• Fantasy
  • Pohádka

Čarovný kamínek (2019) (TV film)

Už v 19. minutě bych věděl, co si přát. (Co bude důležité a správné přání.) Poznámka: Bába a dědek, jsou super. S kouzly bývá občas zábava. Poslední přání je dojemné. Poznámka: Závěrečná písnička je zajímavá. Hvězdiček 4

Čarovné střevíce (2018) (TV film)

Tak tohle se povedlo. Humor zde nechybí. Stát se princem, není jen tak. Kouzla umí ale věci zamotat. Princezna je zde velmi temperamentní. Víly byli super. Láska opět vítězí. Hvězdiček 4

Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Poznámka: Ondřej Sokol, je zde asi hlavní tahoun filmu. Pohádka je ale velmi nudná, a není zde žádný humor. Takhle si novou pohádku nepředstavuji. Krakonoš byl super, ale zbytek totálně propadl. Výjimkou je jen Ondřej Sokol. Ta láska tam nedávala moc smysl. Hádám, že s Krakonošem se ještě neloučíme. Hvězdiček 2

Dešťová víla (2010)

Láska a víra. To je to hlavní, bez čeho nelze zde vyhrát. Pohádka je hezká, a má zajímavý děj. Lidská hloupost nezná hranic. Je otázka, který herec zde hraje lépe. Je to docela komedie. Poznámka: Pohádkové bytosti jí jogurt, a koukají na lidi dole , jako v televizi. Poznámka: Některé scény jsou tam až zbytečné. Poznámka: Úkoly byli velmi těžké. Poznámka: Scény jsou zvláštně sestříhané. Jako by tam něco chybělo. 🤔 Poznámka: Až do závěrečného konce, to byla otázka, jak to dopadne. Hvězdiček 4

Pípšoubazar (2005) (pořad)

Něco je super, ale něco až trapné a zbytečné. Škoda. Scénky s hosty jsou super, a video scénky také dobrý. Občas je vážně na co koukat. Průměrný pořad, ale je dobře, že vznikl. Když se člověk chce zasmát, tohle je dobrá volba.

Avatar: The Way of Water (2022)

❌Poznámka: Po závěrečných titulcích, není již žádná scéna. Můžete tak z kina odejít hned. Není na co čekat.❌ No co k tomu napsat. 🤔 Unikátní dílo to je, a celou dobu je na co koukat. Kromě vodní říše, ale už téměř všechno známe. Tři hodiny utekly jak nic. Efekty 3D se nijak nezměnily, ale vodní svět je TOP. Film naznačuje pokračování. Efekty TOP. Herecké výkony TOP. Herecké obsazení známé. Prostorový zvuk mě zklamal. Prakticky nebyl využit. Viděl v kině Cinema City IMAX, 3D, Praha. 19.12.2022 Doporučuji. Hvězdiček 4

DC Liga supermazlíčků (2022)

Je to vtipné, a má to akci. Jo, a je to ujeté. 😄 Tohle vůbec není špatný nápad, a funguje to skvěle. Už se těším na pokračování. Naši hrdinové, mají co nabídnout. 👍 Scény super. Efekty super. Prostorový zvuk výborný. Poznámka: Počkejte až do úplného konce. Následují ještě další scény. A jak říkám, už se těším na další pokračování. Hvězdiček 4

Black Adam (2022)

Nový hrdina, nebo záporák? Toť otázka. Je vidět, že může kdykoli otočit. Akce je tu dost, ale nového vůbec nic. Síla je pochopitelně podobná, jako má Shazam. Hvězdiček 3

Air Force One - Tajemství prezidentské letky Presidential (2019) (TV film)

Dobrý dokument, o nejslavnější ikoně USA. I sami prezidenti to tvrdí.  Uvidíte zajímavá místa jak v letadle, tak kolem něj. Tajné informace se samozřejmě neodhalí, ale letoun Air Force One, je na vše připraven.  Doporučuji. Hvězdiček 4