• Fantasy
  • Pohádka

Ghost Rider (2007)

Od tohoto filmu nic moc nečekejte, kromě dobrých efektů nic nedostanete. Jediná pozitivní věc na filmu je herečka Eva Mendes, a Ghost Rider co by lovec. Konec filmu je už předem daný. Na film koukám opakovaně, ale jinak nemá co nabídnout. Hvězdiček 3***

John Wick (2014)

Nejlepší film po Metrixu s Keanu Reevesem! Bezkonkurenční děj, a akce, akce, akce. Obsazení super. Filmy s pomstou jsou vetšinou pořád to samé, ale tohle je něco úplně jiného. Poznámka: Tento film doporučuji zhlédnou s titulky forced v pasážích kde se mluví jinou řečí. Hvězdiček 5*****

Souboj Titánů (1981)

Na tomto filmu jsem vyrůstal. Neznám lepší film té doby na mytologické nestvůry, než je právě Souboj Titánů (1981). Jeho REMAKE je nic proti tomuto. Herce se přiznám neznám, ale jsou skvělí. Na dobu kdy se film točil, je to úchvatné dílo. Příběh je super, pořád se něco děje, animace super a mytologické postavy také. Nikdy nezapomenu na děsivou scénu s Medůsou, která se odehrává v chrámu tak tajemném, že jsem jako malý chodil i pryč, když se tam Medůsa objevila. Hláška vypusťte Krakena je do dnes používaná. Tento film doporučuji shlédnout i těm, který tento žánr moc nebere! Hvězdiček 5*****

Partička (2011) (pořad)

Tento pořad je o zábavě! Nehledejte nic jiného. Dostanete velkou dávku zábavy a některé hry vás dostanou do kolen. 😂 Já osobně se rád směji, a tady je to pořád! Tento pořad je založený na zábavných hrách, a čtyřech hercích, kteří je hrajou. I když se hráči nemění, nijak to nevadí. Zábava je pořád. 1 hvězdičku dávám dolů za absenci Ondry Sokola, a naopak přidání Michala Novotného. Podle mě to mohli vyřešit jinak, a nemusel tak odejít. Do her se občas zapojí i publikum nebo speciální host. Hvězdiček 4****

Team America: Světovej policajt (2004)

Loutky jako lidé? Jde to, a je to super! U tohoto filmu budete brečet smíchy, ale také se pozastavíte nad genialitou a propracováním detailů. Příběh prozrazovat nebudu, ale doporučuji si potom shlédnou film o filmu Team America: Světovej policajt (2004), kde se na vlastní oči přesvědčíte, že to je opravdu unikátní dílo. Bohužel pokračování s loutkami již nebylo, ale při tak obtížné práci se není čemu divit. V tomto filmu nebyli použity žádné počítačové efekty! Více ve film o filmu. Respekt a úcta všem, co se na tomto filmu podíleli. Některé scény si určitě pustíte vícekrát. poznámka: Tento film doporučuji shlédnout s titulky forced, v pasážím kde se zpívá. Hvězdiček 4****

Troja (2004)

Tento historický film se odehrává v době kdy žil mocný král Agamemnón, který měl v čele své armády hrdinu Achillea. I když některé asi překvapím, myslím si, že tento film byl natočen velmi dobře až výborně. Občas jsou efekty až moc, ale zase na druhou stranu si vemte, že udělat tak velkou armádu by nebylo reálné. Film ukazuje na to, co všechno může způsobit lidská láska, a nečekané náhody. Určitě doporučuji shlédnout. Herci super, hudba dobrá, efekty dobré. Ve filmu poznáte mnoho významných osob, jako třeba hrdinu Achillea, Odyssea, prince Hektora, a Helena Trojskou. Také poznáte proč se říká Trojský kůň, a co to znamenalo. Hvězdiček 5*****

Monty Pythonův smysl života (1983)

U tohoto filmu budete smíchy padat ze židle, za to vám ručím. Tento film nemá hlavu ani patu, což ale u této komedie vůbec nevadí. je škoda, že tento druh humoru se dnes na plátně už nevidí. Některé scény si určitě pustíte vícekrát. A o čem tety film vlastně je? Na to musíte asi přijít, inu smysl života. poznámka: Tento film doporučuji shlédnout s titulky forced, v pasážím kde se zpívá. Hvězdiček 5*****

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Asi zatím nejlepší film co se týče animace a příběhu se zápletkou v této trilogii. Naprosto super je tu soundtrack, který si každý vychutná. (Ne jenom v kině) Příběh se odehrává tentokrát mimo hotel, což je zvláštní, ale zase něco nového. Konec vás určitě pobaví, ale nebudu nic prozrazovat. Určitě se vyplatí tento film shlédnout. Hvězdiček 4****

101 dalmatinů (1996)

Tento film je pro mě dodnes velmi zábavný. Asi to některé překvapí, ale vzít únos komediálním způsobem, je vážně povedené, a funguje to. Herci super a herecké výkony též. Animace a efekty filmu velmi dobré. Film je určen pro děti a mládež, a to se rozhodně povedlo. I tento film má své klady a zápory, ale bez nich by to nebylo ono. U tohoto filmu se určitě pobavíte, poučíte, a hlavně se nebudete nudit. Hvězdiček 4****