V kriminálnom prostredí sa odohráva najnovší film Johna Maddena (Dôkaz, Zamilovaný Shakespear) v hlavných úlohách s Diane Lane (Neverná) , Mickeym Rourkom (Sin City, Vtedy v Mexiku) a Thomasom Janeom (Pomstiteľ). Carmen Colsonová (Lane) a jej manžel Wayne (Jane) sú nútení zostať v programe pre ochranu svedkov. Kým si oni myslia, že sú v bezpečí, dvaja vrahovia s cieľom ich "odtajnenia" sú im na stope. (oficiální text distributora)

bourec

Zase jeden nedotaženej,a jen rutinně natočenej film.Už důvod,proč ty dva honěj manžele Colsonovi,je povrchní a ani se nechce věřit ,že by tohle,kvůli tomu absolvovali.Navíc je to spíchlý horkou jehlou,myslim že to ani nikoho moc nebavilo hrát,kromě Gordon-Levitta,ten je opravdu ďábelskej.Jinak průměrnejch 50%. ()

Ravi

Killshot je film, který si hraje na supertriller. Je to ale jen kostrbaté drama postavené na podivném honu za dvěma svědky zpackaného vydírání. Vážně mi ušla ta "hlavní zápletka", kvůli které se dva nesourodí zločinci honí za dvojicí manželů řešících osobní problémy v partnerství. Těžkouvěřitelná šlamastyka. Hudba špatná, ale dobře vložená. Když přejdu navoděstojící děj jde celkem o slušnou podívanou s pomalým zábavným tempem. Musím na závěr vyzdvihnout výkon J. Gordon-Levitta, který předvedl, že když chce, umí. Jinak průměr 60% = 3/5 ()

JASON_X

Formou i obsahem pro spoustu diváků asi řadový televizní kriminální thriller, ale mně se líbil nadprůměrně. Zásluhu na tom má zajímavá zápletka, napínavý děj a určitě i dobří herci. Hereckým výkonům bezesporu kraluje Mickey Rourke coby cool indiánský míšenec, pracující jako zabiják torontské mafie; sice bez skrupulí, ale s jakýms takýms kodexem pravidel. Představa Rourka jako Indiána by se mohla zdát oprávněně nevěrohodná ba až směšná, ale on skutečně jako Indián vypadal. Sice ne čistokrevný, ale "dost na to, aby mohl vlastnit kasino". Skvělý výkon. Epesního psychopata, který víc mluví než myslí a rychleji jedná než myslí, výborně zahrál Joseph Gordon-Lewitt, ve kterém by možná leckdo nepoznal toho solidního uhlazeného sympaťáka z Inception (já tedy ne). Thomas Jane jako klaďas samozřejmě nezklamal, no a ozdobou filmu byly dvě krásné dámy - Rosario Dawson a především úžasná Diane Lane, které to na konci ve spodním prádle zatraceně seklo. ()

genetique

Po predchádzajúcom ukážkovom Maddenovom filme po režisérskej stránke a Rourkovom po hereckej, som čakal trošku väčšie nasadenie od oboch borcov, dočkal som sa však len pomerne priemernej záležitosti. Čo sa týka príbehu, tak aj napriek pomerne akčnému rázu má film mnoho nedostatkov, ktoré som doteraz v Maddenových filmoch nenachádzal, tak dúfam, že toto bola len nejaká slabšia chvíľka. Originalitu divák nájde v málo scénach, brutálnosť ladenia deja a pár zvratov nemajú takú silu, aby dokázali zmiesť zo stola dojem primitívnej zápletky. Čo sa týka Rourkea, tak práve takýmto priemerom by sa mal vyhýbať, aby 'The Wrestler' nezostal len jediným žiariacim svetlom v jeho kariére. Zvyšok obsadenia odvádza tiež štandard, najväčším hereckým pozitívom bol maniakálny Joseph Gordon-Levitt, ktorý to po hereckej stránke ostatným esám poriadne natrel. Priamočiary dej a slušný záver pozachraňovali čo mohli. 65%. ()

gumolit

Dosť slabý scenár a herecké výkony sú tiež tak na zažmúrenie jedného oka aj ked Mickey je dobrý škoda že vatšinou mlči celý film a sem tam ked niečo povie tak to ma pripadať ako múdra hláška!Dej je ale jedoduchý proste videli ma a idem za nimi nechávam za sebou mrtvoly a nakoniec aj tak zle skončím to tu už bolo!A miešať do príbehu teda thrilleru vzťahy manželské to mi akosi nesedelo raz najomný zabijak niekoho odbachne a hned na to sa rieši problém v manželstve ehmm to tu nepasuje teda!A najviac ma pobavil Thomas Jane v tom obchode čo si šiel po pivo detail síce,ale vidno že je asi alkáč lebo to pivo držal stále až do auta nedbiac na to že po nom strieľa maniacky zabiják!:-)to ma pobavilo teda!Nič dávam bodku za Rourka a bodku aj za toho jeho parťáka oseph Gordon-Levitta.ktorý mi sice liezol na nervy celý film,ale mal niečo do seba a určite časom sa ako herec uplatní!! ()

• V čase 1:12:08-1:12:11 Carmen (Diane Lane) pripravuje jedlo na panvici, keď sa od sporáka otočí a podáva ho, je už na tanieri. (GabrielGabko)
  • Všechny scény zahrnující postavu zkorumpovaného policisty Ferrise Brittona (Johnny Knoxville) byly vystřiženy z finální verze filmu, protože se při testovacím promítání lidem nelíbila jeho postava. (CliffLee)