Traja najlepší kamaráti Big, Dan a Beam nikdy nepredpokladali, že jediný nečakaný moment zmení ich životné osudy. Príchod neznámej starej dámy a mladej ženy do ich životov je signálom nezmeniteľnej skutočnosti, že jeden z nich čoskoro zomrie. Ale ktorý z nich to bude? Kedy a kde sa to stane? Aké tajomné plány s nimi tieto mystické ženy majú? To sú otázky, na ktoré nemajú odpoveď. Jediné čo im zostalo je strach. A to ešte nevedia, že k záhadným ženám pribudne malé dievča (Lhurgoyf)

Katka232

Jo. Japonský horory mám ráda. Ale tohle není v žádném případě horor. Tři kluci mají jen strážného ducha, který je chrání a každému se představí jinak. Jednomu, jako stařenka, druhému jako malá holčička a třetímu jako mladá slečna, co si otvírá kavárnu. No, ale jakž takž se na to koukat dalo. ()

kishi_SO odpad!

tyto Thajcici su fakt podareny!! Obdivuje panov od dabingu, ze sa dokazali strafit do toho ublabotaneho a preafektovaneho vyjadrovania. K filmu..no...neni co vlastne hodnotit.. ()

Ondrew

Bratia Pangovci tusim prichadzaju o rozum, inak si ich participovanie na Sung horn neviem vysvetlit. Vacsina filmu su len tupe zvasty, atmosfera takmer ziadna, herci hraju ako neherci, a tak jedine, co ma oslovilo, bola hudba... nuz a hadam aj zaver stal za nejake to zamyslenie. Rozhodne je to z hladiska azijskej produkcie velka bieda za 30%. ()

Chlo0opek

Filmu typu Nezvratného osudu mě nějak neberou - když se to má prostě stát, tak se to stane a hotovo. Paradoxně mně sedli asijští herci, což bývá většinou naopak. Alej jinak 2* - v tom filmu se jakoby nic neděje. ()