Zemětřesení... láva... strach... panika... Během několika dnů v mnoha místech začne zemský plášť praskat a na povrch se řine obrovské množství lávy. Skupina vědců je poslána, aby katastrofu objasnila a odvrátila dříve než následky budou obrovské. Ti při zkoumání naleznou několik neidentifikovatelných nukleárních přístrojů. Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o následek vládní operace, která měla zajistit přísun energie z hloubi Země... (Intersonic)

route60 odpad!

Katastrofalně katastrofický film o katastrofě:)) směšná napodobenina nepovedeného katastrofáku Jádro a to doslova s příšerným hereckým ansámblem od režiséra všemožných velebraku Terryho Cunninghama. ()

Víteček

Zíííííííííííííííííííív! Nuda, nuda, šeď. Postrádá to šílenost mnohem horších věcí a tudíž nestojí za shlédnutí. ()

Kovi34

Tak tento film ve mně vzbudil spíš schovívavý úsměv. Opravdu šlo o hodně velký podprůměr, hlavně díky hodně nepřesvědčívému výkonu Luka Perryho. Dávám tak 20 %. ()

Pulos odpad!

Totálně hrozné obsazení, totálně trapný a 1000x ohraný scénař a co se týče filmových efektů...řikam jen lol ()

Jelzin

chvili jsem si pri divani tenhle film spletl s Jadrem co jsem videl pred casem. Trocha napeti tam je, takze jsem u toho dokonce i vydrzel. Mozna bych dal i 3* ale konec byl opravdu neuveritelne dementni...ze se u tohohle filmu zasmeju jsem fakt necekal ;-) ()

Triathlet odpad!

Proč se takovéhle filmy vůbec točí..? Je to jenom jedna velká trapnost, jak se tento snímek snaží napodobit filmy jako Armagedon nebo Jádro, některé scény byly zřetelně ukradené, třeba ta jak se ten jeden borec obětuje pro celý svět a přes sklo se loučí se svými přáteli. Už jsem jenom čekal až odjede kamsi dolů výtahem se slovy ,,Opatruj mojí dcerku":) ()

ajne

Ale jo. Je to prostě Céčko jako když vyšije. Mm ale rád filmy s podobnou tématikou a těch je jako šafránu. Takže i tenhle dostal místo. Neřešte logiku, nečekejte ohromující efekty (i když si myslím, že tady celkem ujdou) a přežijete to. Mne film nevadil, bral jsem ho jako takovou slabší odnož Jádra. ()