Děj filmu se odehrává na palubě letu boeingu 747 z Ameriky do Austrálie. Na palubě je však mezi cestujícími i několik únosců, kteří se chystají let překazit. Kapitán letadla John Master musí mít nervy z oceli, aby si s únosci za zády dokázal s poškozeným letounem předejít smrtelné havárii. Navíc, když nad Pacifikem řádí nenadálá ničivá smršť (oficiální text distributora)

John80

Cesta  lietadlom študentov a následný prepad lietadla,až po jeho bezpečné pristátie takých filmov je viac, od toho som čakal viac , mohlo to byť aj lepšie 2* ()

Pitryx

Ke konci mi nějak unikaly vzdálenosti a čas. Nebo skutečně je americká armáda schopna vykonat takovou práci v tak krátkém časovém úseku?? No to snad asi ne. Film samotný je jinak zábavný s dějem co má spád a v podstatě je bez hluchých míst. Bohužel je tak naivní a primitivní až to tluče na dveře. 201308117941bt ()

Johannez odpad!

Jim mě tentokrát trochu zklamal. Když jsem totiž zjistil, že film by měl být tažen čtverkou hovnocucářů Wynorski-Sabato-Paré-Logan, čekal jsem ohňostroj zetkových scén, nelogičností a záchvatů smíchu. Bohužel, kromě geniálně debilního (a navíc "velmi realistického") přistání v úvodu filmu se již ničeho pěkného nedočkáme. Jistě, je tu spousta nesmyslů a kokpit 747 vypadá spíš jako Wynorského obývák, kde proti pilotům svítí zářivky, ale jinak je to takové až překvapivě mdlé. Konec opět nabere na tempu, ale stejně jakoby mi tam cosi chybělo (i když přehazování baterek a odpálení náloží bylo minimálně nadprůměrné ;-D (v zetkovém slova smyslu). Takže bohužel odpad, Air Marshal a Panika ve vzduchu pobaví daleko více! ()