Skupina přátel se po autohavárii dostane do nepoužívané nemocnice, kde řádí šílený doktor a jeho personál. Začíná boj o přežiti. (xxvasa)

muti

v pohode hororik ktoremu dvaam slabsie 4*, ale predsa su to 4. Ocenil som rychly zaciatok s zhustenom podani pocas uvodnych titulkoch. Tema falosnej nemocnice sa mi pozdavala, ziskali si ma aj podvietenia chodieb, ktore mi pripomenuli talianske Inferno. skoda ze tam nebolo par lepsich lakaciek, celkom by sa tam hodili. chybalo mi tam napatie, vlastne som sa pri filme ani nebal (a to som si este aj pozhasinal :) ) bolo mi sice aj cudne ze nicnetusiaca partia nedrzala spolu pocas rozdelovania postav v cakarni. co vsetko sa v nemocnici dialo nevieme, neukazali nam toho vela, tajne veci sa diali za zatvorenymi dverami oddeleni... pacila sa mi postava LaSarda, ktora namotala jedneho chlapika na miestnost s omamnymi latkami. inac bol najsilnejsou postavou rozhodne Robert Patrik, ktoreho pohlad je nam doverne znamy z terminatora 2. ostatne postavy boli rozhodne odsudene na terminaciu ~ ()

ShortyIC

Milujem keď sa z takého pomerne menej známeho hororu vyvinie celkom milé prekvapko. Ja tomuto hororu fakt nemám čo vyčítať. Super prostredie, pekne spracované krvavé scény a určite sa tam nájde aj zopár lekačiek. 7/10 ()

wowylgu313

Až na pár scének napodobující pasti ze Saw a brutalitu z kvalitních krváků, tady nebylo nic jiného zajímavého. Parta stupidních hlav zakotvená do stupidního příběhu. Napsal bych dobrý jako jentak z nudy takhle večer když není nic jiného ale tady se není čeho chytat, chvílemi jsem i usínal ... Dávám 35-40% , jako vždy žďímu z ničeho, tak asi za snahu a už zmiňované brutality a krev a zajímavé provedení vražd (některých) ()

sAreOn

Ikdyž to s hororem nemá příliš moc společného, já se bavil. Scény s těmi trestanci jsou svým způsobem nehorázně vtipné, navíc zajímavý nápad umístit to všechno do staré nemocnice, pár nových způsobů vražd... Hezký průměr. ()

david666

Nic pro slabší povahy. Některé vraždy stojí zato a s nějakými těmi orgány a končetinami se tady taky nešetří. Ač má horor všechna klišé, mě bavil. Hlavní hrdinka je sympatická, moc neječí a umí i hrát. ()

spawnxp

Konečně pořádně šílenej doktor - hned jak se za zády pacientky po odběru napil jejího mozkomíšního moku tak je člověk doma, žejo, sympatičtí recividisti, echt hlavni sestra, parta mladých na maso... kvalitní béčko, dobrá zábava ()

MFZB

Exquisite Tenderness môže ísť do riti oproti tomuto snímku. Spomínam ho preto, lebo taktiež ide o snímok z nemocničného prostredia, ale je to jedna veľká nuda. Toto bola perfektná vec. Zase raz jeden z tých drsnejších exploitation hororov. Čo sa spracovania týka, tak kamera, strih v pohode ale zase aj herecké výkony sa dali. Zo začiatku vyzeralo, že film bude zase dáka chujovina, ale našťastie sa to celkom fajne rozbehlo. A ďalším plusom tohto snímku sú ľakačky, ktoré sa netvária ako ľakačky, ale sú dosť "husté". Ešte čo dodať, krvi bolo taktieť dosť, nebola o ňu núdza a samozrejme aj brutálnych scén požehnane. Takže tento film už jedine odporučiť každému milovníkovi tohto žánru. ()

