Skupina přátel se po autohavárii dostane do nepoužívané nemocnice, kde řádí šílený doktor a jeho personál. Začíná boj o přežiti. (xxvasa)

BLabaKAn

Parta lidí co pije, užívá si a podobně a pak najednou bum. Autonehoda, nikdo neví co a jak, proč? Najednou se pod autem vyloupne chlápek, kterého nejspíš srazili. Hned na to přijede naleštěná sanitka, naloží si "pacienta" i účastníky nehody s tím, že musí na lékařskou prohlídku. Postupně všechny účastníky v nemocnici od sebe oddělí v zájmu jako by té slibované lékařské prohlídky. Ale v nemocnic je všechno jinak než se zdá, šílený doktor s jěště šílenějším personálem se snaží vyléčit svoji manželku pomocí pokusů na lidech. Takže v nemocnici, která je tři roky zavřena začínají pěkný jatka. Postupně nemocniční personál pitvá účastníky nehody, samozřejmě, že všichni neumřou. Jedna holka co se dostane ven z místnosti to pak docela pěkně rozjede. Dějově jednoduchý film se zábavným lékařským personálem a partičkou mladých lidí. ()

Lumberjack

Dle hodnocení jsem čekal nějaký průměr, ale dostal jsem daleko víc. Několikrát jsem se leknul, což už se mi hodně dlouho nestalo... Navíc slušné gore a T-1000 coby úchylný doktor... Dávám 4.5 *... ()

filipes.lu

Nuda a šeď. Takhle se dá celej film obsáhnout třemi slovy. Do filmu jsem šel naprosto bez jakéhokoliv očekávání a nepřekvapivě se mi to taky vyplatilo, takže jsem nebyl ani nasranej ani zklamanej...Honba za orgány v nemocnici nefunguje, tak jak má. Ačkoliv prostředí hospitálů já ve filmech můžu, tady to všechno působí tak odtažitě a nulově, že kdyby se naháněli v parku nebo v cirkuse, asi bych si nevšimnul rozdílu. Ústřední postavy jsou nesympatický a bylo mi úplně jedno jak to s nima dopadne. Filmu by možná občas prospěla i nějaká ta hudební vložka, protože je jí tu tak minimálně až mi to cinklo. Hlavní hrdinka je čůza, která se s dírou v hlavě přetransformuje do akčního hrdiny, srovnatelným pouze s Rambem. Při větě: "A teď jseš na řadě ty," jsem šel do kolen a čekal, kdy Emilka vyskočí a provede bojový umění ve stylu Kill Billa. Ale abychom jenom neprskali, našel jsem i pár miniaturních plusů, kvůli kterým si Autopsy odpad nezaslouží. Sice jsou všechny až v závěru, ale buďme za ně rádi. Prvním z nich je scéna s "vrtáním". Fajn, trošku mě zamrazilo, při představě , co to asi obnáší. (Potažmo, jaký to může mít důsledky do budoucího života, třeba když prší nebo nedej bože padaj kroupy.) Druhým plusem je "vnitřní strom", jak jsem ti pracovně nazval, který je rozvěšený z/kolem Bobbyho. Fajn, tohle jsem si ani nepředstavoval. S tím se stejně asi nedá ven, ani když je hezky. No a poslední klad je postava sestřičky. Je zlá, je jedovatá a je taková reálná. S podobnou se každej určitě potkal. Závěrem k závěru: Můj ty Jožko, to je průser :-I ! ()

Demonic189

Pri väčšom talente tvorcov a troche šťastia z toho mohol byt vcelku slušný horor, no takto to trochu zlyháva na pol ceste. Poteší ultragore masaker (vnútornosti porozvešané po izbe samozrejme vedú), známe tváre (T1000 z Terminatora 2, Vasquezová z Aliens) i prvá volovica, kde sa na nič nečaká a ide sa rovno na vec. Zial s dalšimi minútami sa film zvrháva v smiešnu somarinu, kde ludia iba splašene pobehuju a velmi pri tom nepremýšľajú. Sklamal ma najmä Robert Patrick, ktorý sa síce snaží, ale vek nezaprie. Tým pádom z neho vôbec nejde strach a hrôza ako v spomínanom Terminátorovi. ()

BrianStorker odpad!

Kdo dokáže takovouhle nechutnou sr@čku natočit nepatří mezi normální lidi a za takovéto filmy by měli zavírat. Komu se tyto nechutnosti líbí, pochybuji o jeho zdravém rozumu. Typická ukázka toho, kam až může klesnout filmové umění. Za takovýto snímek se jako člověk stydím. Horror to není v žádném případě. U horroru se má člověk bát, horror má vzbuzovat mrazení v zádech a obavy. Bohužel u tohoto a podobných snímků, schovávajících se za označení "horror" se mi chce zvracet. Nejprve z toho, co vidím, a poté když si vzpomenu na tvůrce. Proboha zamyslete se nad podstatou člověčenství a lidstvím. Neskrývám, že u některých pasáží jsem se i smál, neboť takovou stupiditu a sérii nelogičností se jen tak nevidí. ()

