Noc v obchodním domě s půvabným děvčetem a dvěma lupiči. Někteří mladí lidé sní o tom, že jednoho dne opustí rodný dům a začnou žít na vlastní pěst. Jenže Jim Dodge je doma spokojený. Ale přišel den, kdy si musí i on najít zaměstnání - stane se uklízečem ve velkém obchodním domě. Ale hned při své první pracovní směně se jeho život zkomplikuje - v budově je s ním totiž zamčeno půvabné děvče a dva zloději - amatéři, kteří plánují ďábelskou loupež. (Guild Home Video)

DonBraso

Někdy se člověk podivuje nad hodnocením filmu.Tak jasně jasně,tenhle film snad každý pustil kvůli Jennifer.Já viděl nějaký videoklip k filmu a říkal jsem si,že to byla sakra kočka a je to až nelidský jaká je to kost.Inu to máme.Ale ten film je fakt romantika s hlavním postavou kluka,který mě až moc připomínal.Možná právě proto to hodnocení.Tak jako tak je to další z tisícíh romantickcýh komedií.Dokonce jsem se i zasmál a český dabing byl super.Sice příběh to bral horkou jehlou a nelogičností jak může se někdo dostat do obchoďáku,když je zavřený a nemá alarm,ale v podstatě ta romantická jehla na kolečkových bruslích byla dobrá.Ke konci už docházel dech a lupiči bohužel byly zbytečný a určitě to šlo udělat lépe.65% ()

marrrrian

V niektorom komentári som postrehol referenciu na video k Mr.Kitty - After Dark. Moja cesta k filmu tiež viedla tadiaľ a preto som musel byť sklamaný. Pre tých, čo ste zvedaví na film a aj song, radím postup 1. film a 2. pieseň. Pri piesni si následne môžete predstaviť, že postavy zažívajú ozajstné romantické pnutie a že ten chalanisko nie je debil. Ak však uvidíte ako prvý videoklip, prostoduchý film vám roztrhá ilúziu o nečakanej romantike mladej dvojice v jedinečnej situácii. Každá scéna mi rozporovala všetko, čo som si vďaka videoklipu o postavách vymyslel a predstavoval :D ....No a potom je tu vlastne možnosť tretia - ten film ani nepozerajte - no ale potom je otázka, prečo dávam až 2 hviezdičky? No proste preto :)) ()

jjjerry

Jednoduché, místy až blbé, ale zábavné. Celý film táhne Jennifer Connelly, na kterou se fakt krásně divá. Doplňuje to ten osmdesátkový look, který k tomu perfektně sedí. ()

Fender

Film v sobě nemá absolutně nic silného, hlavní hrdina je na přes držku, lupiči jsou totálně imbecilní a příběh je slabý. Asi zde měl být pokus o procítěné sblížení dvou lidí, kteří mají špatné vztahy s rodiči, ale takových filmů je tucet a tady se to absolutně nepodařilo. Jediný zajímavý aspekt filmu je Jennifer Connelly, která je zde naprosto k zulíbání a uznávám, že být zavřený pouze s ní v obchoďáku, by byl sen. Bohužel ale ani ona film nezachrání, to si raději pustím na YouTube video, se scénami z tohoto filmu doprovázené nostalgicky laděnou skladbou After Dark od Mr.Kitty, to mi dá mnohem víc. ()

Moonwalker

Film zkrátka o ničem, jen o dvou lidech, lásce a dělání vylomenin v nočním obchoďáku. Avšak musím říct že jedinný důvod proč jsem se na to podíval je samotná Jennifer Connely, která je v tomto filmu přímo nádherná. ()

Awer

500 hodnocení, 43 %, 1 člověk ve fanklubu. Tohle "béčko" je absolutní hidden gem csfd a asi největší ukázka šosáctví jeho osazenstva. Kdyby úplně totéž (ok, o trochu retardovanější) natočili o pět let dřív Francouzi, bylo by to ó jak adekvátní, téměř alternativní, chytré a umělecké. Jo, je to "pouhá" alegorie. A jo, prodává i těly ústředního dua, především Jennifer Connelly. Ale zatímco u Bigasovy 16leté Šunky Penélope je OK se královsky bavit a oplzle onanovat, zatímco u levného sexismu a rasismu Bažantů je OK vynášet do nebe ó tu adekvátně bláznivou Francii, tady se totéž v mnohem přiměřenější podobě provozovat nesmí, respektive se to vůbec nechápe ve svém záměru. Boží film, kterému by samozřejmě šlo vytýkat mnohé, ale má perfektní vibe a rozhodně, rozhodně, rozhodně není béčkový. P.S. Ten překlad názvu je hrozný a asi tak nějak předznamenává celé následné divácké neporozumění. Hledám místo - mnohem výstižnější směrem k oběma ()

soukyd33

Co tohle mělo být sice nevím, ale díky té holce se to dá dokoukat až do konce. Film o asi největším super marketu v USA. 🤔 Kdo asi platil ty škody. A vůbec, kdo by si dovolil tohle dělat první den v práci. Příběh to moc nemá. Soundtrack super. Hvězdiček 2 ()

qexx

Tak tuhle nudnou slátaninu natočil režisér jen proto, aby se mohl dívat na Jennifer, jak jezdí v uplých kalhotech a tank topu na bruslích. A jen proto jsem se na to vydržel dívat i já. Ale Jennifer Connelly teda wow <3 ()

NinetyOne

Na film jsem narazil zvláštním způsobem - hledal jsem na youtube svojí oblíbenou scénu z Deuce Bigalowa a vyskočilo mi tohle. Tak jsem na to kliknul a byl tam klip s fantastickou písníčkou. https://www.youtube.com/watch?v=waAlgFq9Xq8 . Nedalo mi to a ještě ten večer jsem si film stáhnul i přes špatný hodnocení. Je to velký béčko, možná i céčko. Přijde mi, jako by ten scénář vymýšlelo dítě. Kvalita provedení filmu je průměrná. Hlavní postava má dobrý potenciál, herec byl celkem fajn, s českým dabingem je to doufám špatný. Jeninifer Connelly je asi jediný důvod, proč tomu dávám dvě hvězdy. 40% ()

Nektarinka

Frank je sympaťák a Jenny nádherná, dalo by se říct že ten film je víceméně o ní a o její kráse. Film jsem viděla jako hodně malá a i když jsem ho tenkrát plně nechápala má pro mě zvláštní hodnotu a nostalgicky připomíná spousty věcí z minulosti. Subjektivní hodnocení 4/5 i když chápu že pro mnoho lidí to může být šílená nuda. ()

JozefM.

Ani tá Jennifer a "romantika" začínajúcich 90. rokov to nevytiahne na viac ako 2. A Flock Of Seagulls - Space Age Love Song - klip na youtube: jediný dôvod, prečo som si to pozrel celé. ()

Andrmen221

Miluju Jennifer Connely miluju miluju miluju. Celý film závidím nočnímu uklízeči, že může být ve společnosti tak nídherného stvoření. Film je hrozný, zápletka taková neslaná nemastná, ale ona je prostě anděl a jízda na koni a ty její pohledy do kamery. Hell yeah ()