• Fantasy
  • Pohádka

96 hodin: Zúčtování (2014)

Je to něco jiného než první a druhý díl, není to ale vůbec špatné. Hlavní hrdina zde pátrá po vrahovi, ale tentokrát je proti němu i policie a podsvětí. Akce a honičky jsou zde prakticky pořád. Hvězdiček 3

Pokémon: Mewtwo vrací úder – Vývoj (2019)

Pozor! Je to remake, takže měním hodnocení. Je zde špatný dabing, který nedává moc smysl. Doporučuji všem, co viděli původní seriál. Hvězdiček 2

Operace Corned Beef (1991)

Konečně geniální komedie. Hlášky, scény, akce, humor. 😀👍 Francouzi prostě komedie a filmy vůbec umí dokonale. 👍 Shlédnuto snad 100x, a pořád super. Herecké výkony super. Soundtrack 👍. Úvodní song nebo spíše melodie je TOP. 🙂👍 Doporučuji. Hvězdiček 5

Charlieho andílci (2019)

Už po první scéně poznáte, že to je až moc akční, jako všechno dnes. Holky jsou sice sexy, ale tohle nemá ani hlavu ani patu. Je to vlastně Rychle a zběsile, Terminátor a další nové filmy dohromady. Prostě celkem nuda, a žádný emoce nic. 👎👎👎 Kdy už se poučí, a začnou také dělat scénář, který lidí přitáhne k filmu. Né pořád filmy, které jdou k lidem. Poznámka: Jako ten závěr s andílky mě dostal. Nedoporučuji. 👎 Hvězdiček 1

Což takhle dát si špenát (1977)

Patří to mezi klasiku, ale moc vtipné to tedy není. Končí to nenažraným psem, a to není moc in. Hvězdiček 3

...a zase ta Lucie! (1983)

Tak druhý díl je jízda, hlavně pak opraváři. 😀 I v tomto díle máme dvě postavičky, které všem svými kouzli zamotají hlavu. Je to spíše pro děti než dospělé. Poznámka: Měním hodnocení na vyšší, oba filmy mají hodně co nabídnout. Vlastně to dobře funguje. 👍 Doporučuji. Hvězdiček 4

Addamsova rodina (2019)

No jo, chytré mobily nesmějí chybět, že? 🙄👎 Tohle se prostě nepovedlo! Na začátku to nebylo špatné, ale jak se přidala moderní doba, šlo to do kopru. 👎🙄 Strašidelné to není, a vtipné také ne. Vše zamotané do všeho. 🙄 Poznámka: Český dabing je dobrý. Nedoporučuji! Hvězdiček 2

Dobytí severního pólu (2006) (divadelní záznam)

Poznámka: Kdo nedá 5 hvězdiček, ten je asi divný. Geniální, jednoduše geniální. Takhle to má vypadat. 😀👍 Hlášky a scény, ale hlavně ty hlášky. Doporučuji. 👍 Hvězdiček 5

Lucie, postrach ulice (1983)

Dvě formelové postavičky ožijí v jedné krabičce, a začnou se dít věci. Trochu to připomíná Chobotnice z II. patra. Poznámka: Těmhle dětem rozhodně Facebook nechybí. 🙂👍 A je to krásné dětství. Film je hlavně pro děti, ale nostalgicky můžete zavzpomínat i vy starší 30 let. Poznámka: Kouzla všem zamotají pěkně hlavu. Poznámka: Ta voda v bytě je síla. 😀 Hvězdiček 3

Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)

Česká klasika. Spíše likvidace vodníků v Čechách. Další geniální film plný zajímavých scén. 👍 Zábava za celý film je zaručena. Vodníci nám v Praze pěkně zamotají hlavu, nebo možná člověk vodníkům? 😀 Poznámka: Hlášky jsou TOP. Poznámka: Libuši Šafránkové to zde moc sluší. 👍🙂 Doporučuji všem. Hvězdiček 5