• Fantasy
  • Pohádka

Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (seriál)

Stejně jako první seriál Arabela, tak i toto pokračování je celkem dobré. Chvílemi velmi napínavé a jindy se až vlezle ploužící. Nejlepší tu jsou samozřejmě kouzla a rekvizity z pohádkové říše. Jiří Lábus zde hraje velmi dobře zločince a padoucha Rumburaka. Svět lidí se docela otřese v základech. 😉 Doporučuji shlédnout alespoň jednou. Hvězdiček 4****

Pelíšky (1999)

Tento film je vtipný a zároveň smutný, což je zajímavá kombinace. Herecké výkony výborné. Trochu to kazila hudba na pozadí (zpěv Václav Neckář). Konec skončil velmi dojemně, ale určitě smutně. Na to že film je český, je velmi dobrý. Doporučuji. Hvězdiček 5*****

Snowboarďáci (2004)

Aktualizace: Průměrná komedie u které se zasmějete. Hlavní postavy tu samozřejmě vynikají, ale tak to má být. Některé scény se tam moc nehodí, jiné tam chybí. Celkově to ale není špatný film. A tři děvčata tam také dobře sedí. Nespočet super scén, a dobrých hlášek. Je otázka, pro koho je film určený. Dospělý ho moc neocení, ale mladší se bavit budou. Soundtrack TOP! 👍 Závěr: Opět jsem to viděl, a velmi dobře se bavil. 👍 Doporučuji. Hvězdiček 4

Plán útěku 2 (2018)

Velmi zajímavý film, ale až od druhé poloviny. Původně jsem myslel, že tomu nedám ani 3***, nakonec jsem to změnil. Film mě překvapil, konečným plánem na útěk. Hvězdiček 4****

Equalizer 2 (2018)

Tento film mě velmi zklamal. Příběh nemá čím překvapit. Až na konci jsou dojemné scény. Chyběla mi tu napravenost zlých. Zde šlo pouze o postu. Na tento film se již znovu nepodíváte. Hvězdiček 3***

Fantomas kontra Scotland Yard (1967)

V tomto filmu jsou super hlášky, jako třeba: Ukradli mi oběšence/ co můj revolver, taky tu není/ v mém pokoji je mrtvola, v mém pokoji je mrtvola taková hrůza, ne v mém pokoji je mrtvola. to je vůl! ATD... :-) Stejně jako první a druhý díl je i tento TOP, je to zase podívaná, co stojí za to! Herecké výkony a scény jsou prostě bezva. Nemám co tomu vytknout. Nechci sem dávat spoilery, takže nic dalšího sem dávat nebudu. Film ale doporučuji pro uzavření trilogie. Hvězdiček 5*****

Arabela (1980) (seriál)

Seriál mého dětství, a asi nejen mého. Když si představím, že všechno co se tam stalo se děje i ve skutečnosti, nepřestávám se bavit. Je to prostě zábava plná kouzel, a pouze to tam hledejte. Nemá cenu něco jiného hledat. Inu zkrátka blázinec! Herci jsou top a splynutí se světem lidí nemá chybu. Hvězdiček 5*****

Fantomas se zlobí (1965)

Super podívaná jako v prvním dílu. Hláška: nemáte padák, kašlu na to. Je prostě best, stejně jako komisaři vždyť jste urval dveře, kašlu na to. Filmu nemám co vytknout, je to prostě úžasně vytvořené. Opět všem doporučuji. Hvězdiček 5*****

Fantomas (1964)

Nelze dát nižší hodnocení než 5*****! Legendární zločinec Fantomas a jeho sok komisař (Živ) a novinář Fandor, to dělá z filmu prostě 100% zábavu. Filmu není co vytknout, takže jen ve stručnosti. Film všem doporučuji, a budete se na něj koukat znovu a znovu. Lepší nikdy už nebude. Hvězdiček 5*****

Pták Ohnivák (1997)

Velmi strašidelná pohádka pro malé děti. Velmi pěkná princezna pro velké chlapy. Velmi pěkný příběh, který se umí docela zvrtnout. Až děsivá skladba Lucie Bílé. Dojemné a zajímavé scény. Uznávám že pták ohnivák vypadá divně. Tuto pohádku doporučuji všem co ji ještě neviděli. Herec Karel Roden zde zahrál mistrovskou roli jako zlý a mocný Skeleton. Palec nahoru. Doporučuji. Hvězdiček 4