• Fantasy
  • Pohádka

Kobra 11 - Krkavčí matka (2008) (epizoda)

Jízda v policejním autě přes půlku Německa? Jo, proč ne. Ukrást policejní vůz v reálu, tak máte co vysvětlovat. Policejní vůz totiž není jen obyčejné auto. Tento díl je jen samá honička.

Kobra 11 - Na vlastní pěst (2008) (epizoda)

Vlastně se divím, že je to hodnocení tak nízké. 🤔 Každopádně jsou tu hlášky, přestřelky, akce a napětí. Pomsta je tu hlavní tahoun dílu, a to na obou stranách. Bohatý soundtrack. Sorry, to byl omyl... 😄 Krajta 4 vyráží. 😂

Mizerové II (2003)

Hlášky, akce, a zase hlášky. K tomu občas super scény. Šílená honička kolem drog může začít. Bohužel tu jsou i hluchá místa, ale Martin Lawrence je dokonale utěsní. (Je zde hlavní tahoun humoru.) Poznámka: Akční scény se stále stupňují, a závěrečná honička je TOP. Poznámka: TOP scény jsou: Krysy, Doporučuji. Hvězdiček 4

Mizerové (1995)

Kupa akce, kupa hlášek, kupa šílených situací. Soundtrack 👍. Herecké výkony dobré. Herecké obsazení super. Drogy, sex, a ujetý hlášky. Poznámka: Oba hlavní hrdinové ve filmu často improvizovali, a je to také díky tomu taková akční paráda. 👍 Doporučuji. Hvězdiček 5

Kobra 11 - Únos (2007) (epizoda)

Velmi napínavé. Drama, humor jde stranou.

Myši patří do nebe (2021)

Film je určen hlavně pro děti, ale někteří dospělý, jsi v něm najdou sami sebe. Animace je skvělá až výborná. Na film jsem šel jen proto, že nebylo na co jiného v daném čase jít. Nelitoval jsem!  Film mě překvapil pěkným příběhem, s ještě zajímavějším zakončením. Určitě bude i pokračování. Hudba vás doprovází všude. Na český film je to velmi dobře zpracované. Viděl v kině. Doporučuji. Hvězdiček 4