Jmenuju se Earl - Série 1 (2005) (série)

skvely sitcom so skvelym obsadenim a originalnym nametom. Kazda jedna postava je perfektne vykreslena a odskrtavanie zo zoznamu je fakt napadite.

Simpsonovi - Série 34 (2022) (série)

moje posledne zbohom k tomuto serialu. Koncim so Simpsnovimi.

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

asi najemotivnejsia scena, ktoru som videl v kategorii najdivnejsia (Lylla, Rocket). Kurna takto sa robia filmy a myslim si, ze Feige sa moze od Gunna ucit. To co Mrvel prznil poslednu dobu s velkou graciou napravil prave muzicek od konkurencie. Zacinam sa tesit aj na DCEU. Film plny humoru, emocii, napatia a uzasnej hudby.

Simpsonovi - Série 33 (2021) (série)

naozaj katastrofa..... kedysi boli Simpsni ti co si robili srandu zo vsetkeho. Teraz sa snazia pretlacat agendu sem, agendu tam. Vegan, imigrant Q+....

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

fantazii sa medze nekladu. Naozaj mega predstavivost a tvorivost co sa tyka vizualu, ale nervyzravost a tupost co sa pribehu tyka. I toho humoru je tu pomenej (az na to co nema diery). Som vazne zvedavy ako sa Feige vysporiada s Kangom.

Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022) (TV film)

velka ucta panu Baconovi za to, ze dovolil zo seba robit si srandu. Urcite viem, ze keby to pozeram cez Vianoce, jedna * ide naviac.

Vlkodlak: Noční lovec (2022) (TV film)

fajn napad a pekna odbocka od duhoveho Marvelu. Ubrat trochu toho vtipu alebo parodie, ci co to bolo a pridat viac horroru. No to by nemohol byt zase Disney.

Echo (2024) (seriál)

ty vole typicky Mrvel. Fajn uvod, ktory Vas navnadi, potom vata 3 casti a ked sa uz s tikmi v oku tesite na finale, na finale toho drsneho serialu, kde sa tvorcovia neboja ist za ciaru, dostanete pomazanie na celo najvacsieho arcizlosyna a precitnutie, ze Mrvel to zase dokazal. Dokazal vyhodit peniaze von oknom za p***vinu, na ktoru si za mesiac nikto nespomenie.

Co kdyby...? - Série 2 (2023) (série)

v podstate to iste ako prva seria, len viac otravneho kapitana, teda kapichnatky.