• Fantasy
  • Pohádka

Scary Movie 2 (2001)

Člověk se zasměje, takže komedie (parodie) splnila svůj účel. Scény a triky jsou dobré, ale herecké výkony tu asi žádné nejsou. Možná maximálně to, že se herci pořád nesmějí. 😀 Soundtrack super 👍. Poznámka: Doporučuji shlédnout s více lidmi a trošku v dobré náladě. Zábava je potom zaručena. 😀 Poznámka: Ty hlášky jsou TOP. 😂👍 Poznámka: V originál znění jsou lepší hlášky. Škoda že dabing se moc nepovedl. Hvězdiček 3

Avatar (2009)

Je to dobře vymyšlené. Dva světy propojené v jeden. Grafika, animace, efekty prostě všechno TOP. 👍 Zvuky a hudba 👍. Příběh a děj. 👍 Poznámka: Je jasné, že ve 3D to muselo kina zbořit. Logicky je jasné, že jinak je to stejné jako jiné podobné filmy. Pokud ale přidáte 3D snímače a efekty obrazu, vznikne úžasné dílo. Někdo říká že 3D je už za zanitem, a že jej nepotřebujeme. Já si to ale zatím nemyslím. Doporučuji. Hvězdiček 5

Candyman (1992)

Až vlastně ke konci se dozvíte celou pravdu. Příběh dokáže pěkně zamotat hlavu. Poznámka: Příběh má otevřený konec. Poznámka: Vraždy jsou dobře vymyšlené. Hvězdiček 4

Kytice (2000)

Mohlo to být více děsivé, ale není to špatné. Jen odteď už nemám pro toto dílo žádnou fantazii. Všechny příběhy z Kytice jsou povedené, a drží se striktně původních slov. Jen scény jsou vytvořené uměle. Doporučuji. Film by měl vidět každý alespoň jednou. Hvězdiček 4

Show Toma a Jerryho (2014) (seriál)

Zkusil jsem jednu první epizodu, a je to tragédie. Nedá se na to vůbec koukat. Úplně něco jiného než originál z roku 1940. 👎 Nechápu proč změnily tu animaci. Nedoporučuji. Hvězdiček 1

Maska (1994)

Nic takového není, takže jasná tutovka. Poznámka: Film dopadl tak dobře proto, že si Jim Carrey na scéně mohl dělat co chtěl. Proto mu také Maska dokonale sedla. 👍 Poznámka: Doporučuji sledovat s dabingem Nova TV/ČT). 😀 Dabing Blu Ray a DVD je blbý. 🙄 Hláška splachovadlo je TOP na tom pravém místě. 😂 Doporučuji. Hvězdiček 5

Jára Cimrman ležící, spící (1983)

Není s čím srovnávat, jiný takový film prostě neexistuje. 👍🙂 Dnešní České filmy nejsou ani 10% tohoto. Doporučuji. Hvězdiček 5

Rozpuštěný a vypuštěný (1984)

Geniální jednoduše geniální. 👍 Tak tohle je geniální kriminální tým vyšetřovatelů. 😀👍 Není to ani komedie jako spíše vtipné nápady. Film nemá žádné chyby ani hluchá místa. Poznámka: Konečně vím odkud je legendární hláška "kachny, kachny, kachny". Poznámka: Ty zásady jsou TOP. 😀👍 Poznámka: Hláška "snad mu ujedou" mě rozsekala. Poznámka: Ta figurína je prostě super. Doporučuji. Hvězdiček 5