• Fantasy
  • Pohádka

Zbouchnutá (2007)

Krásný film o lásce, romantice a zajímavém průběhu řešení situace. 👍 Scény zde jsou dojemné a určitě to někoho občas i chytí za srdce, jiní se tam zase uvidí. Poznámka: Ty sexuální scény a hlášky v posteli jsou TOP. 🤣👍 Poznámka: Oba herci jsou do filmu vybraní dobře. 👍 Poznámka: Na porodním sále to stojí za to. 🤣 Doporučuji. Hvězdiček 4

Sexbomba od vedle (2004)

V tomto filmu zažijete, komedii, drama, romantiku a velmi lehkou erotiku. Příběh je povedený a má pěknou atmosféru. Divák se nenudí ani chvíli. 👍 Poznámka: Hlavnímu herci budou asi všichni závidět některé scény s hlavní herečkou Elisha Cuthbert. 😊Příběh je zakončený geniálním vyřešením všech problémů. Doporučuji. Hvězdiček 4

Scary Movie 5 (2013)

Tento díl jsem viděl poprvé, takže se hodnocení může i změnit. Některé scény jsou i dobré. Hlášky jsou občas dobré a občas až moc. Dost mě překvapila herečka Ashley Tisdale. I zde je soundtrack super. 👍 Hvězdiček 3

Scary Movie 4 (2006)

Už začátek prozradí, že to bude hrozná kravina. 🤣👍 Poznáte všechny filmy z parodie? Pouze se bavit, nad ničím nepřemýšlet. Soundtrack 👍. V podstatě je zde každá scéna z jiného filmu upravena vtipnou formou. Soundtrack 👍. Poznámka: Opět je tu problém s českým dabingem. Není úplně všude v Blu Ray verzi. Tudíž je dobré mít forced titulky. Poznámka: Hláška "sestavit robota z čokolády" 🤣👍 Tak tam jsem vyprskl smíchy. 🤣🤣🤣👍 Poznámka: Závěrečná scéna ve studiu je už moc. Hvězdiček 3

Scary Movie 3 (2003)

Parodie to je jak noha. 🤣 Já se smál, takže účel splnila. 👍 Hláška: "Já jen vím, že mám kukuřici v háji" mě dostala. Soundtrack opět super. 👍 Poznámka: Dabing u Blu Ray verze délky 1:25:40 není dokončený. Doporučuji přidat forced titulky v místech kde se mluví originál jazykem. Hvězdiček 3

Scary Movie 2 (2001)

Člověk se zasměje, takže komedie (parodie) splnila svůj účel. Scény a triky jsou dobré, ale herecké výkony tu asi žádné nejsou. Možná maximálně to, že se herci pořád nesmějí. 😀 Soundtrack super 👍. Poznámka: Doporučuji shlédnout s více lidmi a trošku v dobré náladě. Zábava je potom zaručena. 😀 Poznámka: Ty hlášky jsou TOP. 😂👍 Poznámka: V originál znění jsou lepší hlášky. Škoda že dabing se moc nepovedl. Hvězdiček 3

Avatar (2009)

Je to dobře vymyšlené. Dva světy propojené v jeden. Grafika, animace, efekty prostě všechno TOP. 👍 Zvuky a hudba 👍. Příběh a děj. 👍 Poznámka: Je jasné, že ve 3D to muselo kina zbořit. Logicky je jasné, že jinak je to stejné jako jiné podobné filmy. Pokud ale přidáte 3D snímače a efekty obrazu, vznikne úžasné dílo. Někdo říká že 3D je už za zanitem, a že jej nepotřebujeme. Já si to ale zatím nemyslím. Doporučuji. Hvězdiček 5

Candyman (1992)

Až vlastně ke konci se dozvíte celou pravdu. Příběh dokáže pěkně zamotat hlavu. Poznámka: Příběh má otevřený konec. Poznámka: Vraždy jsou dobře vymyšlené. Hvězdiček 4

Kytice (2000)

Mohlo to být více děsivé, ale není to špatné. Jen odteď už nemám pro toto dílo žádnou fantazii. Všechny příběhy z Kytice jsou povedené, a drží se striktně původních slov. Jen scény jsou vytvořené uměle. Doporučuji. Film by měl vidět každý alespoň jednou. Hvězdiček 4