KayaCarter

Tak nějak nevím co si myslet. Ač mám tenhle druh filmů hodně ráda nějak to na mě tentokrát vůbec nefungovalo. Jako bych celý film věděla co předu jaký záběr přijde a nejvíc jsem se začala bavit až v posledních cca 20 minutách. Jediný světlý bod byl, když Robert Patrick kráčel z výrazem terminátora po nemocniční chodbě směrem k výtahu. Nešlo nevzpomenout si na jeho kultovní roli T-1000. Ale pokud máte tento žánr rádi tak se koukněte. Za mě tedy bohužel jedna hvězdička na jinak potemnělém nebi. ()

Mangano

Béčko s naprosto nevyužitým potenciálem. S atmosférou staré opuštěné nemocnice si tu nikdo vůbec nepohrál. Nejenže film z této lokace naprosto nic netěží, ale navíc i místní poliklinika tady u nás na maloměstě na kraji Vysočiny vypadá uvnitř mnohem hůř a strašidelněji, než deklarovaně tři roky opuštěná nemocnice v tomhle filmu. Hlavní pozitiva vidím ve vykreslení brutality a v dost povedeném střihu. ()

Easykill

Partička přátel má při návratu z akce nehodu. Na místo jako první dorazí sanitka, která jim nabídne odvoz a případnou pomoc. Když, ale dojedou na místo, zjišťují, že s nemocnicí i personálem není úplně všechno v pořádku... V této nemocnici, toho je opravdu hodně k vidění! Robert Patrick (T1000) jako excelentní chirurg v oblasti transplantace orgánů je přímo parádní! Jeho "pomocníci" jsou taky velmi fajn psychoušci. Především vyčnívající Robert LaSardo. Ten se prostě narodil pro tyhle role. Autopsy je sice béčko a jak říkám všechno má své mouchy, tak jde o kvalitní B.. Tady nic nechybí a všeho je dostatek. Atmo se drží, krve je dost, končetin a orgánů taky a dokonce se najde i pár povedených jumpscaru. Co víc si přát. ()

wrong3

Ze začátku to vypadalo,že to bude zase jeden z těch hororů co ho v půlce budete chtít vypnout.A NE!Od poloviny perfektní hororová jednohubka.No ještě,že jsem na to nekoukal v nemocnici,kde jsem 8 neděl ležel... ()

Snakefinger

Mix borbidity, stupidity a nádherných záběrů. Už první explotační vlaštovka jak si borec vytahoval kusy skla zpod kůže byl povedený a pak to nádhěrně a velmi průhledně a prvoplánově gradovalo. Už jsem si zvykl nehledat logiku expolačních horrorů tak hodnotím pouze podívanou a ta byla parádní. Velké mínus si zaslouží atmosféra, která tady byla více než sterilní, tedy žádná. Sice při poslední scéně rozvěšených vnitřností na hácích jsem se úsměvu neubráníl ale i tak se těším na Autopsy 2. ()

Fritaaa

Dvěma slovy? Jednoduché a brutální. Tento film skutečně neohromí logikou, ale má vcelku dobrou atmosféru a místy jde cítit i to napětí. Nejsem si zcela jistý, jestli ta neskutečná brutalita je vlastně kladem nebo záporem celého snímku. Nicméně to nebyl špatně strávený čas, zamrzí jen zbytečně oddálený konec a poslední záběr.. no.. řekněme, že jsem ho jako neviděl. ()

AmunRa

Ve všech ohledech průměrná vyvražďovačka v nemocničním prostředí. Skupinky mladých kontra šílený doktor a jeho pomocníci. Krve a vnitřností dost, ale příběh je v podstatě jen o hře na honěnou v budově. Jediné známé herecké jméno je Robert Patrick a i ten vypadá, že se celou dobu nudí. Z mládeže vyniká lehce nad průměr jen Ashley Schneider, ale nějaké herecké orgie taky nečekejte. Film neurazí, ale ani nijak nezaujme. ()

doginko

Začiatok ako flashback z Hangover :)...krváčik to je veru riadny ale čo sa týka ostatného len klasická teen vyvradovačka s LaSardo-vým daľším nechutenstvom.... ()

Lumpicek1979

Jak tam hraje Robert Patrik tak to už má předem svojí kvalitu a tento temný horor z nemocnice má vynikající atmosféru a skvělou finálovou část. ()