Birdee Pruittové (Sandra Bullock) se rozpadne manželství. Opouští Chicago a odjíždí do svého domovského městečka v Texasu, kde byla kdysi velmi oblíbená, a kde teď žije její matka. Bere s sebou svou osmiletou dceru. Obě se snaží s humorem vyrovnat s novým prostředím a vyřešit nečekané situace. Nikoho nepřekvapí, že romantické setkání s bývalým spolužákem na Birdee zrovna čeká... (Bonton Home Video)

Orlau32

Blablabla.....červená knihovna rozplajznutá do krutých 114 minut. Nevydržela jsem to. Posledních 20 minut neznám, ale myslím, že jsem o nic nepřišla. ()

blackrain

Život nám s oblibou nachystává různé překážky a každý z nás se s nimi popere po svém. Někdy nás ale tvrdě srazí na kolena, aby nám ukázal, kam se máme vydat a kde hledat skutečné štěstí. Dozvědět se krutou pravdu v přímém televizním přenosu by asi nechtěl nikdo z nás. Ano, i takové překvápko bylo přichystáno pro Sandru Bullock. Pak se naše nejlepší kamarádky stanou našimi nepřáteli. Všechno zlé je pro něco dobré, třeba pro lásku. ()

*Elfík*

Co to má znamenat? Jenom proto, že našli docela dobré herce, neznamená, že je můžou hodit do ,,tohohle'' a čekat, že to zvládnou...... A souhlasím s Mahalikem, dcera Sandry Bullock je opravdu příšerná, nejen jako herečka, ale zřejmě i ve skutečnosti! ()

Aleee89

Film jsem kdysi dávno viděla. Paměť mi osvěžily až televizní ukázky, při kterých jsem zjistila, že jsem ten film dávno viděla. Je to takový další z mnoha. Další z romantických "komedií", které mi nic moc neříkají. Někdy nudí, sem tam se objeví zábavná scéna. Sandra mi v poslední době už nic neříká. Taková nijaká herečka. Zkrátka a dobře, kdysi jednou jsem to viděla a stačilo mi. ()

Beagle

Jeden z chytřejších romantických filmů, sympatické obsazení, zajímavý režisér, na víkendové odpoledne nebo aktivity typu žehlení (dámy a schopnější pánové jistě chápou) ideální společník... ()

Martin741

Styrma filmami sa Sandra Bullock zosupla do B-ckovych vod : Pristav Nadeje, Zivelna Pohroma, magicka Posedlost a 28 dni. 10 % ()

cariada

Romantická blbost, ani jsem to neviděl celý , ale moc nechybělo. Stále stejné kliše, zhrzená žena začíná znova. ()

anli

Romanticky,citlive napsany i natoceny film u ktereho se i parkrat zasmejete.Sandru Bullock mam rad,ne ze by tohle patrilo k jejim nejlepsim filmum,ale je to slusne,prijemne a zahrane.Misty mozna az moc sentimentalni a rozjimajici se az moc dlouho nad necim,s cim si scenar a take reziser jakoby chvilkami nevedeli rady.Porad je to ale prijemne,romanticke pokoukani se skvelou Sandrou Bullock.U me nadejnych 60%. ()

sahe

Děj nic moc jo... ale Sandře to tu v určitých okamžicích sekne (ehm, nejsem menšinová, jen podotýkám :-))) ()

Brandon

SPOILER: Sandra je v práci. Probírá fotografie. K sakru, všechny jsou zkažené. Ne, jedna je OK. Je na ní přítel, fešák s kyticí. Zahledí se z okna. Bože, on tam stojí. Je prosluněnej den, Sandra vychází ze dveří s rozpuštěnýma loknama, zahleděná do kovboje s pugétem, opřeného o svůj jeep. Spustí se lovesong s chraplákem Bryana Adamse. Ona nakloní hlavu a usměje se, on taky. Jde k němu. Kamera zpomalí. Obejmou se. Vezme ji do náručí a usadí do svý káry. Odjíždí. Spolu. KONEC SPOILERU. No hlavně, že babička byla spokojená :-) ()

cross

Nechutný patos amerických mozků posedlých co nejpřesnějším zobrazením "běžného" života. ** za v podstatě slušné realizační zázemí, resp. za to, že jsem čirou náhodou neusnul... ()

Michelle75

Ale jo, na nedělní odpoledne docela slušné. Příjemný výběr herců. Příhěh všední, ale je to fajn mít nějaký ten přístav. ()

Paity

Kdo je ženat, má děti, možná to uvidí tak trochu podobně jako já. Najdete v tomto snímku totiž řadu střípků, které znáte a se kterými máte vlastní zkušenost. ()