• Fantasy
  • Pohádka

Air Force One (1997)

Není to špatné, ale realitě to neodpovídá. Akce je tu po celou dobu, ale to je tak vše. Herecké výkony jsou pouze u prezidenta. V krizovém štábu je pěkný guláš, a nikdo neví co má dělat. Všechny scény v Air Force One jsou příliš nepravděpodobné. Nic méně, není to špatný film, a určitě stojí za shlédnutí. Hvězdiček 4

Skála (1996)

Dokonalá past pro civilisty, a dokonalá základna pro bývalé vojáky nyní už žoldáky. V zásadě se jedná o dokonalý akční film. Herecké výkony dvou hlavních hrdinů Seana Conneryho a Nicolase Cage jsou zde hlavní důvodem, proč film vidět. Stále probíhá nějaká akce, takže se divák ani chvíli nenudí. 👍 Věznice Alcatraz v San Franciscu je legendární, a pro občany města San Francisco nyní velký problém. Doporučuji. Hvězdiček 5

Predátor (1987)

Je jasné, že pokud chcete akční napínavý film, Predátor je skvělá volba. 👍 Akce 👍 Příběh a děj 👍 Herecké výkony jsou TOP 👍 Zvuky a hudba 👍 Doporučuji všem. Hvězdiček 5

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Zlatá Policejní akademie a jiné filmy. Tohle není ani trošku vtipné. 👎 A napínavé také ne. Množství vražd je jedinou věcí, co se zde děje v rámci filmu správně. On velmi chytrý a vše vyřeší nebo si alespoň poradí. Oni úplně blbý, a ze všeho mají akorát srandu. Policajti z vesnice ale nejsou parodií na žádné policisty, spíše patří do blázince. Vyšetřování, vyšetřování a zase vyšetřování. Nechápu humor, a tak jsem se ani nesmál. Všichni jsou tam akorát blbci. Trošku to připomíná nový Zombieland 2 Rána jistoty. Doporučuji. Komedie to ale není. Na závěr, není to komedie aby jste se smáli, ale dobrý film to je. Poznámka: Až ke konci filmu se teprve začne akce, a to myslím AKCE. 👍 Poznámka: Závěrečná bitva stojí za to. 👍 Hvězdiček 5

Přes prsty (2019)

Ani hudba to nezachrání. Neumíme české komedie. 👎 Proč mi to připomíná seriálové díly Ordinace v Růžové zahradě 2, nebo Ulice či Modrý kód. 👎 Jen se to děje jinde. Pozitivní věci: Postelové scény jsou dobrý. Sexy bikiny, holky a ženy a možná ty hlášky. Negativní věci: Humor je nezajímavý a kopíruje české a úplně debilní seriály. 👎 Hvězdiček 2

Playmobil ve filmu (2019)

Tohle nemůže bavit ani děti. Tak jo, jdeme hodnotit. Zpěv: blbost 👎 Animace: Na úrovni Lego příběh, ale spíše nižší. Humor? Ani ne. 👎 Hudba a zvuky: Průměrné. Příběh je o záchraně bratra z cely jednoho šílence. Nezasmál jsem se ale ani jednou. Kolik světů se zde objeví, tak to asi nikdo neví. Je v tom celkem guláš. Poznámka: Závěr filmu změnil můj názor na hodnocení. Hvězdiček 2

Počátek (2010)

Zahrávat si s časem je šílenost, ale zahrávat si k tomu ještě s realitou a ne jenom jednou, to už je sebevražda! 😲 Film mění pravidla každý další skok, a každý další skok je jen složitější realita. Poznámka: Nesmí vám uniknout ani minuta filmu. Co je realita a co už ne, není to jednoduchá otázka. Doporučuji. Hvězdiček 5

Vesničko má středisková (1985)

Film k zamyšlení. 👍 Jsou zde vidět zlaté České ručičky. Nejen herci ale i film jako takový nám ukazuje, o čem si dnes můžeme jenom nechat zdát. Příběh je zajímavý, ale nemá čím ohromit. Změny oproti dnešní době (rok 2020) jsou ohromné. Doktor je úžasný, jak jezdí skrze krajinu českou. Otík je pro každého blb, ale on za to nemůže. Je už takový. Poznámka: Doktor, pilíř, kukačka a další situace a předměty, tak to jsou panečku problémy. Poznámka: Hláška "Chlapy nelejte to pivo z okna, podívejte se jak vypadám." 🤣 Doporučuji vidět alespoň jednou. Hvězdiček 5

Pařba ve Vegas (2009)

Soundtrack. 👍 Ono to tak vtipné vlastně není, všechno se stalo díky drogám a alkoholu. Což je jasné ale smutné. Situace: Vzpomenout si, co se událo během posledních 12. hodin, to bude asi oříšek. Scény jsou očekávané a ne moc vtipné. Poznámka: Doporučuji koukat v opilosti. Jinak vážně nevím. Poznámka: Závěrečné titulky obsahují vysvětlení filmu. 👍 Poznámka: První vtipná scénka u které jsem se zasmál, přišla až po 45. minutě. Hvězdiček 2

Sedm (1995)

Začátek vás nebude bavit, u konce ale zůstanete maximálně viděšeni. 7 hříchů a 7 pravidel očištění. Polapit vraha, který dokázal dokončit svůj úkol? Podaří se mu to? Co všechno se musí provést, a co všechno musí prožít detektivové. Herecké výkony excelentní. Zvuk a hudba 👍 Příběh a scény 👍 Poznámka: Na konci filmu budete zaskočeni. Doporučuji. 👍 Hvězdiček 5