• Fantasy
  • Pohádka

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

No, nápadů má opravdu hodně. Všechno směřuje sice k velkému odhalení, ale bude to jízda na příč USA a dál. Herecké výkony výborné, oba dva hlavní hrdinové. Příběh. 👍 Herecké obsazení. 👍 Poznámka: Ten konec je úžasný, a nečekaný. Poznámka: Takové dny se už dnes netočí. Doporučuji. Hvězdiček 5

Kobra 11 - Geniové mezi sebou (2009) (epizoda)

Velmi povedená epizoda. Chlapec hrál roli dokonale. 👍 Poznámka: Ukázka toho, co autismus zhruba je.

Kobra 11 - Muž v pozadí (2008) (epizoda)

Tomuhle se říká pech, se vším všudy. Bohužel je to tak. Smutná epizoda, kde se rozpadne (roztrhne) další vztah.

Kobra 11 - Krkavčí matka (2008) (epizoda)

Jízda v policejním autě přes půlku Německa? Jo, proč ne. Ukrást policejní vůz v reálu, tak máte co vysvětlovat. Policejní vůz totiž není jen obyčejné auto. Tento díl je jen samá honička.

Kobra 11 - Na vlastní pěst (2008) (epizoda)

Vlastně se divím, že je to hodnocení tak nízké. 🤔 Každopádně jsou tu hlášky, přestřelky, akce a napětí. Pomsta je tu hlavní tahoun dílu, a to na obou stranách. Bohatý soundtrack. Sorry, to byl omyl... 😄 Krajta 4 vyráží. 😂

Mizerové II (2003)

Hlášky, akce, a zase hlášky. K tomu občas super scény. Šílená honička kolem drog může začít. Bohužel tu jsou i hluchá místa, ale Martin Lawrence je dokonale utěsní. (Je zde hlavní tahoun humoru.) Poznámka: Akční scény se stále stupňují, a závěrečná honička je TOP. Poznámka: TOP scény jsou: Krysy, Doporučuji. Hvězdiček 4