• Fantasy
  • Pohádka

Dinosaurové - Den svržení (1991) (epizoda)

Den svržení. Tak to je tedy nápad. Už víme, proč vyhynuli. 😂 Povedený díl.

Dinosaurové - Strašlivý Megalosaurus (1991) (epizoda)

Tohle je nejdivnější seriál, jaký jsme v dětských letech mohli sledovat. Hláška: Nejsi máma! Je už legendou. 😄 Dokonalá blbost, která je dost trhlá na to, aby diváka bavila. Dinosauři žijou životy lidí, kteří přijdou za 60 000 003 let. 😄

Divoká noc (1991)

Co tohle mělo být sice nevím, ale díky té holce se to dá dokoukat až do konce. Film o asi největším super marketu v USA. 🤔 Kdo asi platil ty škody. A vůbec, kdo by si dovolil tohle dělat první den v práci. Příběh to moc nemá. Soundtrack super. Hvězdiček 2

Harry Potter a Kámen mudrců (2019) (amatérský film)

Krátké, ale super udělané. Jen by to chtělo vyšší kvalitu videa. Pecka nápad, a skvěle to zapadá.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Jako celek to funguje velmi dobře, a také to lze částečně použít jako vzdělávací program. Například epizoda Zrození, se velmi povedla. Je jich ale mnohem více. Poznámka: Nic takového jste ještě neviděli. Seriál v té době neměl žádnou konkurenci. Poznámka: Český dabing se povedl. Doporučuji. Hvězdiček 5

Vysoký cíl (1997)

Tak jsem konečně po dlouhých letech opět viděl tento film v češtině. A co jsem očekával, jsem také dostal. Akce, akce, a zase akce. Skvělé scény, téměř žádné efekty, a super triky. Některé scény jsou i bez triků. Honičky v autech TOP! Scénář super. Herecké výkony super. Herecké obsazení dobré. Poznámka: Tento nápad funguje dobře. Mělo by se natočit něco podobného. Hvězdiček 4