• Fantasy
  • Pohádka

Bláznivej sejf (2003)

Film se odehrává hned v několika časových zónách, takže vám nesmí nic uniknout, jinak to nebude dávat smysl. Závěr filmu by asi nikdo nečekal. Zábava je (dokonalá) příprava na vykradení sejfu. Občas jsem ztratil přehled, ale ono se to stejně nakonec vysvětlí. Jo a o zábavu nepřijdete. Hvězdiček 3***

Bourneovo ultimátum (2007)

Třetí díl stejně jako první a druhý je naprosto dokonalý, a uzavírá dokonale celý hlavní příběh. Všechny tři filmy by se dali hodnotit najednou jako celek. Herecké výkony i zde super. A za všechny tři díly je herec Matt Damon borec, bez kterého by to prostě nebylo ono. Doporučuji si shlédnout jeden po druhém. Konec. Hvězdiček 5*****

Bournův mýtus (2004)

Stejně jako první film, tak i tento mě překvapil. Příjemně samozřejmě. Minulost ho znovu dohnala, teď už však je na to sám! Nebo není? Hvězdiček 5*****

Agent bez minulosti (2002)

Super film s otevřeným koncem, na který stojí za to se podívat. Super herecké výkony a scény ve filmu jsou TOP. Hvězdiček 5*****

Constantine (2005)

Asi hlavně můj problém, že nedokážu pochopit a ocenit tenhle druh filmu. Film byl zajímavý a napínavý, nic jiného ale nebyl. Hlavní hrdina vynikal nad ostatními postavami, a to bylo super. Hvězdiček 4****

Planeta Česko (2017)

Nádherné záběry na Českou přírodu v tomto dokumentu vyrazí dech. Najdete i to co neznáte. Velké mínus je pouze za písničku na konci. Jinak vše super. Doporučuji hlavně rodičům a jejich dětem, aby měli důvod neničit naši zemi. Hvězdiček 5*****

Neuvěřitelný svět pavouků (2015) (TV film)

Super dokument a skvělé scény jsou výborným lákadlem. Pochopitelně kdo se bojí pavouků, ať to raději nesleduje! Chyba je délka dokumentu, příliš krátký. Doporučuji. Hvězdiček 5*****

Venom (2018)

Nečekal bych to, ale u filmu jsem se dobře bavil. Hlavní hrdina a Venom si padli do oka, a začala show. Chybou byl pomalý rozjezd na začátku, ale konec byl dobrý. Film jsem bral jako komedii, což je velmi zajímavé na akční film. Doporučuji. Hvězdiček 4****

Terminál (2004)

Film je ukázka toho, jak může dopadnout jeden člověk, když selže hned několik faktorů najednou. Přežít na jednom místě bez peněz a jídla není vůbec snadné. Začít ale myslet tam, kde by jiní selhali, to je vážně důkaz silné vůle. Tento film se mi líbí nejenom tím jak to zahráli herci jako Tom Hanks, ale příběhem jednoho člověka, který pomůže i dalším lidem. Film určitě doporučuji shlédnou všem, co si myslí že mají všechno! Jednoho až překvapí, co všechno se dá dělat na terminálu, když jde o přežití. Silný příběh, který má emoce, a také skrývá humor. A snad i zlost někde hodně hluboko. Romantická večeře v rámci možností a ta mozaika s fontánou byla velmi pěkná scéna. Hvězdiček 5*****

Četník ve výslužbě (1970)

Obsazení super, scénář také. Je důležité se u komedie bavit, a to tahle dokázala v pohodě. Ve filmu je plno dobrých scén, které jsou na stejné úrovni jako ostatní z téhle série Četník... Nejlepší scénky jako klášter, bomba, a únik dalším četníkům je velmi vtipný. Určitě se vyplatí na film a vůbec celou sérii podívat. Hvězdiček 4****