• Fantasy
  • Pohádka

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Jsou tu dva dokumenty, které se rozchází ve video části, ale v názvu jsou stejné. ČSFD je má pravděpodobně za jeden. První odkaz: 1. a 2. část https://ulozto.cz/file/GpRGbfMsR0ak/domov-aneb-kam-smeruje-nase-cesta-2009-vynikajici-dokument-od-josefa-hd-mov#!ZGZ4BQR2AmHjLmZ2ZTAzZQSwBGpkA2guZSW5D0SnnSqapQR5Aj== Druhý odkaz: https://ulozto.cz/file/S2w6IsLNOBPs/domov-zeme-1080p-cz-avi#!ZGDmLmR2AGyzAJWvAGD2ZTZ1LGR4AKADDx9+oH1LK1cMEmR3MN== Dokumenty jsou oba skvěle natočené, ale ten první mám radši. Hlavně pak dabing.  Úžasné záběry na Zemi z ptačí perspektivy (balónu), je úžasný zážitek. Doporučuji všem. Hvězdiček 5

RoboCop 2 (1990)

Ty děti jsou silná káva. To by dneska už asi nešlo natočit. Tohle se tak úplně nepovedlo. Hlášky těch dětí jsou TOP! Herecké výkony slabé. Poznámka: Je jasné že jsme se těšili na pořádnou akci. Je to ale spíše průměrné. Poznámka: Ten Detroit je vážně násilné město. Poznámka: Tento film jsem viděl nejvíce krát. Poznámka: Ty jejich reklamy jsou hustý. Hvězdiček 3

Krok za krokem - I peněz moc škodí (1998) (epizoda)

Cody je zpět, ale konec seriálu se blíží. Cody se vrací, a má pro všechny super dárky. 😄 Také jako vždy všechny dostane do úzkých. 😄

RoboCop (1987)

Dnes už klasika. Neúnavný policista, a později i neúnavný stroj, kyborg. Detroit je plný násilí, a policie teror nezvládá. Je třeba vytvořit silnou zbraň, co vy zahnala násilí zpět. Nastupuje tedy RoboCop! Film nás seznámí s vytvořením, a částečně i postavou (Murphy), která se jen tak něčeho nezalekne. Herecké výkony průměrné. Herecké obsazení neznámé. Prostorový zvuk průměrný. Hvězdiček 4

Krok za krokem - Dohazovač (1997) (epizoda)

Al chce kluka na rande, Frank intim nechce ani slyšet. Všechny nápadníky by nejraději odstranil. Poznámka: Al zde vypadá úchvatně.

Za humny je drak (1982)

Dnes už klasická pohádka, o jednom hodném drakovi, a trošku zvláštním králi. Herecké obsazení dobré. Herecké výkony dobré. Efekty žádné, a to je dobře. Triky se povedly. 👍 Příběh o lásce, kde se princezna zamiluje do potulného zpěváka, a drak se o princeznu nezajímá. Poznámka: Princezna je sympatická, a děvečka také. Hvězdiček 3

O Šípkové Růžence (2006) (TV film)

Tak tahle adaptace se nepovedla. Moderní pojetí je sice použitelné, ale starší generaci neosloví. Efekty přímo hrozné. Verše jsou blbé. Herecké výkony slabé. Herecké obsazení o ničem. Poznámka: Princezna také asi nebyla zvolena správně. Hvězdiček 1

Freonový duch (1990)

Zábavný ale dětský film. Písničky se dají přetrpět. Nápad zajímavý. Všechno se stále točí kolem duchů a sprejů. Úplně mě to ale nechytilo. Efekty dobré. Herecké výkony super. Herecké obsazení TOP. Poznámka: Parní lokomotiva byla super. Hvězdiček 3

Krok za krokem - Důkaz lásky (1997) (epizoda)

Al se ukáže jako správná slečna, a tím pomůže jednomu člověku. 👍 Ostatní problémy kolem sexu opět řeší JT a Rich. Ti mají opět smůlu. 😂