It's All Gone Pete Tong

• Velká Británie It's All Gone Pete Tong

Frankie Wilde (Paul Kaye) je DJský bůh, který na Ibize hraje již 11. rokem s nepřeberným množstvím fanoušků, drog, sexu, alkoholu a skandálů. Lidé ho milují, média nenávidí. Jenže organismus namůže snést takový nápor, tak se stane, že Frankie ohluchne, také kvůli vrozené vadě. Tím skončí jeho účinkování na taneční scéně. Manželka ho opustí, jediným východiskem je, brát co nejvíce drog. Jenže Frankie se nevzdává a pere se s osudem. Nakonec si najde způsob, jak vytvářet hudbu i jako úplně hluchý. Hraje své staré sety a vrhne se zase do práce. Film je pseudodokument o Frankieho životě obsahující výpovědi slavných dýdžejů, kteří ho znali. (BUD-SFIS)

kolly13

Zpočátku typický narkofilm, pak ale se začíná měnit tempo a kvalita (Kaye a Batarda). Závěr a kvalitní gigs to zachraňují od průměru. A přemluvit vrcholné DJ's tomu dává punc. ()

Špinič

Pravdu povediac čakal som od toho viac, nepáčilo sa mi veľmi to dokumentaristické spracovanie. Film to bol kvalitný, ale nejako sa mi nepozdávalo technické spracovanie, rozmýšľaľ som o 4*, ale nakoniec som si to rozmyslel, pripadalo mi to tak trochu nezvládnuté po technickej stránke, hlavne prvá polovica, sry. ()

Pulos

Parádní pohled do zákulisí DJ's jak to vlastně s většinou DJů je, mám tim namysli drogy, alkohol apod. Jelikož jestli si myslí někdo, že jeho oblíbený DJ dokáže zahrát 5-6 hodin setík bez nějakýho nabíječe tak je hloupej :c) a proto se mi tenhle snímek opravdu zalíbil s tim, jak ukazuje život na Ibize jaký doopravdy je. ()

killa black

Perfektní film z prostředí prominentích DJ´s. Řekl bych, že to co zažívá ve filmu Frankie si užili částečně i všichni DJové, kteří se tam vyjadřují (Cox, Tiesto, Tong...) snad až na tu hluchotu. Moc se mi líbilo, že film byl jak komickej, tak i vážnej, zároveň ty dokumentární střihy působili taky velmi dobře. Fandové kokainu, pěknejch buchet a taneční muziky si přijdou na svý, ale nejen oni - tohle je velmi slušná záležitost. ()

Jartian

No výborná věc, co vám budu povídat. I když nejsem zrovna milovníkem masové taneční hudby, tenhle film rozhodně stojí za shlédnutí. Pravdivej příběh výstředního DJeje prošpikováný pravým britským humorem. Bravo ()

vojacekr

Nenechám se opít rohlíkem tvrzením "true story", ale bylo to vkusně natočené se skvělým soundtrackem. Moje oblíbebné: Trisco - Musak (Wonderland avenue remix) Ferry Corsten - Rock your body rock ()

dalver

Hudobne síce nič moc pre mňa, ale po komediálnej a dramatickej stránke veľmi vydarené dielko s výbornými trpkými i vtipnými scénkami. V tomto aktuálne mrzkom februári prima osvieženie. ()

Monyfik odpad!

Další z "miliónů" DJ, kteří šňupou, spadnou do sraček. Co s tím, překopčím několik svých cool not, k tomu přihodím něco od "kámošů šňupáčků" a pak o tom natočíme film. Ten "Ibiza" style, je pěkně namazaná srajda na plesnivém chlebíčku. Celkově je Ibiza o spoustě IN, teploušolesbických rádoby zbohatlících, co poslouchají cool music a neumí vlastně ani trsat. Co takhle nějaký krutopřísný Drum&Bass, Jungle by nebylo?, buzničky. ()

Krteczek

V první řade musím říci, že mi snad ještě nikdy u filmu neuběhlo 90 minut tak rychle jako u It's All Gone Pete Tong. Filmový dokument podle skutečné události o hluchém DJ, který se naučí vnímat hudbu všemi ostatními smysly není asi úplně pro každého.. rozhodně vás při sledování nebude tahat za city, ale nudit se u toho určitě nebudete. Charismatické obsazení s vcelku nadstandardními hereckými výkony, spousta pěkné hudby, zajímavé momenty, vtipné scény, zkrátka film co vás pravděpodobně bude bavit. Osobně doporučuji koukat na film se sluchátky.. Film je natočen podle předlohy skutečného DJ z Ibizy, jenž ohluchl a i přesto dál vystupoval a zajímavostí je, že tento DJ byl Čech. ()

nihiliste

Zpověď celebrity hudební branže, která přišla o všechno, co jí bylo nejcennější a přece se dokázala postavit zpět na vlastní nohy. Paul Kaye fantasticky zahrál DJe, kterému u nohou ležel celý tranceový svět. Všechna sláva ale nabízí velké nebezpečí - že z toho člověk zešílí. Frankie přišel o manželku a tak se začal utápět v litrech alkoholu a hlavně v hordách kokainu a to všechno dopomohlo k nejhoršímu, co by si ani on sám nedokázal představit - ke ztrátě sluchu. Každá tragédie má ale řešení... ()