Príbeh sa odohráva na novo objavenom ostrove, kam je poslané vyšetrovacie komando k prebádaniu terénu. Ich objav je šokujúci! Ostrov obýva obrovský varan a nenásytná kobra. A sú naozaj veľmi hladní. Celý tím musí nasadiť všetky svoje sily a postaviť sa dvom hrozivým predátorom. (oficiální text distributora)

Macpac

Je fakt,že to byla neskutečná blbost.Vlastně skoro všechno bylo špatně,včetně herců,ale řekla bych,že už jsem viděla daleko příšernější filmy,takže jedna hvězda to jistí.:-) ()

KiJi odpad!

Film na pár minut. Tak pro zasmání. Pobavení. Jen jsem se na něj ze zvědavosti mrknul, když na jiném programu byla reklama, zasmál se, a přepnul zpět. ()

ScoRPy

Všichni to berete moc vážně. :D skvělý film pro pobavení, pokud ho sledujete s kamarády a alkoholem. Samozřejmě že herecké výkony, triky a všechno ostatní je parodie na film ()

GOX odpad!

Pripomína mi to skorej velmi lacnú komédiu ako horror , lacný herci , amatérske výkony , neuveritelné lacné efekty , dokonca smiešne bolo aj to ked vystrielali asi 300 nábojov s običajnej malej pištole bez prebitia :D :D , tá kobra aj varan by sa dali na skicári lepšie spravit ako v tomto filme :D ()

karel63 odpad!

Nejdříve jsem si myslel, že jde o parodiii, to jsem se i zasmál. Pak mi došlo, že to není parodie. Pak jsem to vypnul... ()

Bouffon

Ach....Čuran hledá Bobra....a k tomu pampeliškový víno....čeho já se ještě dočkám. Jednu za Majkla (kdežepak jen je Měsíc 44). ()

jonnybe odpad!

Nikdy jsem nevěřil, že člověk může klesnout tak hluboko. A on může. To co jsem viděl z toho jsem byl pryč (ne to není Pražský výběr). Viděl jsem věci vskutku monstrózní. A dost. Fakt viděl jsem začátek a nevěřil jsem. Taková kr***na. ()

vojta033 odpad!

Po včerejším filmu Afghánistán (2007) jsem si říkal, že už asi dlouho nic horšího neuvidím, ale chyba. Už od začátku jsem trpěl a přemýšlel, že rozbiju televizi nebo ji hodím z okna. Tady se dokonale skloubilo mizerné herectví a špatné efekty. Scénář také nic moc a o nekonečných zásobnících ani nemluvě. Nikdy více (ani vidět ani slyšet). Prostě a jednoduše Škoda blít!!! ()

Mark1983 odpad!

Tak tohle by mohlo zaujmout leda člověka,který poprvé v životě uvidí film, a nebo že by po tomhle filmu ho filmový svět odradil. :-D ? ()

Strid

Ze začátku to byla dost prdel asi prvních 20 minut sem se posiral smuchy ale pak uz me to začalo srat jak je to všechno tak popíčovatělý a uz to sranda nebyla ale ten konec jak tam ten chlap bafnul do kameri s tím jazykem a očima to sem se totálně Posral smichy za tu scenu dávám +1 hvezda ()

Jekyl

Ideální film k polechtání bránice. Hvězdu musím dát za dámské obsazení v čele s tou naivkou v zeleném tílku, která se fakt povedla. No a pak také samozřejmě za nekonečný revolverový zásobník Michaela Paré. Je to hrdina! ()

Legolas2000

Nemůžu si pomoct ale neuveřitelně se mi líbily špatné triky a špatné animace tvorů.. Opravdu nevím proč ale ty animace se mi líbily.. I když by i malé dítě poznalo, že ty tvorové podle animace nejsou ani zdaleka reální, jinak kdybych měl mluvit o příběhu a o hereckém výkonu.. Nevím kdy jsem naposledy viděl horor na celkem slušný úrovni.. to je dneska taky už jedna z vzácností /20%/ ()

bernau84

velmi hutná zábava... když jsem viděl název filmu okamžitě jsem věděl že to bude klasika céčkových filmů... Wynorski by si zasloužil metál... ()

Scallywag odpad!

Co si myslet o filmu, kde uznávaná vědkyně, odpoví na dotaz aktivistů, proč že zvětšili kobru a varana tím že to jsou obojživelníci? ()