V kriminálnom prostredí sa odohráva najnovší film Johna Maddena (Dôkaz, Zamilovaný Shakespear) v hlavných úlohách s Diane Lane (Neverná) , Mickeym Rourkom (Sin City, Vtedy v Mexiku) a Thomasom Janeom (Pomstiteľ). Carmen Colsonová (Lane) a jej manžel Wayne (Jane) sú nútení zostať v programe pre ochranu svedkov. Kým si oni myslia, že sú v bezpečí, dvaja vrahovia s cieľom ich "odtajnenia" sú im na stope. (oficiální text distributora)

Spooner

Obsazení je výborné, jméno režiséra taky slibovalo velké věci, ale tak nějak to nedopadlo. Celý si to hraje na rádoby psychologický akční thriller a vypadá to stejně blbě jako to zní. Příběh je hodně špatnej a celý to působí dojmem, že někdo půlku scén vzal a zahodil je do koše, takže někdy ty vztahy mezi postavama člověk ani nepochopí. Režisér John Madden se ukázal pro podobnou látku špatnou volbou a tak to celý zachraňují fakt jenom výborní herci v čele s perfektně chladným Mickey Rourkem a Josephem Gordonem-Levittem, jehož postava je fakt magor se vším všudy.40% ()

klerik

Luxusné obsadenie vo filme, ktorému by viac svedčalo nedeľné televízne popoludnie než seriózny filmový večer. Ale bez tohto obsadenia by som ho nepozeral... Film neprináša nič zaujímavé, natočený je totálne rutinne a snaha o určitú hĺbku Rourkovej postavy je skôr smiešna... Ako televízny projekt by som ho hodnotil lepšie, lebo nejde o nejaké vyslovené fiasko, ale nič to nemení na fakte, že Killshot je... zbytočný... ()

larelay odpad!

Vazeni studenti. Videli ste typicky priklad toho, ako nema vyzerat film. Takze moje hodnotenie je nasledujuce: Hudba - D minus... Herecke vykony Fx - nepresli. Scenar Fx - nepresiel. Napad na natocenie najdebilnejsieho filmu, aky som v poslednom obdobi videla: Fxxx - nepresiel a navyse este aj prepadol do najvacsej kopy hnoja. Neuveritelne E-ckovy film, ktory nema obdoby... A herci by sa mali nad sebou zamysliet, navrhujem karieru v McDonalds za pultom. ()

Dubro

Drahí občania, drahé občianky, drahý benzín, drahé všetko. Na úvod môjho komentára len toľko, že ma minulý večer zavolali hrať biliárd a tak som sa ocitol pri osmičke v miestnosti nie väčšej ako zápalková škatuľka, kde bol problém sa s tágom otočiť nie že hrať a navyše chlastuchtivá mládež obsadila stolíky okolo a úspešne zavadzala. Po hodine hry som trpko oľutoval, že som tam dosmrdel a moje nervy boli hlbšie ako v prdeli. Potom prišiel moment, keď ma ohnutého pri údere vyrušil dáky moták trepúci sa so stoličkou, že vraj aby som počkal, kým sa prešuchce okolo. Tak som gazdovi podniku rozlámal tágo, zaplatil zaň 20 spotených Euro, ďalších 10 za útratu a so svojimi narušenými emóciami som sa vytratil do tmy. Doma som sadol k bedni a pustil si Killshot. Musím priznať, že wrestler Mickey mi spravil náladu a za to ho patrične odmením až štvorkou. Ďakujem za pozornosť. ()

DJ Kritik

Ničím zvláštny film, čo sa týka nápadu alebo zvratov. Musím povedať, že Mickey Rouke ma príjemne prekvapil. Jeho vyzáš je typicky "zápornácka", tak ako je prezontovaná vo väčšine takýchto druhov filmu. Vo filme sú momenty, ktoré majú diváka pripravovať na premyslené ťahy hlavného hrdinu, ale celkový dojem je skutočne viac než podpriemerný. Po dvoch dňoch už ani neviem, čo to ten Indián vlastne chcel dokázať. Akcia: * Napätie: * Dramatičnosť: * Vtiahnutie do deja: ** Realita: ** ()

• Datum uvedení filmu se několikrát změnilo, protože film prošel řadou dotáček a přetáčení. Původní termín dokončení měl být v lednu 2006. (CliffLee)