Skupina přátel se po autohavárii dostane do nepoužívané nemocnice, kde řádí šílený doktor a jeho personál. Začíná boj o přežiti. (xxvasa)

V_erus_h

Nebylo to špatný.. Semtam nějaká slušná krvavá čuňačinka, hlavní hrdinka taky v pohodě, dokonce si vzala zbraň, kdykoliv měla možnost, a to ji šlechtí.. Nelituji toho, že jsem to zkoukla.. :) ( slušných 50%) ()

Aquarius

V podstate tuctový horor, ale dosť sa tam mlátia ženy, čo mám rád, a niektoré pasáže boli... no čo vám budem hovoriť :-) Hlavná hrdinka je zajatá, pripútaná na lôžku, doktor jej chce za zvukov opery vyvŕtať dieru do hlavy, no lacný ručný vrták je moc tupý a cez lebku neprerazí. Odíde pohladať elektrickú vrtačku a hrdinka zostane s úchylákom Michaelom Bowenom. Ten sa jej začne prstom vrtať v diere v hlave, potom prst oblíže. Dá jej facku, udrie ju do hlavy päsťou, naleje jej na rane nejakú chemikáliu a začne to syčať. Rozbije jej o tvár fľašku kde bola chemikália. Dá jej ruku na ústa a začne ju mlátiť do brucha, ona sa dovracia, okrem iného aj na jeho ruku. On vezme pílku ale jej sa podarí jednu ruku dostať z pút, zapichne mu nožnice do hrude, vyslobodí sa a rozmašíruje mu hlavu hasiacim prístrojom v štýle Irreversible. Proste krásny vývoj udalostí! ()

kosta73

No teda...! Něco tak povedeného jsem v rámci AFTER DARK HORRORFEST nečekal. AUTOPSY ( jak už napsal kolega Nick Tow ) je okatá pocta starým béčkům v moderním slušivém kabátku okořeněná notnou dávkou gore, které jakoby vypadlo z obalů alb raných Cannibal Corpse. S originalitou toto dílko nemá sice nic společného, ale to je mi úplně jedno. Má to spád a šmrnc, navýsost zajímavý výběr herců vše jen podtrhuje. Ještě teď, s odstupem zhruba tří hodin nemám důvod měnit názor...velmi nečekané a velmi milé překvapení. ()

nemik22

Moc pěkný horor. Představení hlavních hrdinů hned v úvodních titulkách byl dobrý nápad, děj se tak posouvá rovnou ke krvavé sklizni, která se celá odehrává v hororově vykresleném nemocničním prostředí a je plná brutálních scén. Líbila se mi scéna se střepem, u tý mi běhal mráz po zádech a hromada lekaček, které atmosféru ještě umocňují. ()

xxvasa

zabavna vyvrazdovacka, ktera pri nekterych obzvlast povedenych scenach[smirglovani ruk, zencka na operacnim stole,...] smerovala ke ctyrem hvezdam.... ()

lennyd

Po autonehodě je skupina přátel odvezena do nemocnice, aby lékaři odborně prověřili, zda jsou všichni v pořádku (a při té příležitosti primář mohl vyhodnotit, zda jsou jejich orgány použitelné pro transplantaci své umírající manželce). A tak pro většinu z nich začíná dlouhá noc (pro některé je noc naopak velmi krátká, neboť jsou na prvočinitele rozebráni hnedka ze začátku)... Občas mně napadá, jestli jsou tvůrci filmů úplně normální - řekl bych, že Adam Gierasch moc ne - sice od hororu člověk očekává nějakou tu kapku krve, ale žijící osoba s vnitřními orgány rozvěšenými okolo sebe, čištění otisků prstů bruskou či lumbální punkce v přímém přenosu i mně přijde trochu moc. Rozhodně nedoporučuji před filmem nějak moc jíst, zvlášť pokud máte trochu slabší žaludek... ()

Duoscop

Když se objevil Robert LaSardo v roli saniťáka, hned jsem věděl že tu něco nehraje (nemůže mít kladnou roli). Mé podezření se potvrdilo hned po příjezdu do nemocnice, když se začnou ztrácet pacienti. Sice jsem tipoval jiný děj a konec, ale i tak je to slušná vyvražďovačka, která neurazí. ()

oveckaoa

Ten film by se měl jmenovat Panoptikum Hrůzy než Pitva. Kdybych to měl hodnotit po hororové stránce tak hodně dobré různých orgánů se zde válí hodně je to krvavé a obsahuje to hodně gore. Po dějové stránce je to už,ale bída v celém filmu přežije takřka až do konce feťák,který si zde chodí jak kdyby mu to tady patřilo a skoro nikdo ho nehledá. Navíc je to takový idiot,který si normálně v nemocnici dá jointa,když každou chvílí má jít na kontrolu svého stavu. Hlavní sestra je tak neschopná, že by nedokázala uhlídat snad ani novorozence v kolébce a o těch dvou kreténech trestancích ani nemluvím panebože však jen stačilo sedět u kamer a hlídat to nemůže být tak těžké. I policista má slušně vymleto v mozku (pokud nějaký teda má) jelikož jde do nemocnice, která má byt 3 roky zavřené a není a nepříjde mu to vůbec divné. Ke konci to už získává nádech parodie (viz chlápek s rozvěšenýma vnitřnostmi jako na vánočním stromku) a konec je zbytečně brzo utnut (přežil to nebo ne) 60 procent budu hodný ()

