Pořád jsem to já (2014)

To zas nemusela ta Alice až takhle hrotit,aby zapomněla,že je still manželka Aleca Baldwina,mohla se jen rozvést..

Talihina Sky: The Story of Kings of Leon (2011)

Dobrý a to objektivně dobrý,protože KOL fakt extra nemusim.Potvrdilo se mi sice,že to je taková namachrovaná partička,nicméně záběry z tý jejich bažinatý domoviny a dostatek prostoru pro jejich obskurní (a veskrze sympatický) příbuzenstvo mě bavilo hodně.Kluci dospějou a dozrajou,talent už maj,Ježíš to zařídí.

Dovolenkáři (2012)

Sláva nazdar výletu,nezmokli jsme,už jsme tu..muhaha:))

Hannibal (2013) (seriál)

Hannibala(přesněji jeho druhou řadu) si dávám večer místo prášku na spaní..pravidelně dokoukávám i natřikrát,tak moc hypnotickej je to seriál:).A přesto musím zvýšit hodnocení,stejně jako tvůrci zvyšují bizarnost vražd..:)A ačkoliv seriál má nějaké svoje mrtvé:) mouchy,je ojedinělý a to nejen svou šílenošílenou hudbou..A pan Hannibal,to je mentor,panečku,z něj padaj tak zajímavý věci...kam se na něj hrabe mistr Joda.A co teprve jaký věci padaj do něj!:)

Grandhotel Budapešť (2014)

Připomínalo mi toho Pana fantastickýho lišáka bez kukel a s lidma(útěky,žebříky a co to že měl Norton na uniformě za sponu?:).Ale do pěti hvězd mi tam chyběly ty flusance:)

12 let v řetězech (2013)

Proč Zimmer kopíruje Escotta(Shame)?Proč je nejvíc politováníhodný otrokář(Fassy)?Proč mi nebylo ani jednoho černocha opravdu líto?Teda vlastně jednoho jo,S.McQueena

Velký Gatsby (2013)

Ačkoliv v teplejch barvách-studený,studený,studený..jako ksicht Carey Mulligan.

Králův dvojník (2012)

Teda slzy tam skoro všem tekly proudem,ale nikdo neměl u nosu nudli.Jak to ty Korejci dělaj?