• Fantasy
  • Pohádka

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Kdo nedá plné, ten jejich přátelství asi nikdy nepochopil. Tom a Jerry jsou ikonou mého mládí. 😀👍 Jsem rád, že je máme. Poznámka: Nejlepší jsou reakce , kde se jim do cesty připlete sukně. 😂👍 Doporučuji shlédnout celou kolekci. Co vím, tak je 12 kolekcí. Hvězdiček 5

Blíženec (2019)

Měli udělat dvojníka, ale stejně starého. Omlazování jim moc nejde. Jinak nápad zajímavý. 👍 Zdá se, že tyhle filmy budeme od teď sledovat stále častěji. Akce tam je, ale nuda také. Hvězdiček 3

Sněžný kluk (2019)

Film o přátelství v naší moderní době. Ta je mimochodem úplně všude vidět. Hlavně pak na lidech. Záchrana tvora je tu priorita číslo 1. Poznámka: Ty schopnosti byli občas až moc. Doporučuji hlavně dětem. Hvězdiček 4

Otec a otec (1983)

Příběh je nezajímavý na komedii. Vlastně ani nevím, zda je to vůbec komedie. Chování mladých je zde velmi nevhodné k povaze filmu. Poznámka: Nezasmál jsem se ani jednou. 🙄 Poznámka: Ti mladí haranti jsou na pěst. Závěr změnil moje hodnocení nahoru. Možná to ještě někdy změním. Hvězdiček 2

Život plný malérů (1972)

Komedii si představuji jinak. Nevím, ale nechytlo mě to. Spíše nuda a soutěže už vůbec netáhnou. Vtipů zde moc není, nebo se opakují. Hvězdiček 2

Uprchlíci (1986)

V tomto filmu zažijete přátelství jako nikde jinde. Osoby mezi kterými vznikne byste nečekali. 👍 Už začátek dokazuje, že tato komedie bude stát za to. Spoiler: 1. scéna banka. 😀 2. scéna policejní stanice. 3. scéna zvěrolékař. 😀 Soundtrack 👍 Poznámka: V tomto filmu jsou i silné emoce. Příběh je dojemný a má krásný průběh. Závěr je excelentní. Doporučuji. Hvězdiček 5

Roztržitý (1970)

Výborný herecký výkon hlavního hrdiny. Akce střídá akci, a nikdo nemá tolik energie jako právě on. Příběh je trošku mimo moje chápání, ale funguje to dobře. Poznámka: Potkat roztržitého člověka je na hlavu, ale potkat dva roztržité, to už je nebezpečné. Doporučuji. Hvězdiček 4

Jsem nesmělý, ale léčím se (1978)

Přemýšlím jestli je to vtipné, nebo už spíše trapné. Stále dokola se honit za sukní a dělat se sebe blbce. Jsou i lepší komedie s tímto hercem. Docela se mi líbila ta žena, taková nedostupnost. Co všechno musí člověk pro lásku obětovat? Poznámka: Nejvtipnější scéna za mě byla v kuchyni a mytí talířů. Což není na komedii úplně dobrý. Poznámka: Scénka s hasičem je výborná 2X. Poznámka: Konec je zajímavý, ale dává smysl. Hvězdiček 3

Nalevo od výtahu (1988)

Nechápe? To nevadí, já také ne. 🤣👍 Co všechno se stane za jedno dopoledne. 😀 Neuvěřitelná situace. Já už nemůžu. 🤣 48 minuta, a už se stalo takových věcí. Poznámka: Ta mladá holka v bílých šatech je vážně sexy. 👍 Dodává všem scénám šmrnc. Doporučuji. Hvězdiček 5

Kopyto (1981)

Tady smůla dostává úplně jiný význam. Katastrofa, jednoznačně katastrofa. 😀👍 Dokonalá komedie plná smůly. Dostat se do tak extrémních situací, že se už ani nezdá možnost to napravit. 😀 Poznámka: Tolik úderů do hlavy v jednom filmu jste ještě neviděli. 🤣 Poznámka: Škoda že takových komedií není více. 👍 Poznámka: Závěrečná scéna vás dostane. 🙂 Soundtrack. Doporučuji. Hvězdiček 5