• Fantasy
  • Pohádka

Kobra 11 - Kontrolor (2010) (epizoda)

Na plný rozpočet. 😀 Jízda plná humoru. Ani gangy vás z humoru nedostanou. 😀 Tu epizodu si dobře pamatuji. Moje oblíbená. 100% 👍😄

Kobra 11 - Poslední den (2010) (epizoda)

Být politik není tak cool, jak si každý myslí. Obzvláště, když máte kolem sebe lidi z Kobry 11. 😄

Zásek (2021)

Neskutečná parodie, na vše kolem kovidu. 😄 Šílené scény, a ještě silnější řešení. Máme tady samé šílené postavy. Také spousty zvířátek, ale na úplně jiné použití. Vše je bráno s humorem. Herecké výkony dobré. Zvuk 5.1, žádný. 👎 Herecké obsazení neznámé. 🤔 Občas se zasmějete, ale jinak nic moc. Spíše se směju nad absurditami. Poznámka: Ten šílenej doktor profesor to hraje dobře. 😄 Poznámka: Ta situace s doktorkou byla bohužel realistická. Poznámka: Ta vakcína je TOP. To potřebuje všichni, aby to tu bylo veselejší. Poznámka: Na film se pravděpodobně znovu už nepodíváte. 🤔 Hvězdiček 2

Kobra 11 - Atentát (2010) (epizoda)

Ty děti jsou TOP! 😀 Bez nich by se to nepovedlo. Hláška: Nastupování za jízdy, je zakázáno! 😀 Akce, nápady, akce. Akce a jízda s bombou. 👍

Kobra 11 - Operace Tygr (2010) (epizoda)

Výbuch atomové bomby? Kdyby ano, vědělo by to celé Německo. Ne jen dálnice A4. 😀 Docela slušná jízda. Nejprve únos, a později hon na bombu, co někdo jen tak ztratil v lese že stíhačky. 😀

Kobra 11 - Kybernetická bouře (2010) (epizoda)

IT lidi se musí bavit. 😄 Hláška: Porno kára. 😀 TOP! Parádní díl. Jízda, brzda, jízda. 👍 Poznámka: Hartmut zde dostane opět trochu prostoru, se předvést.

Hlasy (2014)

Ta kočka je super. 😄 Děsivé scény, v podání komedie. No tohle je síla. 😀 Ani nevím, jestli to je thriller a horor, nebo jen úplná ujetá blbost. 🤔😀 Herecké výkony dobré. Poznámka: Holky jsou sexy, a ty scény s hlavou, to je síla. Film se docela vleče, ale stejně každý už ví, jak to dopadne. Poznámka: Docela děsivé bydlení. Hvězdiček 3

Assassin’s Creed (2016)

Moderno a historie, to nejde dohromady. Když odečtu ten souboj, je to prostě blbost. Herecké výkony průměrné. Zvuk prostorový 5.1 👍 Příběh, opravdu zvláštní. Herecké obsazení nic moc. Poznámka: Celou dobu jsem se nudil. Poznámka: Film doporučuji shlédnout s titulky forced, v místech kde se mluví cizím jazykem. Nedoporučuji. Hvězdiček 1

Kobra 11 - Kóma (2010) (epizoda)

Bomba s Andreou byla TOP. Jinak jde o klasickou honičku. Poznámka: Dobře ujetá ženská. 😳 Závěr je už všem jasný. 😄