky, ale v dalším mají nohy bosé. Proč tedy jen čtyři hvězdičky? Ovlivnil to výkon herců, kteří často hodně přehrávali. ()

HonzaMag

Zmatečný, zbytečný snímek... Originální zápletka - parta teenagerů na pláži, 1 úchyl, noc, časové roviny... ()

Cechyno4

Směšné dialogy, matoucí scény (chvílemi nechápete co, že se to vlastně děje) a béčková vyvražďovačka. Podprůměr. ()

djbarrel

Vlastně až do konce jsem nevěděl o co vlastně jde. Herci byli spíš špatní než dobří a místy jejich přehrávání opravdu tahalo za vlasy. Nicméně atmosféra byla celkem slušná a nesmím zapomenout ani na dobrou hudbu. Vše ostatní bylo spíš horší a nebo vyloženě špatné. Dost jsem se nudil. Závěr byl docela překvapivý a šokující. No aspoň něco. Spíš podprůměr. 39 % ()

Canniosh

Od začátku filmu jsem se těšil na pořádnou vyvražďovačku malé party teenagerů. Atmosféra byla navozena výborně, zápletka taktéž, ale ... již záhy se ve filmu začnou vyskytovat zmatené a nesmyslné zvraty, které nakonec "vyvrcholí" v příšernou slátaninu. To si asi režisér dělal srandu ... nebo to opravdu myslel vážně, že takto předložený film diváky zaujme? Osobně bych dal raději přednost oné již zmiňované a mnou očekávané přímočaré vyvražďovačce, která by alespoň měla jasný řád a děj, než této zpatlanině. Na tento film se budu snažit co nejdříve zapomenout, protože díky němu jsem vyloženě promrhal skoro 90 minut svého života. ()

LíškaEliša odpad!

83 minút stupídnych konverzačiek 4 nesympatických teenagerov, spestrené stupídnymi konverzačkami s nesympatickým Zippom, pre ovlaženie mysle zopár "okulahodiacich" záberov na miestnu plážovú faunu a flóru a to je asi tak všetko, čo sa dá napísať o tomto filme, ktorý som zvládla dopozerať len s veľkým sebazaprením. ()

JARDAHONDA

Láciný céčkový rádoby horůrek.. Děj se odehrává na pláži, kde 4 tenageři jedou na pár dní kempovat a užít si dobrodružství. Pořád jsem očekával nějaký rozjezd, ale děj byl prázdný. Pár tajemných momentů včetně jednoho psychouše, ale jinak slabota. Mrtvé dialogy, skoprnělá hudba, celková atmosféra působila velmi zvláštně. Nevím, kde se nechali tvůrci inspirovat,, škoda no * ()

in flames

Vzhľadom k rozpočtu nemôžem dať menej ako 5. áno možno trošku skúsenejších hercov, hudby či kamerových srandičiek byt o zvládlo, ale dej je taká tá mystická zmes, ktorej vyústenie nie je ani tak podstatné ako atmosféra. Na minimalistický žáner slušné dielo. ()