Černá smrt (2010)

Jak zabít Černou smrt:opakovat neustále,že jakýkoliv fanatismus plodí fyzický teror(toť novinka),dát filmovým postavám pouze jeden rozměr,ztratit pár stránek ze scénáře a posadit kameramana na splašenýho koňa.

Beastie Boys: Sabotage (1994) (hudební videoklip)

Spike Jonze s Beastie Boys resuscitovali v té době již polomrtvé atributy drsného mužství-knírky a RB Aviatory.(..a taky upnuté kalhoty,zlaté hodinky a patky)Halejujá!

Kopačky (2008)

I'M NOT GO-ING...:)))

Pan Nikdo (2009)

Leto je Nemo, film je emo(..a režisér mimo).Měli tam raději ještě vrazit podtitul: Kubrick dětem.

Repo Men (2010)

Guilty pleasure..co do radosti ze sledování filmu je to takový Running Scared roku 2010. Jude Law už konečně nevypadá jak Ken(no,vypadá spíš jako Ken,co spadnul do odpadkáče na operačním sále)..A ta SPOILERotická scéna při lokalizaci orgánů..oh la lá..

Počátek (2010)

Velkolepá jízda na pěti stupních navrstvené horské dráze s chirurgicky přesně řezanými zatáčkami.Takhle si představuji film 21.století. A docela by mě zajímalo,jak to má DiCaprio(navíc po Shutter Islandu)s vnímáním reality:)

Vlkodlak (2010)

Wolfman mi připomínal takové to mýdlo,poslepované ze zbytků těch již vymydlených,co daroval v seriálu My všichni školou povinní malý Oliva své soudružce učitelce-kousek Legendy o vášni,kousek Hannibala,ke konci filmu to se to vypilovalo až na Hrátky s čertem a největší kus byl určitě z Copollova Draculy,což došlo až tak daleko,že byl téměř zcela vykraden Killarův soundtrack. A tenhle slepenec je fakt zbytečný film.B.del Toro musí splácet asi velkou hypotéku,že se k tomuhle propůjčil a bylo docela utrpení se na něj dívat.E.Blunt se tvářila celou dobu stejně-klidně tam mohli vystřihnout jakoukoli jinou krásku z papundeklu a tím ušetřit na rozpočtu.A Hopkins?WTF?

Já jsem tady (2010)

Působivá alegorie o lidech,co by se rozdali..

Přestupný rok (2010)

Instantní,předvařená,předžvýkaná kašička,v níž se matlá neslaný nemastný párek Adams a Goode.

Umučení Krista (2004)

Nějaké po nebo předskandály týkající se uvedení filmu jsou mi v tomto v případě zcela ukradené. Souhlas s Pohrobkem,i v mém případě je hodnocení více otázkou symboliky. Už na mě za ta léta z plátna a obrazovky vystříklo krve víc než dost,ale jen u tohoto filmu ten její nasládlý zápach byl skutečně fyzicky přítomen.Původní jazyk byl geniální tah.God bless Mel Gibson,za toto určitě.(Dokonáno jest:)