Na Štědrý večer v klubu Styxx v Paříži potká Bart a jeho dva šupáčtí kamarádíčci barmanku Yasmine a kostymérku Eve. Po hádce v nočním klubu pozve Eve skupinku výtečníků k sobě domů na venkov. Před cílem však narazí na stádo koz vedené výstředním pastevcem a uctívačem ďábla Josephem (Vincent Cassel). Ten jim během Štědrého večera odhalí svůj skutečný záměr, při kterém poteče krev… Hlavní roli v tomto drsném hororu si zahrál Vincent Cassel, manžel Moniky Belucci a především francouzský herec známý z filmů Purpurové řeky a Dannyho parťáci 3. (oficiální text distributora)

pornogrind

Tak tohle se vůbec nepovedlo.Podle zdejších obrázků to vypadalo docela dobře a i obsah sliboval zajímavou podívanou.Ale opak je pravdou.Nevýrazná a ničím zajímavá francouzská chujovina,které vevodí Vincent Cassel(dobrej herec,ale tohle mu nesedlo).S tím štětcem pod nosem vypadal spíš směšně než aby z něj šel strach.Nezapomenutelnej byl jeho příchod na scénu.Ten jeho úsměv-prostě na tečku.Tomuhle filmu se vyhněte velkým obloukem.Naprostá ztráta času ()

ed_wood odpad!

No ja vôbec neviem, či to bol thriller, horor alebo aký žáner. Slabučkí herci a Vincent Cassel tiež nehraje nič, len sa celý film dosť priblblo smeje (a vyzerá pri tom vážne odporne). Veľmi často absolútne nelogické správanie postáv a plno debilných, priam nechutných scén (sexuálne harašenie vidiečanky so psom, pôrod, alebo napr striekanie mlieka z kozieho vemena do ust). Dej filmu veľmi zmysel nedáva, takže žiadny ohromný filmový zážitok po tomto mať nebudete. A len tak mimochodom, v tomto filme hrala ja Monica Bellucci ? Kedy ? Kde ? Všimli ste si ju tam vôbec ? ()

mat.ilda

Někdy se přihodí, že náhoda přihraje vybíravému divákovi nevybíravý kousek, od kterého se, ač tomu sám nevěří, nemůže odtrhnout a nejednou překvapí sám sebe, přistihnuvši se u radostného přání, aby nikdo z potenciálních obětí nevyváznul a zašel pomalou a trýznivou smrtí... Nejvíce si pak cením, že vše, co snímek odprezentuje, může docela dobře odpovídat skutečnosti a tím se v mých očích povyšuje nad běžný hororový brak. Navíc celovečerní cameo Vincenta Cassela (Monica říkala)... ()

eraserhead666

Vincent je bůh. Tedy ten druhej. Francouzská buranská multikulturní bizarně úchylná podivnost, která buď sedne nebo ne. Vyznavači kozla budou spokojeni. Milovníci Vincenta Cassela možná překvapeni. Úchyláci budou slintat. Milci ultranesympatických kladných hrdinů budou chrochtat. Ostatní možná budou dumat, zda ta upírka v televizi opravdu je Monica Bellucci. 3,5* ()

Šakalík

Pořádně ujetá záležitost, která svým magořím pojetím naprosto vybočuje z řady obdobných snímků. První hodinu jsem kroutil hlavou a vůbec nechápal, co se v tom filmu vlastně děje, protože celé to je prostě strašně divné a divák není sto odhadnout, kam to bude směřovat. Poslední půlhodinka je však bravurní (a stejně ujetá), takže celkově se mi to asi líbilo. Asi říkám proto, že jsem to příliš nepochopil a v hlavě jsem měl pořádný zmatek. Za zmínku stojí skvělý Vincent Cassel, který měl celý film na tváři ten nejšílenější úsměv, který jsem kdy viděl, a zahrál už od pohledu pořádného magora. ()

• Několik vteřin po začátku závěrečných titulků je podprahově umístěný pornografický obrázek.. (Caelos)