zdenny

Klasický nizkorozpočtový torture gore horror s velmi jednoduchým až triviálním dějem o jednom šíleném doktorovi. Jenže horrorový fanoušek tohoto subžánru si přijde na své a vezme tento film jako oddychovku. Je tam i pár lekaček, některé scény jsou fakt chutné. Takže jak říkám, klasická jednoduchá šablona, stokrát ohraná, ale v tom minimálně průměru dobře fungující. PS: Robert LaSardo je pro tyto role stvořený. ()

manonfire

Klasické video edition, kdy slovo klasické nemá z klasikou nic společného. Jediné co zbystří pozornost je neobvykle syrový deviantní výstup Michaela Bowena a velice slušný herecký výkon podává i objekt jeho zájmu...Jessica Lowndes. Jinak ovšem obvyklá tupost, odpovídající názvu, plakátu i obsahu ve zkratce, a vyústění už je čistokrevná parodie. Asi jako kdyby se Váš řezník rozhodl natočit doma Švankmajera. 20% ()

sedm.1

Autopsy se po celou dobu tváří jako klasický slasher,kdy si banda mladejch zapaří,má nehodu,dostanou se do staré nemocnice a tam jsou postupně vybíjeni.Nic moc originálního,nic moc nápaditého,spád děje průměrný,herci sice ne moc výrazní,ale zato docela sympatičtí,záporáci velmi tradiční,atmosféra spíše žádná,s napětím už je to lepší,ale nehty u prstů by si asi člověk také neukousal.Závěr též okoukaný,ale vůbec ne zpackaný,prostě by to byl za této situace průměrný horor,bez vyšších ambicí,ale který pobaví a nenudí.Ovšem v celém tomto svém výčtu jsem nezmínil jednu velmi zásadní věc,která alespoň u mě vytáhla hodnocení pro Autopsy na maximum.Skutečně otevřená a nekompromisní brutalita.Taková jatka se zkrátka musejí počítat,zvlášť když jsou opravdu hodně otevřeně natočené a především co se týká efektů,tak jsou na maximální úrovni.Jistě že tu při všech těch řezničinách logika a reálnost dostávají pořádně na frak,ale co na tom,když je to vážně natočené tak dobře a krvavě.Autopsy je zkrátka tradiční slasher,který je ale navíc obdařen obrovskou dávkou otevřené brutality(např. scéna s hasícím přístrojem je jednou z těch doslova ultimátních!!!),což z něj dělá daleko více než jen zábavnou vyvražďovačku. ()

iXtr3m3

Cekom "milá" vyvražďovačka, ktorá síce s hororom nemá nič spoločné, ale nejaké tie love na kulisy sa našli, takže to vyzerá naozaj fajn. Taká odreagovačka na nočné hodinky... :-) ()

Spike23

Ze začátku se prosím nelekněte, fakt se to zlepší... Pro mě bohužel, když jsem s tím začal být naprosto spokojen, následovala pořádně dlouhá série nelogických a nereálných věcí. Je jedna věc, že v hororu je úplná pohoda na 2 rány sekáčkem přijít o ruku, ale je úplně něco jiného, když se dlaň válí na zemi v kaluži krve a ruka je useknutá u ramena. Škoda, jelikož to vypadalo úžasně, jakmile se tam něco začalo dít. Krátký a stručný úvod, šokující neohrané scény a skvělá zábava, tedy přesně to, co pomalu ale jistě začínají novodobé horory postrádat. Nebýt té velice slabé části v závěru, hodnocení by se jistě vyhouplo výš. ()

ElizabethBay odpad!

Jedna z prvních otázek, která mě při sledování tohoto filmu napadla, byla: "jak je možné, že v takové slátanině hraje herec jako Robert Patrick?" Ne, že by se jednalo o oscarového herce, ale roli psychopatického doktora ve filmu, který působí jako průměrná počítačová hra s milionkrát použitým námětem, nelogičnostmi a absencí alespoň minimálního vkusu, si rozhodně nezaslouží. Film zdánlivě dodržuje všechny normy průměrného hororu, ale ve výsledku je to ostuda filmařského řemesla. ()

Holina

Řadím mezi lepší průměr. Těchto filmů jsou desítky, takže je těžké vykřesat něco nového. Ale asi to ani nechceme. Je to prostě bez nechtěného překvapení, takže OK. Robert Patrick do těchto filmů padne jak prdel na hrnec, takže taky OK. ()

Piggsy

Docela povedený gore horor. Zpočátku celkem nuda, ale postupem času čím dál více prolité krve, vyjmutých orgánů a amputovaných končetin - tak jak to mám ve filmech rád :) ()