• Fantasy
  • Pohádka

Dobrý voják Švejk (1956)

Herecké výkony super. Já bohužel tento film nechápu, takže hodnotím pouze scény, vtipné scény, dobovou úpravu a kostýmy. Dokonalé scény v blázinci jsou povedené, ale na mši nebo co to bylo to prostě nemá. Hvězdiček 4****

Stan Helsing (2009)

Občas se zasmějete, ale jinak nic nečekejte. Film nemá hlavu ani patu, žádný příběh ani děj. Herci téměř neznámí. Nedoporučuji nikomu, kdo hledá akci. Naopak jako komedie dobrý. Tento film doporučuji shlédnout s titulky forced, v pasážím kde se zpívá. Hvězdiček 2**

Predátor: Evoluce (2018)

Film který shlédnete pouze jednou, protože jednou a dost úplně stačí! Ve filmu nefunguje technologie ani fyzika oproti prvnímu Predátorovi. Občas humor který se tam vůbec nehodí, a akce jak ze Star Wars nebo Avengers. Poškození vesmírné lodi obyčejnou pistolí bylo vždy nereálné, ale v tomto filmu to najednou prostě jde. Zajímavá je až poslední scéna. Hvězdiček 2**

Čertoviny (2017)

Po dlouhé době pohádka na kterou se dá koukat. Najdete zde důkaz o tom, že počkat na štěstí se vyplácí, a že někdy vám může pomoci samotné peklo. Pravda je že herci mi tam moc nesedí, ale to asi proto, že je vidíme všude jinde. Velmi zajímavá pohádka, kterou všem doporučuji alespoň jednou shlédnout. Hvězdiček 4****

S čerty nejsou žerty (1984)

Pohádka ve které je zkrátka všechno. Smůla, štěstí, láska, zrada, písničky, strach, napravení, a hlavně humor. Ten je díky hláškám skoro všude. Herecké výkony jsou skvělé a bez chyby. Na tuto pohádku se do dnes koukají i starší generace, protože lepší nebyla zatím natočena. Po novém zrekonstruovaném (remastered) obraze je to ještě lepší zážitek. Všem věkovým generacím doporučuji shlédnout. Hvězdiček 5*****

Princezna ze mlejna (1994)

Pohádka jak má být! Krásný příběh, úžasná hudba, skvělí herci a zpěváci také. Co více dětem dopřát v pohádce, než humor, radost, napětí a skvělí příběh. Všem co ještě neviděli vřele doporučuji shlédnou. Pohádka se dočkala i druhého dílu, ale ten už je úplně něco jiného. Tento film je vhodný nejen pro děti, ale pro rodiče. Krásná rodinná zábava, a každý si najde to svoje. Hvězdiček 5*****

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Zapomeňte na nelogické pohyby boje, tohle je prostě skvěle vymyšlené. Tento film mě prostě baví! Nevím proč, ale u tohoto filmu vydržím do konce pokaždé. Naprosto dokonalý soundtrack!!! Herce se přiznám neznám, ale jsou super. Příběh o záchraně světa v boji na život a na smrt zvaném Mortal Kombat je prostě super. Tento film doporučuji shlédnout s dabingem TV Nova. Doporučuji. Hvězdiček 5

Vánoční prázdniny (1989)

Každý rok se u tohoto filmu směji, a nemůžu přestat! :-) Úžasný děj, herci, postavy a další detaily. Některé scény jsou prostě na opakování. Doporučuji každému, kdo se chce na Vánoce smát. Tento film sleduji s dabingem Petr Oliva. Existují i další, ale ty nejsou moc vánoční. Zkrátka se nehodí k vánočnímu filmu. Hvězdiček 5*****

Ochránce (2005)

Film o lásce, dobrodružství, a taktice přežít? 😉 U filmu jsem se bavil, a ty děti byli úžasné. Akční scény s autem a Britany jsou super. Chybou bude akorát to, že i když otec rodiny již není, nikomu asi moc nechybí. Film má dobrý Soundtrack a ten přesně sedí do scén. Hledání ztraceného čipu, který zvrátí válku, je dost podivný příběh. Ale jako komedie to docela šlo. Hvězdiček 3***

Plaváček (1986) (TV film)

Mě se to líbilo, a herci to zahráli a zazpívali úžasně. To že se ve filmu pouze zpívá je úžasné, a třeba pro mě až dojemné. Jako pohádku film ale vůbec neberu, je to pouze zpívaný film o lásce a štěstí. Krásné písničky s příběhem jsou TOP celého filmu. Přiznám se, že jiný takový neznám! Hvězdiček 5*****