chlebo

Šťavnatú dávku kokotizmu hlavnej hrdinky, ktorý sa v takej miere nedá pobrať len tak hocikde celkom vyrovnal ten menší exkurz do mnou tak obľúbeného nemocničného prostredia. A čuduj sa svete, to americké všetkými ohovárané zdravotníctvo funguje ďaleko lepšie, rýchlejšie a efektívnejšie ako naše. Sestričky ochotné, zriadenci nezaháľajú, ale poctivo si vykonávajú spolu prácu a doktor odborník naslovovzatý, takže pekne deľba práce, rýchle diagnózy, žiadne dlhé čakanie na operáciu. Len teda tam chýbal nejaký zbehlý terapeut alebo psychiater, alebo proste hocikto, kto by tej chutnej slepičke vysvetlil ako sa chovať v krízových situáciách. Síce, keď tak nad tým uvažujem z druhej strany, keby Emily nebola tak enormne jeblá, pravdepodobne by celá sranda skončila oveľa skôr jej triumfálnym útekom s rukou nad hlavou a úchyláckemu personálu nemocnice by ostali len oči pre plač a tých pár mŕtvoliek okolo na hranie. Ale v podstate zábava pre celú rodinu... ()

Knor

Tady se s tím nesrali. Žádný zdlouhavý diskuze, všechno odsejpá rychle a hlavně vnitřnostma a krví se nešetřilo :-) Obsazení je sympatický ,Robert Patrick, Jenette Goldstein a Michael Bowen jsou naprosto luxusní psychopati. Tenhle horor je v odlehčeným stylu, takže kdo si chce užít nekomplikovanou řeznickou zábavu, určitě s tímhle neprohloupí. ()

Pauliee

Prvý film, ktorý som videl z tohtoročného After Dark Horrorfestu. A dopadlo to prekvapivo nad moje očakávania. Herci nehrajú vôbec zle, čo nieje pri takýchto filmoch zvykom. Dej je tisíc krát obohraný. Partička doktorov zoberie pár tínedžerov do nemocnice na prehliadku kvôli autohavárii, ktorú mali, ale namiesto toho aby im pomohli ich začnú zabíjať. Klasický prevarený príbeh sa zo začiatku trochu vlečie, ale čím ďalej je to lepšie a lepšie. Ku koncu pribúda viac a viac výborne natočených gore scén a exploitation prvkov. Kvôli krátkej stopáži (85 minút) nemá kedy začať nudiť. Trošku nadpriemerný (gore scénami) horror na spríjemnenie nedeľného poobedia. 3,5 * ()

Soubi

Řádně nechutný horůrek, který vám pohled na pobyt v nemocnici rozhodně nezlepší :D. Celkem dobré, ale pokud někdo ví trošku více o anatomii a základních životních funkcích, bude nechápavě kroutit hlavou, prostě noční můra všech mediků. Já ovšem nic takového nejsem, takže jsem se celkem dobře bavil. Ale na 4* to není. ()

Patches1984

Taková celkem rychle odsýpající vyvražďovačka z nemocničního prostředí. Nic víc, ale ani nic míň. Herecké výkony nic moc, až na výborného Patricka, děj průměrný a místy až srandovně hloupý, ale na nic si to nehraje, takže i ten trochu slabší závěr odpouštím a zůstanu u průměrného hodnocení. 6/10 A mimochodem, ačkoliv si jsem celkem dost jist, že to byl skutečně tento film a všechno ostatní sedí, první dvě nebo tři věty obsahu jsou poněkud mimo. ()

Mamlas odpad!

Laciný amatérský počin o pár lidech dovezených na (ne)uzavřenou kliniku, kde jsou podivní doktoři a personál. Personál lidi postupně likviduje. Probíhá to trapně a bez jakěkoli atmosféry. Spíše je to k smíchu kvůli kupě chyb a nesmyslů a vůbec je to prostě amatérská sračka doslova, včetně všeho i konce. (3%) ()

tremors

Ze začátku film nudil a potom se to rozjelo. Krvavá řežba, jak se patří. Někdy sice až moc, jak tu mnozí podotýkají a já s nima souhlasím, ale většinou přijatelně.Fanouškům krváků doporučuji (sice né vřele, ale doporučuji). ()

janulee_

fakt nevim, jestli mam bejt tou reznicinou nadsena nebo znechucena .. stylem rezani me to trochu pripomina grotesque - uriznuta ruka sem, vypadany vnitrnosti zas tam , dej je vsak uplne o necem jinym - tyhle nemocnicni filmy, boze .. hnus :)) film rozhodne nesetri "wtf momenty" .. za shlidnuti to urcite stoji, hodne silny tri * ()

Cechyno4

Autopsy rozhodně nepřináší na hororové scéně nic nového. Ale to vůbec nevadí. Diváci, kteří mají rádi brutálnější a příliš detailní scény na lidské orgány, si přijdou na své. Já se bavil a velice rychle mi film utekl. Film bych zařadil určitě do nadprůměru. U mě pěkné tři hvězdy. ()

djbarrel

Mínusy - absence logiky a atmosféry, slabý děj, mraky klišé a celková tupost. Plusy - hodně krve a hodně brutality. Celkově nic moc, ale dá se na to dívat. I když všechno tady už bylo. 43 % ()

Prochy84

Zase promarněný potenciál pro horror fans jako v mnoha předchozích případech. Základem je vytvořit postavu, které bude fandit divák od začátku, bude příběh prožívat s ní. Tak jako např. v Predátorovi, kdy jsem se o Arnolda bál od první minuty:-) Tady mi bylo od začátku úplně jedno kdo, kdy a jak zemře, ať už klaďasové nebo naprosto přihlouplí záporáci. Jedna hvězda za promarněný nápad, druhá za ucházející (jednu!) lekačku v pokoji s vyzáblým pacientem. ()