Celoživotní kriminálník a naprostý smolař John Lyshitski (Dax Shepard – Nekecej a pádluj) přišel na to, jak by se nejlépe pomstil soudci, který ho poslal do vězení: Kéž by mohl jednou vidět jeho nesnesitelného syna Nelsona Biedermana IV (Will Arnett – Rodinná dovolená a jiná neštěstí) taky sedět v base. Když je pak jednoho dne Nelson nespravedlivě obviněn a poslán do vězení, John se s radostí nechává zatknout s ním. A aby měl jistotu, že se jeho novému kámošovi dostane opravdu „správného zacházení“, zajistí si ubytování ve stejné cele. Hra začíná! Život v base nahání hrůzu, jídlo je ještě hroznější, a když si navíc vůdce vězeňského gangu Velký Barry usmyslí, že se nováček stane jeho “zvláštním přítelem”, Nelsonovi nezbývá, než si hodně rychle osvojit zlaté vězeňské pravidlo… NIKDY NESMÍŠ UPUSTIT MÝDLO! Přichází čas sprchování s gangstery, takže si nabruste břitvy a bavte se při téhle neuvěřitelně legrační vězeňské komedii. (oficiální text distributora)

davidek

Žádnej trhák, ale pár dobrých gagů se najde. Myslel jsem že to bude uplná blbina, ale dalo se na to koukat. Nenáročná komedie na sobotní večer:-) ()

Guzo

U komedie bych se dle mého měl alespoň jednou zasmát.. Nezasmál jsem se. Jediné, co je tu opravdu dobré, je námět - zločinec vyjde z vězení, ale soudce už je po smrti, tak pošle jeho syna do vězení a nechá se zavřít taky, aby mu to co nejvíc znepříjemnil.. z toho by opravdu šla udělat povedená komedie, ale asi si budeme muset počkat na remake.. ()

Kosmik 1

Docela pohodová příběhová komedie. "Měli bychom být spolu v cele. Nechrápu a jsem tichý masturbant. Hele, dokonce ti nechám horní lůžko." 70% ()

Henk123

70% - horší 4*. Skvělej film z vězení, který se zbytečně nenatahuje i přesto, že ke konci trochu uvadne. Počet shlédnutí Hurá do basy se řadí mezi dvojciferné čísla a vždy dostanu co čekam - zábavu a oddych. Ačkoliv je Let's Go to Prison béčkový film převyšuje leckteré komedie. Proto skvělých nenucených 70% - Toť jest hranice kam film patří. Takže tak. ()

Specs

Hlášky: John Lyshitski: - "Kdybych měl dostat niklák pokaždé, když jsem byl uvězněn... měl bych 15 centů." & John Lyshitski: - "Měli bychom být spolu v cele. Nechrápu a jsem tichý masturbant. Hele, dokonce ti nechám horní lůžko." & soudce: - "Pane Biedermane, máte pocit, že jste připraven k návratu do společnosti?" (Pohled na Nelsonův obličej, kde má na čele obřím písmem white power a na krku hákové kříže.) Nelson Biederman IV.: - "Rozhodně. Vězení ze mě udělalo jiného člověka. Až se odsud dostanu, budu bojovat za to, v co věřím." ()

P1tr

Nijak neurážející komedie z vězeňského prostředí, která se nevyhla několika klasickým vtipům a klišé, ve výsledku však dokáže pobavit. ()

Soweek

Starej dobrej Barry s jeho kachničkou to zachránil, doopravdy nejlepší ne celém filmu:-) Jinak vězení je tady vyloženě přehnané, nikdo tu nic moc neřeší a už vůbec ne mrtvoly:-) Pohodovka no, kvalita vtipů kolísá doopravdy od minima po maximum. ()

Smileface

Sice ne až zas tak vtipná, ale každopádně originální a zábavná komedie z vězeňského prostředí. Pro mě rozhodně lepší film než vyhypovaní Divočáci. ()

LadyVader

To byla děsná blbost.. koukala jsem na dvakrát, pač jsem u toho usnula. Ale scéna s vidličkama pobavila, to zase jo :D. Jedno je jasný, oranžová nesluší absolutně nikomu :)) ()

Arkanoid

Fakty o väzení a vtipné situácie a herectvo Daxa Shepard, Willa Arnetta, Boba Odenkirka, Michaela Shannona poteší, aj keď nenaplní predstavy kvalitného a hlavne pamätného výkonu. Život vo väzení je zobrazený celkom komplexne a s humorom, ale príbeh bohužiaľ nemá jasné smerovanie, len v úvode má jedna postava cieľ a po príchode do väzenia sa aj ten stáva nejasný a dokonca tvorcovia pracovali s postavami tak, že žiadna nebola hlavná a nemala ten správny ťah na bránku, ktorý by zaujal a vďaka tomu by ste jej bezpodmienečne fandili. Film, čo nemá jasný cieľ, ani posolstvo, len žánrom je určite komédia. Béčko, čo poteší, ale aj rýchlo vyšumí z hlavy. ()

chamba

Od tejto komédie som čakal iný druh humoru, ale nakoniec som aj rád, že sa vybrala tým smerom, ktorým sa vybrala. Herecké výkony sú taký horší priemer, no najviac mi vadila rola Chi McBridea, ktorý ma absolútne nepresvedčil a tak mi jeho pôsobenie vo filme príde dosť opomenutia hodné. ()

Pollock

Vcelku koukatelný. Několik fakt přehnaných momentů by se našlo, ale jinak docela sranda. Kvality "The Big One" ale nedosahuje. Berte to ale jen jako můj subjektivní pocit. ()

dopita

Nepříliš vtipná komedie s nesympatickou dvojicí hlavních postav. Naštěstí dojem z filmu trochu vylepšuje černoch Barry, ale ani on film nezachrání. ()

Corpsegrinder

Taková tradiční průměrná komedie čemuž napovídaj i hlavní role. Párkrát se člověk zasměje ale víckrát si to rozhodně nedám. ()

venom14

Pohodová blbina z vězeňského prostředí,která neurazí,ani nenadchne,ale jako zábavná oddychovka po náročném dni sedne jako ulitá. ()

MkSallam

Pohodová vězeňská komedie, po které se sice bránice nebude dlouho vzpamatovávat, ale celková absurdita a nepředvídatelnost děje film pozvedená do roviny příjemného průměru na jedno použití. Ale ten motiv love story a parafráze na legendární Casablancu jsou hodně vtipné momentky. Jen škoda že není víc takových momentů. I když, to finále je na své poměry hodně zajímavé. 5/10 ()