Príbeh sa odohráva na novo objavenom ostrove, kam je poslané vyšetrovacie komando k prebádaniu terénu. Ich objav je šokujúci! Ostrov obýva obrovský varan a nenásytná kobra. A sú naozaj veľmi hladní. Celý tím musí nasadiť všetky svoje sily a postaviť sa dvom hrozivým predátorom. (oficiální text distributora)

luukaas odpad!

K filmům takového ražení nejde napsat nic jiného než...............Totální odpad......!!!!!!!!!!!!!!!! Zajímavější je čumět hodinu a půl do zdi, než koukat na tohle veledílo..... ()

pratoriax odpad!

Občas se rád podívám na nějaký oddechový béčko, třeba i céčko, ale u tohodle filmu mi stačily první dvě minuty, pak jsem to ještě zapnul v reklamě někde ke konci a těch několik málo vteřin mi stačilo k tomu, abych zjistil, že je to ještě horší než jsem myslel. Nehoráznej odpad! ()

ronin zabak odpad!

Kdyby mě tohle někdo ukázal jako vidoe hru, tak mu to omlátím o hlavu! papírový varan a gumová kobra žerou lidi.... skvost kinematografie! dyť to nejde ani nikde stáhnout! Jenom Nova to ukázala jako film týdne! božéé, to si myslí,že jsou lidé opravdu tak hloupí? ()

legenda

No docela fakt ůlet z počátku jsem si myslel že varan a vlastně i kobra budou vypadat nějak reálnější ale jsou udělaný tak že by se toho ne bála ani 5letá holka ze školky ale na pohody jentak to docela jde ale jen proto dávám 3hvězdy jinak je to na odpad!.tady je naprostej důkaz že dneska udělat dobrej film na tohle téma je fakt nemožný ()

Marcao odpad!

Tento film je pro mne něco jako pro býka červená barva. Kdo viděl film od začátku a vydržel do konce, tak má u mě uznání. Scénář, triky, herecké výkony, režie ... no jedním slovem katastrofa. Prostě, až bude má víkendová akce v plném proudu a všichni členové budou na mol, tak vzhůru do točení obdobného filmu. :D Musím ho prostě označit jen odpad, protože jiná možnost už tady není. ()

copterfish

Po shlédnutí filmu sem si nadšeně koupil varana,ale nebyl ani zdaleka tak velký jako ve filmu! Reklamoval sem ho,ale ve zverimexu mi to neuznali! Jsem zklamaný a dávám jednu hvězdu ()

Pelidor

Je to pochopitelně čistokrevný odpad ,ale stačí pár pivek ,případně veselé cigárko a nějakou tu hvězdičku tam uvidíte:-) ()