Agentka FBI Gracie Hart se stala mediální hvězdou poté, co zabránila atentátu během slavnostního vyhlášení Miss USA. To jí komplikuje práci, když málem zmaří akci při přepadení banky, protože ji pozná jedna z přítomných žen. Naštvaný šéf McDonald jí dá na vybranou, buď skončí v kanceláři, nebo se stane novou tváří FBI a bude zastupovat úřad na veřejnosti. Naštvané Gracie se nedaří ani v soukromí, právě se vzpamatovává z rozchodu s Ericem. Nakonec s odporem na svou novou roli kývne. Popere se kvůli tomu s agentkou Sam Fullerovou, která je novou posilou jednotky, a projde opět pro ni ponižujícím procesem zkrášlení. O rok později je už ve své nové "kůži" dokonale zabydlená a vše s přehledem zvládá. Bohužel zůstává novou Gracií i v soukromí, což se odráží na jejím povýšeném chování k fanouškům i Sam, která jí byla přidělena jako ochranka. Vše se změní, když jsou v Las Vegas uneseni její přátelé, moderátor Stan Fields a Miss USA Cheryl Fraiserová. Gracie je sice vyslána do Vegas, aby uklidnila veřejné mínění, ale když ji samolibý šéf místní pobočky Collins odmítne k případu pustit, rozhodne se jednat na vlastní pěst. (TV Nova)

Angelitos

Jednička se mi líbila dost, uznávám, že jsem se u ní dost nasmála. Dvojka není ani jako dvojka, protože mi příjde že na jedničku nenavazuje skoro ničím. Co se mi na jedničce líbilo, bylo asi to, že ta postava není žádná pipka, a dělá si z nich totální prču. Ve dvojce je ta pipka i ona, takže jsem to fakt nepochopila, no :D Hlavně to, že je tam název "ještě drsnější" a přitom není drsná ani trochu :D jen tam poletuje na těch svých štoklách /podpadcích/. ... HNUS :D Jedna hvězda akorát pro Sandru, hrát hlavní postavu někdo jiný tak je to v propadlišti odpadu (ale to by asi ani žádná dvojka nebyla :D). Takže dík, už nikdy :D Mimochodem fakt mě prudí že Sandra hraje v takovém zbytečném filmu! ()

Huguette odpad!

Je mi to líto, ale ten scénář - to je TAK hloupý. Velký omyl,toto pokračování. Přitom první díl je celkem koukatelný. ()

Lyžař

Režie: ***; Scénář: ***; Herci: ****; Hudba: ***; Sám se sebou jsem se hádal, ´jaké hodnocení dát. Tahle "dvojka" je sice o kus horší, než předchozí díl, Sandra a tým kolem ale předvádějí co umí a dělají to moc dobře. Velmi mile mě také překvapil Diedrich Bader. ()

MickeyStuma

Toto pokračování nemělo vůbec vzniknout. Nic tu není originálního. Co mi hlavně utkvělo, je velice známý motiv z povedeného snímku 'Policajt v Beverly Hills'. Také 'Eddie Murphy' se snažil vyšetřit případ v jiném městě, ale byl neustále posílán domů. Proč to tvůrci okopírovali je mi poněkud záhadou. V příběhu jsme především svědky neustálých hádek 'Sandry Bulock' se svojí parťačkou. Po celý, téměř dvouhodinový film, je to docela otravné. Příběh jako takový je tak jednoduchý, že by tomu stočilo i 75. minut stopáže. Zábavného, či napínavého tu není zhola nic. Jen ztřeštěné a drsné předvádění hlavní postavy, která tu už jednou byla. A zápletka? Inu, to snad nemysleli vážně. Tady se snad zkoušelo, co je divák schopen ještě unést. Celé je to ohromný kýč. Pokud to nebude nezbytně nutné, doporučuji se tomuto počinu vyhnout velikým obloukem. Jeho sledování je ztráta času. ()

