Mount Rose, Minessota. Malé městečko ztracené uprostřed Ameriky je ale něčím vyjímečné. Každý rok se zde pořádá soutěž o nejkrásnější "náctiletou" slečnu. A právě letos to bude obzvlášť napínavé, největší šance mají Amber Atkinsová (Kirsten Dunst) a proti ní, dcera samotné pořadatelky Becky Ann Leemanová (Denise Richards). A to by bylo, aby maminka (Kirstie Alley) své dceři kapku nepomohla.... Film ze zákulisí soutěže krásy, kde intriky, podvody i pokusy o vraždu jsou na denním pořádku. V hlavních rolích 8 krásných dívek, porota a televizní štáb, který celou taškařici filmuje. (oficiální text distributora)

saillor

Vtipná komedie, která si utahuje ze všech soutěží krásy, Ameriky a jejího za vlasy přitaženého patriotismu. Jedna postava lepší než druhá - anorektická královna minulého ročníku, nadšeně nadšená roztleskávačka Amy Adams, děsivě zrůdná Denise Richards (její úsměv vyvolává přímo fyzický odpor) a samozřejmě sladká Kirsten Dunst(stepující mezi nebožtíky). Tohle téma k parodii přímo vybízí a myslím, že zde bylo využito bezezbytku a já se královsky bavila. ()

Enzo555

Jedna z mojich top satirických komédií. Vždy, keď ju pozerám, objavím niečo nové. Nech vás neodradí, že ide len o malé mestečko a len o nejakú lokálnu súťaž krásy, je to napísané, zahrané a zrežírované priam geniálne. Dominujú Kirsten Dunst a Ellen Barkin ako white trash matka s dcérou, Kirstey Alley ako bibliou a zbraňami posadnutá matróna a vtedy neznáma Amy Adams ako radodajná bimbo girl ()

jessic

Skvělé překvapení. Smála jsem se od začátku do konce. Tahle nekorektní černohumorná satira si bere na paškál snad úplně vše. Soutěže krásy, reklamy, americký patriotismus, náboženství, vztahy v americkém maloměstě, menšiny, postižené. A navíc to umocňuje i vynikajícím nápadem zarámovat vše jako dokumentární natáčení z probíhající soutěže krásy. Jeden z nejškodolibějších amerických pohledů na sebe sama. Dokonalý ten film není, ale kvůli místnímu hodnocení i jednu hvězdičku přidám. ()

bvlrm

This really is the most hilarious movie ever. Fart jokes sú už pasé, ja však žijem pre vomit jokes, aj keď mi spôsobujú nepríjemné PTSD. White trash Amerika v jednej z najrealistickejších podôb. Must see! ()

Igy007

Ty brďo, jsem nečekala takový raso )))) ... kdyby někdo jen šel okolo, řekne si : "hmmm, nějaká komedie pro teenage holky". No tak to to ale neni ani omylem. Počítal jste někdo ty mrtvoly ? A nejhorší je, že člověku ani jednoho  nich nějak není líto, část si to i dost zasloužila ... Ty postavičky jsou výborný - třeba ta miss z předchozího roku, nebo paní organizátorka, pak třeba máma od Dunst s tou žirafí kamarádkou. Líbilo se mi pár nečekaných momentů, třeba ten konec, kterej krásně zapadá do celkového ladění filmu. Prvních dvacet minut filmu jsem váhala zda to nevypnout, ale ještě že jsem to neudělala. Ten film je mnohem lepší, než se zdá a věřím, že až se na něj podívám někdy znovu, najdu další momenty k zasmání. Jděte do toho, pokud máte rádi drsný humor a různé jízlivůstky. Jo, já už vím, co mi to připomíná (ne dějem, ale atmosférou) - Death at a Funeral z roku 2007. ()

Emmyvision

Nedoceněná černočerná komedie jak pro Miloše Zapletala, jeho slepičinec a další uchazečky o trůn královny krásy (každej jich bohužel pár známe :o). Nezapomenutelná scéna: Kremace na promenádě. ()

P@\/EL

Tak tenhle film mě rozhodně nezaujal. A velkou vinu na tom má forma, kterou je natočen. Zkrátka mě tvůrci svým vyprávěním vůbec nedokázali vtáhnout do děje, takže jsem se často dost nudil. Scénář je splácaný ze změti nekonzistentních scén, no a když už tvůrci neví jak dál, tak nechají dívky, aby všechno a všechny poblily. Úsměv na tváři mi vyloudil snad jen retardovaný občan tohoto malého městečka, kde se děj odehrával. ()

Ignitus.C

Docela sranda. Bylo to tak nemožný, že to bylo docela vtipný. Mám docela rád tenhle typ komedií, které jsou jako kdyby trochu dokument. A bylo tam pár dobrých černých vtipů. A Kristie Alley tam byla naprosto skvělá ()

newSami

Svieže, originálne a hlavne - vtipné! :-D Príbeh bol naozaj jednoduchý, jeho originálne spracovanie a skvelé postavy z neho robia pohodovú komédiu. ()

JARDAHONDA

V hlavních rolích osm krásných dívek, porota a televizní štáb, který celou tuto satirickou taškařici natáčí.. Komedie která nemá chybu, trefný scénář, povedené dialogy a zábava na 100 oktanů = 100% ()

Dakota1978

Úžasná dávka sebeironie, černého humoru ztvárněného bez špetky patosu. Balancují občas na hraně nevkusu, ale spíše bych to označil černočerným humorem. Jedním slovem paráda s úžasnými herci a bezvadně napsaným scénářem. Amíci si ze sebe taky umí řádně vystřelit a nebojí se toho, ukazují absurditu a trapnost nad trapnost i na těch nejběžnějších "us šílenostech" jako jsou např. dětské soutěže krásy... :) Doporučuju 1000 x! ()