• Fantasy
  • Pohádka

Dívka na koštěti (1971)

Jedna hvězdička za Petru Černockou 100% herecký výkon. 👍 Geniální, jednoduše geniální. 😀 Nejde dát jinak. 🙂 Dokonale promyšlené se super triky. Hned začátek je prostě geniální. Je tam spoustu běžných situací, které ale bude vykonávat čarodějnice. 😀 Doporučuji všem. Hvězdiček 5

Kobra 11 (1996) (seriál)

Nekonečný seriál o jednom dálničním týmu. Kobra 11 je v některých dílech super, a někdy je to nuda. Nejlepší je ale hlavně úvodní melodie. Znělka Kobra 11. Poznámka: Nejlepší jsou vždy pilotní díly nové série. Poznáte je tak, že mají délku jako film a jsou většinou rozdělené na dvě epizody. 👍 Pekelná jízda na dálnici ... je má oblíbená. 👍🙂 Doporučuji všem, co mají rádi auta. Hvězdiček 4

Co je doma, to se počítá, pánové... (1980)

Říkám to pořád! Vyměnit herce za jakýmkoli účelem je špatný. 👎 Komedie to je, ale chybí tomu ta ráznost prvního dílu. Ke konci se už konečně něco děje. 😀 Hvězdiček 3

Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)

Návod jak naštvat sousedy. Akce, akce, akce. 😀 Staré české filmové klenoty. 👍 Scény a hlášky prostě super. Poznámka: Ani jednu rodinu by jste nechtěli za sousedy. 🤣👍 Doporučuji. Hvězdiček 5

O chytrém Honzovi (1985) (TV film)

No to je blbost. 😀 Proč to vlastně vzniklo? Mohla by to být první pohádka, která je vlastně parodie na pohádky. Poznámka: Drak umí čarovat? No to je novinka. Písničky jsou pěkné a známé. Hvězdiček 3

Princové jsou na draka (1980) (TV film)

Začátek vás asi překvapí, a řeknete si, co jsem si to pustil(a). 🙂 Pohádka vlastně začne až později. Poznámka: Někteří herci asi radši zpívat neměli. 🙄 To se ale netýká Ivany Andrlové. 🙂👍 Poznámka: Elektrickou kytaru bych tu tedy nečekal. Doporučuji. Hvězdiček 4

Ať přiletí čáp, královno! (1988) (TV film)

Poznámka: Nárožný je tu asi nejdůležitější herec, dělá z toho komedii. Druhý díl pohádky je spíše jak kriminálka. Všichni pořád vyšetřují a hledají jistou osobu. Škoda, doufal jsem že to bude jako první díl. Písničky jsou zde asi jediné, co může pohádka nabídnout. Poznámka: Písnička Všechno naruby je výborná. 👍 Hvězdiček 3

Co takhle svatba, princi? (1986) (TV film)

Nárožný je vážně dobrý jako král. 😀 Pohádka o lásce, která bude dosti komplikovaná. Jsou zde krásné písničky, a Ivana Andrlová je krásná. 👍 Naopak princ je zde od začátku pěkný kvítko, a nechce přiznat žádnou chybu. Princezny jsou hrozné bůů. 😀 Je to dobrá komedie. Poznámka: Ty hlášky jsou TOP. 😀👍 Hvězdiček 4

Ježek Sonic (2020)

Poznámka: Celé kino se pořád smálo. 😀 Ježek Sonic nemá konkurenci v tomto typu filmů, takže ho není s čím porovnávat. Snad jen Pixely? Komedie? Ano, bavilo se celé kino. 😁👍 Herecké výkony? Ano, Jim Carrey jako hlavní záporák je prostě TOP. 🤣👍 Je vidět, že měl volnou ruku. Zvuky jsou dobře udělané. Poznámka: Nudil jsem se jen cca 3 minuty z celého filmu. Takže super. Poznámka: Z kina neodcházejte dokud nezačnou závěrečné titulky. Po animacích na konci filmu je ještě jedna TOP scéna. 👍 Poznámka: Jim Carrey jako Dr. Robotnik má pořád něco v rukávu. 😁👍 Myslím že je jasné, že bude druhý díl. Doporučuji dětem a dospělým. Nostalgie na hru Sonic je všude kolem vás. Viděl v kině Příbram. Poznámka: Změna hodnocení dolů. Shlédnuto 3X. Hvězdiček 4

Space Jam (1996)

Je to blbost a dost trhlá, ale je to na tu dobu prostě super nápad. 😀 Příběh není ani podstatný, důležité jsou vtipné situace a scény. Bugs Bunny a jeho přátelé jsou vložení do světa lidí, a je to geniální kombinace. Soundtrack. 👍 Doporučuji. Hvězdiček 4