Ydrosten

To nevím, kde na to autoři přišli. Spíš ještě trapnější. Gracie se téměř celý film chová jako fiflena, což se mi k té drsné slečně z jedničky vůbec nehodí. A postava černošské drsné ničím neohrožené policistky, je nejenom trapně napsaná, ale není ani nijak úchvatně zahraná i když zde by se již dalo mluvit o jakési drsnosti. Smysl této postavy byl pravděpodobně oživit atmosféru někým, s kým by se mohla Gracie popichovat, ale jejich vzájemná nenávist akorát diváka štve. Přesto lze najít ve filmu pár světlých momentů, ale to, že si v současné chvíli na žádný nemohu vzpomenout, jasně dokumentuje to, že zase tak světlé nebyly. I tak mě pořád něco nahlodává, že hodnocení pod padesát procent by bylo příliš přísné, a tak zůstanu na tom pomyslném středu. Akorát si to nedovedu nijak zdůvodnit. ()

Redbee

Bohužel je dvojka Slečny drsňák zářným příkladem, že pokračování většiny filmů je mnohem (a v tomto případě MNOHEM) slabší. Nejen že film se snaží navázat na úspěch jedničky, ale naneštěstí se o to snaží tolik, že i přes skutečnost, že některé postavy pravděpodobně díky odmítnutí hereckých představitelů se již ve dvojce nevyskytují, tvůrci se snaží vkomponovat např. stylistu zpět do děje a snaží se jeho osobnost věrně kopírovat (nafoukaný sebestředný gay, bez kterého nemá hlavní postava šanci na úspěch). Bohužel kouzlo a vnitřní život chybí všem novým postavám, děj je mnohem primitivnějsí a výsledkem tak je film, který se z dojné krávy (úspěchu jedničky) snaží dostat, co se dá. ()

salamandrr

Tak Sandra je snad ještě krásnější než v minulém díle, ale co se to stalo s Gracie Hartovou, změnila se asi na reálnou Gracie lee Freebushovou, neb takovou slepici z ní udělali scénáristi. buhužel to odsrala Sandřina kariéra i když v tomhle spletenci hrála dobře, tak smůla..... ()

Torgal

Strašlivá kravina zlyhávajúca v komediálnej rovine ako aj vo vážnejšej detektívnej. Scenár snáď vznikal priamo na pľace, lebo inak sa tá toporná snaha o humor ani vysvetliť nedá. Všetci navyše hrajú príšerne. Neviem čo viac k tomu dodať, po príjemnom prvom diely je toto strmý pád nadol. 3/10 ()

chrispe

Nevím, jestli je to horší jak jednička... asi je to na stejné úrovni. Plusem je, že tam nebyla další agentka (třeba agresivní Sam), kterou by opět zkrášlili a pod zdatným vedením Sandry Bullock alias Gracie Hartové zachraňovali svět - a taky hezounek Enriqueho Murciano. Jako velký mínus bych viděla postavu Sam, kterou jsem tak docela nepochopila a jejíž "drsňáctví" mi až lezlo na nervy. ()

cerbygerby

Myslím že tento díl už byl opravdu zbytečný a neměl vůbec vznikat.. scénky byli nějaké trapné a vlastně se to strašně podobalo prvnímu dílu, takže ač se Sandra snažila víc jak 2 * odemě nedostane - 25% ()

Hpatrik

Je to blbost, co si budem nalhávat. Zábavné to moc není, vtipy jsou spíše trapné než vtipné - ale je tu Sandy, na kterou se aspoň dobře kouká. ()

Trenz

Není to tak strašné, jak někteří tvrdí, ale bylo znát, že tam chybí Michael Caine, který je opravdu dobrý herec. Souhlasím, že příběh je celkem laciný, ale to se snaží zachránit pár zajímavých herců, takže to není zas takový odpad... ()

Trixi

Dobré, ale je to jen slabší pokračování. Všechno vtipné z prvního dílu se tu už jen opakuje. Ale zas tak hrozně nelituji času stráveného s tímto filmem - viděla jsem už totiž horší druhé díly. ()

Foo odpad!

Tomu se dá ještě smát? Ještě drsnější asi není ten zprávnej název. Akorád pan režisér se spoléhá na úspěch 1. filmu a všechny pěkné momentky pouze opakuje..to už se spíše k pláči. Víc k tomu nejde dodat. ()

E lan

Průměrné pokračování prvního dílu téměř ve stejném stylu. Jelikož od toho člověk nic nečeká, ani ho nic nezklame. Největší slabinou je asi scénář, ale přesto to jde. ()