• Fantasy
  • Pohádka

Na Hromnice o den více (1993)

Budete se bavit, já se bavil dobře. 👍 To nejhorší co se vám může stát je, uvíznout v časové smyčce. 🤔 Otázka:Jak byste ten čas využili? Hlášky: Dvoje hranolky a velkou kolu. 😀 Hlášky: On: Ó Rito... Ona: Nancy. On: Cokoliv. 😀 Sice jsem úplně nepochopil co to způsobilo, ale láska to ukončila. Herecké výkony vynikající. Doporučuji. Hvězdiček 5

Princezna zakletá v čase (2020)

Velmi pěkná pohádka. Moderní, ale funguje to. 👍 Láska vítězí. Efekty velmi dobré. Příběh úžasný. Výborný nápad. 👍 Herecké výkony velmi dobré. Zvuk dobrý. Hudba TOP. 👍 Soundtrack TOP. 👍 Kostýmy. 👍 Poznámka: Kletba a ochrana zajímavé. Doporučuji. Hvězdiček 5

Kobra 11 - Záblesk (2006) (epizoda)

Docela přeskočili celé těhotenství Andrei. Honičky jsou nereálné, žádné posily. Humor zde vytváří vystresovaný Simír a Hotel co by sekretářka místo Andrei. Díl není moc zajímavý. Poznámka: Tato herečka později začala natáčet vtipná videa. 😀

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Tohle se moc nepovedlo. Některé techniky boje v té době mečů neznali. Chvíli jsem si připadal, jak v Metrixu za doby mečů. 🤔 Hudba 👎 Prostorový zvuk 👍 Soundtrack 👎 Kostýmy dobré. Příběh dobrý. Hvězdiček 2

Rychle a zběsile 9 (2021)

Přehnané, to rozhodně. (VYPNĚTE MOZEK, NEHLEDEJTE V TOM ŽÁDNÁ PRAVIDLA FIZYKY!) Ale vše se krásně propojilo, a vysvětlilo hodně věcí. 👍 Akce je tu více než dost. Hudba dobrá. Soundtrack 👍. Příběh průměrný. Scény šílené. Poznámka: Závěrečná scéna před titulky je zajímavá. Poznámka: Rodina je i zde všechno. Hvězdiček 4

Kobra 11 - Na lovu (2005) (epizoda)

Ta aukce je asi nejvíc. 😀 Jinak je to klasická kriminálka.

Kobra 11 - Vysoké napětí (2005) (epizoda)

Kobra 11 na dovolené? Ale kdeže, i tam se to zvrtne. Oba hlavní hrdinové málem příjdou o život, a to nejen jednou. Tentokrát se s nimi zločinci nemazlí.