Imunolog Steven Seagal se snaží najít protilátku proti nebezpečnému viru, který do vzduchu úmyslně vypustila militantní skupina v čele s Patriotem. Musí to být co nejrychleji, neboť v důsledku biologické katastrofy umírají stovky lidí… (TV Prima)

Stanmi

Steven Seagal hraje špičkového imunologa, který žije v Montaně jako obyčejný kovbojský doktor, jenž musí najít protilék na virus vypuštěný militantními americkými "patrioty", největším problémem tohoto akčního filmu je to, že tam prakticky žádná akce není a když už je, tak netrvá déle než 10 vteřin, jde o první Stevenův opravdový neúspěch, nedostatek akce a slabý příběh nespasí ani pěkná montanská příroda a líbivá hudba, ()

Mikecat

Nechápem tie nízke hodnotenia, mne sa film páčil, Steven je nenahraditelný, pekný prírodný námet - liečivé byliny, indiánsky pohreb chytá za srdce až na niekoľko klasických nezmyslov,ale celkovo fajn. ()

wallax

Som (alebo skôr bol som) jeho fanúšik, tak dam tie 3 hvezdy. Koniec koncov, myšlienka filmu bola dobre myslená :) ()

kissilen

Pôvodne som mala tri hviezdičky, ale znovu som si pozrela tento snímok a sebakriticky musím uznať, že ma ovplyvnilo Seagalove účinkovanie. Pre mňa to je proste hrdina a ideál z detstva. ()

LarryW odpad!

Nedokoukal jsem dva filmy Kanibalové a Patriot, každý z jiného důvodu avšak se stejným koncem, chtělo se mi navštívit WC... ()

Skeevee

ja nevim, kdysi se mi to docela libilo...pravda, ze dneska by to asi bylo trosku jinak, ale tak nejen za vzpominku =) a znam od nej i vetsi blbiny =)) ()

PeteBuck

Moje nervy, to bola nuda. Seagal ako doktor! Úprimne, hviezdou z neho urobilo jeho bojové umenie, ktoré tu vidíme iba raz a aj to na konci. Inak je to údesná nuda. Nebudem tu vymenovávať jednotlivé logické chyby. To by bol komentár na dve strany. Po roku 1998 to so Seagalom už šlo fakt z kopca. ()

DJMaroko

Za mě stará dobrá klasika. Když běží v TV pokaždé rád kouknu. Dnes podle mě točí daleko větší sračky. Upřímně překvapilo mě zdejší hodnocení ...holt každý to vidíme jinak. ()

Jan XXIII odpad!

Tento film měl jít do kina.Byl ale tak špatný,že při testovací projekci se rozhodli,že ho vydají přímo na DVD.Nepovedl se.Totální nesmysl a snůška trapných scén.Jeden z nejslabších filmů. ()

Maverick

Normálně mám Segala docela rád.......i když........není to Jackie Chan spíš takovej Chuck Norris, ale s tímto filmem u mě tedy nezabodoval. Celý film jsem čekal na nějakej pořádnej souboj. Ten pořád nepřicházel, a tak jsem se snažil upnout na něco jiného. Tak třeba budu sledoval jak dobře umí střílet. Vystřelil tak jednou nebo dvakrát a dost. To mě taky sklamalo. Už jsem nevěděl na co se mám dívat. Tak budu sledovat tu malou holku...ta mi přišla docela sympatická. S tím jsem vydržel až do konce filmu. To znamená, že Segala jsem v něm úplně opomenul. Vždyť nebylo na co ce dívat. A když to srovnám s tím jaký humbuk byl kolem tohodle filmu, když přicházel do kin. Tak to byl hodně velkej propadák. Takový druhý Komando se Schwarzenegrem. Co se týče Segala.......umí to líp než takhle.....Takže jedna hvězdička je ještě moc...jsem zklamám :-( ()