• Fantasy
  • Pohádka

Ong-Bak 2 (2005)

Opět prochází drtivé a likvidační scény Mistra bojových umění. Příběh je slabší, ale bojové scény stojí za to. Nejdrsnější údery jsou asi lokty. Film zaujme všechny, co mají rádi právě bojové scény a umění boje. Na závěrečný souboj se vyplatí počkat. Herecké výkony TOP! Herecké obsazení dobré. Příběh průměrný. Prostorový zvuk průměrný. Doporučuji. Hvězdiček 4

Krok za krokem - Těžká volba (1993) (epizoda)

Zde se ukáže, jaká ve skutečnosti Karen je. Na plese se vše ukáže. 👍 A Cody dostane nový autoalarm. 😄

Krok za krokem (1991) (seriál)

Dnes už legendární seriál, i spojení dvou rodin v jednu velkou pohromu pro všechny. 😄 I když to tak občas ale nevypadá, všichni se mají ve skutečnosti rádi. Dobré hlášky. Dobré scény. Poznámka: Chlapci na to stejně koukali jen kvůli holkám. 😄 (Dana, Caren, a El, byli prostě dokonalé dívky.)

Smrtonosná past 3 (1995)

A opět tu máme policistu Johna McClaina, a opět nastane chaos. Tentokrát v New Yorku. Začíná hra s časem, a to doslova. Hlášky jsou opět super. Ani ve snu by vás nenapadlo, o co tu doopravdy jde. Ještě že měl tak skvělého parťáka. Herecké obsazení TOP. Herecké výkony super. Příběh opět zajímavý. Doporučuji. Hvězdiček 4

Smrtonosná past 2 (1990)

Tentokrát se podíváme na letiště, a tam také začne boj o život. Jméno John McClain, si za chvíli bude opakovat každý terorista, jako největší noční můru. Bruce Willis je policista, ale také akční hrdina všeho druhu. Stačí pár minut, a už se nudit nebudete. Akční jízda od začátku do konce. Herecké výkony super. Herecké obsazení super. Příběh TOP! Hlášky zde nechybí, a občas stojí za to. Poznámka: Hlášky Johna McClaina jsou pecka. Poznámka: Závěr je prostě dokonalý. Doporučuji. Hvězdiček 5

Copak je to za vojáka... (1987)

Velmi pěkný a pohodový film. Trošku romantiky, hodně akce, a skvělé herecké výkony. Příběh a scénář, výborné. Herecké obsazení TOP. Poznámka: Některé scény si museli herci přímo užívat. Doporučuji. Hvězdiček 4

Xena - Přítel v nouzi 2/2 (2001) (epizoda)

Závěrem celého seriálu se přesvědčíme o tom, že Xena pro své vykoupení od zla, udělá cokoli. Dokonce se i obětuje. Gabriela se od Xeny naučila vše potřebné, včetně chytání Charkamu, a smrtících bodů. Nyní je z ní opravdová náhradnice Xeny.