• Fantasy
  • Pohádka

Za humny je drak (1982)

Dnes už klasická pohádka, o jednom hodném drakovi, a trošku zvláštním králi. Herecké obsazení dobré. Herecké výkony dobré. Efekty žádné, a to je dobře. Triky se povedly. 👍 Příběh o lásce, kde se princezna zamiluje do potulného zpěváka, a drak se o princeznu nezajímá. Poznámka: Princezna je sympatická, a děvečka také. Hvězdiček 3

O Šípkové Růžence (2006) (TV film)

Tak tahle adaptace se nepovedla. Moderní pojetí je sice použitelné, ale starší generaci neosloví. Efekty přímo hrozné. Verše jsou blbé. Herecké výkony slabé. Herecké obsazení o ničem. Poznámka: Princezna také asi nebyla zvolena správně. Hvězdiček 1

Freonový duch (1990)

Zábavný ale dětský film. Písničky se dají přetrpět. Nápad zajímavý. Všechno se stále točí kolem duchů a sprejů. Úplně mě to ale nechytilo. Efekty dobré. Herecké výkony super. Herecké obsazení TOP. Poznámka: Parní lokomotiva byla super. Hvězdiček 3

Krok za krokem - Důkaz lásky (1997) (epizoda)

Al se ukáže jako správná slečna, a tím pomůže jednomu člověku. 👍 Ostatní problémy kolem sexu opět řeší JT a Rich. Ti mají opět smůlu. 😂

Krok za krokem - Na divokém západě (1997) (epizoda)

Dotaz: Věděl by někdo název melodie, co hraje na pozadí, když Frank začíná svůj trénink? Díl je sám o sobě minimálně zajímavý.

Krok za krokem - Krize každého věku (1997) (epizoda)

Rich se pro lásku s Danou vážně překoná. Předtím to ale ještě pochopitelně pokazí. 😄 Frank prožívá známí problém všech chlapů po 50tce.

Krok za krokem - Dámská jízda (1997) (epizoda)

Holky to rozjely ve velkém. 👍 Carol, Dana, El a Karen nám zazpívají známý hit. JT má své problémy s bydlením.

Krok za krokem - Strach z volného pádu (1997) (epizoda)

A je to tady. JT poznává svou budoucí lásku Sam. Ta rozumí autům, sportu, a není žádná barbie. Poznámka: Tento díl by se měl odehrávat před předchozí epizodou. Pak by to dávalo smysl.

Krok za krokem - Láska je láska (1997) (epizoda)

Tato epizoda nedává smysl. Na konci se objeví přítelkyně JTho (Sam). Tu ale JT pozná až v další epizodě. 🤔 Dana a Rich jsou do sebe zamilovaní až po uši. Jen to ještě neví.

Nebesa (2020)

Tento druh filmu jsem nepochopil. Film mě ničím nezaujal. Akorát je velmi sprostý výrazy. Proč tohle vůbec vzniklo. Kdo tohle koupí? Hláška: Ona: "Pane Bože. To mě poser!" Kněz: "Neber jméno boží nadarmo." 😄 Poznámka: Hodně to připomíná film: Zbrusu nový zákon (2015). Poznámka: Vidět tenhle film, to je o depresi. 😳 Proč, proč, proč? 😳 Nedoporučuji. Hvězdiček 1