• Fantasy
  • Pohádka

Fletch (1985)

Soundtrack 👍. Vyšetřování, které občas spestří nějaká trhlá scéna. Desítky převleků a identit. Poznámka: Znovu to vidět asi nemusím. Poznámka: Nejlepší scény jsou v klubu milionářů a honičky s policií. No a Andrhilovy si asi také užili. 🤣 Hvězdiček 2

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Tak kdopak je tu ten zlej? Hrozba pro obě říše nemusí být vždy taková, jaká se zdá. Poznámka: Nebýt Angeliny Jolie, asi by na to ani nikdo nekoukal. Soundtrack. 👍 Ke konci je film opravdu napínavý. 👍🙂 Druhý díl se povedl. Doporučuji. 👍 Hvězdiček 4

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Geniální způsob jak zamotat všem hlavu. Hlavní hrdina otočí vězení o 180 stupňů. Excelentní herecké výkony. 🙂👍 Neuvěřitelná atmosféra! 👍 Reálné scény. Opravdu drsná atmosféra všude kolem. Poznámka: Lidi jsou svině, ale ne vždy jsou to ty svině, které myslíte. 👍 Doporučuji. Hvězdiček 5

A teď něco úplně jiného (1971)

Tento druh humoru je už dnes zcela pryč. Parodie na úplné blbosti. 🤣👍 Vlastně to ani není film, ale spíše několik skečů. Trhlé je to dost. Plný počet dát nemůžu, něco tam je moc a něco tam chybí. Hvězdiček 3

Národní třída (2019)

Agresivní a sprostý už od začátku. film není tak špatný, jak se na první pohled může zdát. Poznámka: Ve skutečnosti by to takhle nešlo. Poznámka: Na konci se nic jiného čekat nedalo! Hvězdiček 3

Láska nebeská (2003)

Krásný film plný lásky a pochopení. Film není ani tak o Vánocích, jako spíše o zajímavém příběhu. Poznámka: Ztratil jsem přehled o tom, kolik je tam zamilovaných příběhů. Soundtrack. 👍🙂 Zajímavé herecké obsazení. 🙂👍 Doporučuji. Hvězdiček 5

Forrest Gump (1994)

Poznámka: Budete chtít, aby film nikdy neskončil. Excelentní herecký výkon. Krásný film plný různých emocí, které vyvolávají různé situace. Ukázka snad všeho co můžete od dětství do dospělosti zažít. Poznámka: Doplněno o úžasný soundtrack. 👍 Hvězdiček 5

Velký šéf (1969)

Nikdo nemá lehký život, ani vězeň který se právě snaží utéct z vězení, ani velký šéf co si plánuje zopakovat svůj velký plán. Ujeté scény doprovází zajímavý příběh. Doporučuji. Hvězdiček 4

Mimoni (2015)

Poznámka: Pokud vás Mimoni nebavili v Já padouch, tohle ani nesledujte. To je tak praštěný, až je to prostě super. 🤣👍 Nemá to ani hlavu ani patu. Prostě se jen bavte. Poznámka: Ten jazyk mimoňů je super blbost. Hvězdiček 4

Já, padouch 3 (2017)

Opět už zajímavý začátek, a opět už na začátku Mimoni. Jinak tohle už je vážně přehnané. Poznámka: Mimoni jsou ještě šílenější. 🤣 Hvězdiček 3