• Fantasy
  • Pohádka

Discopříběh 2 (1991)

Co všechno ty ženy dokážou s chlapama? Sestřičko, POMOC! 🤣 A je to tu znova, ale tentokrát se role vymění. Tentokrát je to otec, kdo bude provádět akce. Film nemá moc co nabídnout, a hodně se opakuje. Scény jsou sice jiné, ale je to takové podobné. Scény jsou super. Soundtrack dobrý. Poznámka: Ladislav Potměšil je tady TOP! 🤣 A perlí a perlí a perlí. 😀 Hvězdiček 3

Discopříběh (1987)

Film, který by měl vidět každý kdo právě startuje pubertu. Otec má syna a ten má problém s láskou. Jak to tedy vypadá když je člověk v pubertě, a ještě se zakoukal do děvčete. Hra o přetahovanou začíná. A jedna lež střídá druhou. Jak to tedy nakonec dopadne, a bude tedy ta dívka tou pravou? No počkejte si. Film plný bláznivých her a šílených nápadů jak se ukázat. Ladislav Potměšil a Rudolf Hrušínský nejml. jsou super a skvěle fungují. Soundtrack TOP. Ale to už je klasika. 👍 Hláška: "To se vsákne." Už dneska zlidověla. 👀 Poznámka: Je zde jedna scéna se smutnou písničkou a emotivním videem. Doporučuji. Hvězdiček 5

Ptáci stěhováci (2023)

Film mě mile překvapil, ale jestli to je přímo pro děti to si nejsem jistý. 🤔 Místy scény a dabing vše dost dětem komplikují. Animace příjemná. Atmosféra dobrá. Humor, rozhodně ano. Zasmál jsem se několikrát, takže komedie to je. Skvělé situace a ještě lépe vyřešené. Hvězdiček 4

Bláznivá noc (2016)

Tak herečku Ashley Tisdale bych tu nečekal. 🤔 Naopak herce jako hlavní postavu ano. 😀 Chvílemi zajímavá komedie, ale chvílemi nic moc. Je to jako na houpačce. No, a večírek je vážně ujetý. Závěr je tak obyčejný, že to snad nedává s předchozím smysl. Soundtrack super. Herecké obsazení super. Herecké výkony průměrné. Otázka: Tak jaký máte názor vy? Hvězdiček 3

Kačer Howard (1986)

Lea Thompson umí zaujmout. 👍👀 Není to komedie a ani to nemá čím zaujmout. Když ale nic jiného, tak je tu jedna známá herečka (v té době mladá a hezká slečna). Po první hodině se to promění trošku v horor. 🤔 Soundtrack super. Poznámka: Teda ta scéna v posteli. 🤣 (Ta slečna je vážně HOT.) A pak to překazí blbci. 😀 Hvězdiček 3

Pokémon - Dvojitý kopanec (2020) (epizoda) odpad!

Katastrofa ve všech ohledech. Zvolení špatné postavy. (Mimo Ashe a Pikachu a Rakeťáky, všechno špatně.) Tato série je úplně o ničem.

Šimon a Matouš (1975)

Ta zastavárna. 🤣 Je to stejně ujeté jako předchozí díl. Všechno je stejně střeštěné. Opět jsem se bavil skvěle. 😀 Takhle mají komedie vypadat. Je až neuvěřitelné, jak jsou podobní původním z filmu. Hvězdiček 4

Šimon a Matouš jedou na Riviéru (1975)

Větší blbce by jste těžko hledali. 😀 Je to tak absurdní, že je to až zábavný. Já se bavil královsky. 😀 Je to vlastně parodie na Filmy s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Ty scény jsou hodně podobné ale je to více absurdní. Herecké výkony, no zvláštní. Herecké obsazení neznámé, ale výborné. Soundtrack zajímavý a chytlavý. Hvězdiček 4