• Fantasy
  • Pohádka

Ivana Korolová - V TOM (2019) (hudební videoklip)

Pecka. Je to chytlavé a roztančí to nejednoho člověka. 😀 Texty, melodie, zpěv. 👍😀

Jedeme na teambuilding (2023)

Berte to jako vtipné scény, jinak se vážně naštvete, že má někdo takovou práci. (To snad ani možné nikde není.) Tady se toho poruší dost. Poznámka: Holky ve filmu nejsou špatný. Poznámka: Kotek se jen přetvařuje, a vůbec se tam nehodí ani jeho humor. Poznámka: Hvězdička dolů za slovenské znění. Poznámka: Na začátku jsem se smál, ale pak už to bylo moc. Obsazení to nezachrání ani náhodou. Hláška: "Přestaňte, je tady invalida!" "Jakej invalida?" Hvězdiček 2

Divočáci (2007)

Hláška: Eskymácká děvka. 🤣 Pozor spoiler! Hovno v tašce. 🤣🤣🤣 Ty dialogy. 😀 Ten policajt. 😀 Ty scény. 😂 Tohle vlastně vůbec nebylo špatný. Hvězdiček 4

Svatba na odstřel (2022)

Svatba na kterou nezapomenete ani jeden z vás. Ano, tak by to být mělo. A v tom filmu to tak rozhodně bude. Ženich a nevěsta si naplánují svatbu svého života, ale změní se v ujetý únos všech přítomných, mimo svatební partnery. Jennifer Lopez zde vládne ve všech scénách. 👍 A také jí to neskutečně sluší. 👀 Humor zde drží jen pár postav. Ale vede Jennifer Lopez. Bohužel se to pak velmi zpomalí, a až ke konci trošku zrychlí. Poznámka: Film nemá vcelku co nabídnout, a uteče jak nic. Hvězdiček 3

Dr. Dolittle 2 (2001)

Pokračování slavné komedie je tady. A ani druhý díl se nedrží zpátky. Záchrana zvířecího druhu nebude tak snadná, jak se čekalo. Scény a hlášky jsou všude. Eddie Murphy opět jede, ale tentokrát to drží i dabing Petra Rychlého. Poznámka: Na konci se dozvíme zajímavou informaci o jedné z dcer. Hvězdiček 3

Dr. Dolittle (1998)

No, tak paprika? Tady to asi začalo. (Dnes se to stává skutečností. A teď k filmu. Trhlá a bláznivá komedie, kde velkou roli hrají zvířata. Pozor! Bláznivé scény začínají už od 8. minuty. 😀 Jsou zde hlášky a scény, které by vás nenapadli. Soundtrack TOP. Doporučuji. Hvězdiček 4

Pod zemí (2014)

Nezahrávejte si se smrtí, nebo si bude hrát ona s vámi. Varování jsou všude! Nápad to je dobrý, ale jeho realizace není taková, jakou si ji představovali. Poznámka: Film ani nebudí hrůzu tak jako běžné horory, ale spíše prožíváním. A například zvuk zde dělá atmosféru hutnou. Poznámka: Nápis - ZANECH VŠÍ NADĚJE TY KTERÝ VCHÁZÍŠ! Je vážně děsivý. Doporučuji shlédnout všem nad věk 15. let. Možná se i najdete. Hvězdiček 4

Bláznivá střela (1988)

Šílená parodie na snad všechno. Připravte se na bláznivou jízdu vedenou bláznivým policistou. Jeho mise řeší tím nejbláznivějším způsobem. A každý kdo se s ním setká, toho brzy lituje. 😀 Herecké výkony trhlé. 😀 Herecké obsazení TOP! Doporučuji. 👍😀 Hvězdiček 5

Madam Web (2024)

No, jak tohle shrnout? Název je dám o sobě debilní. Ze začátku se nic dít nebude, a později se to také vůbec nezmění. Na film budete koukat s otevřenou pusou, děkovat že jste na to nešli do kina. Tohle může bavit, no nevím koho. Byl v tom docela zmatek. Holky byli občas dost otravné, a téměř nic tu nefungovalo správně. Herecké výkony průměrné až podprůměrné. Herecké obsazení neznámé. Soundtrack super. Poznámka: Asi se nám jako ukázala další postava se super schopnostmi. 🤔 Poznámka: Pokračování je více než jisté. Hvězdiček 1

MAFIA: The City of Gamers (2024) (amatérský film)

Skvělá práce. Tohle už není amaterské video. Škoda že honičky nemohly být reálnější kvůli reálnému provozu. Poznámka: Docela nostalgie, musím říct.