Zažijte nekonečné napětí s Christianem Slaterem (Interview s upírem, Pravdivá romance) v roli Michaela Griffina, který se po aplikaci experimentálního séra stává neviditelným zabijákem a nedobrovolně nad sebou ztrácí kontrolu. Propadá stále většímu šílenství a pomalu ve velkých bolestech umírá. Maggie Dalton (Laura Regan - Vyvolený), krásná a nadaná bioložka, je jediná osoba, která ho může udržet naživu. Ale když ji vláda využije jako návnadu ke Griffinově dopadení a sama se tak ocitne v ohrožení, nezbývá jí než se obrátit na Franka Turnera (Peter Facinelli – Král Škorpion), detektiva z oddělení vražd policie v Seattlu a požádat ho o ochranu. Griffin je však stále blíže smrti i naprostému zešílení a Turnerovi tak zbývá jediná možnost, jak Maggie zachránit. Musí sám sobě aplikovat sérum neviditelnosti a stát se také mužem bez stínu. Dvojnásobná porce akce, dvojnásobné vzrušení a dvojnásobná hrůza – to vše vás čeká v závěrečném velkolepém souboji, ve kterém se oba muži bez stínu utkají proti sobě. (oficiální text distributora)

keyzar

nějak moc nejsem nato hledat chyby ve filmu, ale tady to bodalo přímo do očí!!!!Když se udrží sprej na ruce tak, že vytvoří tvar, tak proč se na očích vytratí? A to jak krvácí a přesto se schová, tak že jej nevidí generál, hustě podřený trik prostě přestane krvácet během několika vteřin... no co ani ten film neměl zas tak dobrý shled prakticky jsem skoro ani nepochopil některé scény, jak jako, co tím básník chtěl říci... ()

waltosin odpad!

Říkal jsem si to nemůže bejt tak špatný, když jednička byla vynikající. Aha!! ne že to bylo špatný, ale ani hrozný, horší a nebo nejhorší, ona se z toho vyklubala totiž totální sračka!!! Tady jsem se ne jenom nudil, ale až trápil a modlil jsem se až už je konec!!! Není co řešit a ještě si to vychutnám ODPAD!!!!!!! 0%!!!!!! ()

Johnner odpad!

V jedničce tu káru dokonce dotáhnou a ne tak úplně bídně. Ve dvojce jsou filmaři smýkáni jedním kliše za druhým sem a tam. V okamžiku, kdy se na scéně objevuje klišé typu "mentor" (ten nepovedený neviditelný), jsem to chtěl vypnout. Ani triková jedničky kvalita nezůstala! ()

Nick321 odpad!

Tohle je věc, kterou jsem nikdy nepochopil. Proč, když se někomu líbí nějaký film, se nevyžádaně rozhodně k němu natočit fekáloidní pokračování a doufat, že to bude minimálně stejně dobré, ideálně lepší a výsledek je opačný. ()

pupidup

to je hrůza...napětí je nahrazeno zbytečně trapně chaoticky a nelogicky krvavými scénami (prostě "sejmu je všechny":o), toporný scénář je zvýrazněn ještě topornějším výkonem Laury Regan....no kde tohle koště sebrali....možná by sedla někam na Větrnou hůrku nebo do Pýchy a předsudku...snad by si tam jejího chabého hereckého výkonu nikdo nevšiml, kdyby jen seděla na sofa....no, pro kulisu na žehlení dobré(za to ta hvězdička) ()

andy60

Jedničku jsem neviděl, ale po shlédnutí tohoto ji už zřejmě ani shánět nebudu. On to žádný velký průser není, jen mě to nedokázalo zaujmout natolik, abych mohl konstatovat, že film jsem si užil. Je tu snaha o originalitu (experiment, který dělá z lidí neviditelná monstra), ale jako celek to prostě nefunguje. ()

TylerD.

Přehnaně agresivně vykreslený "hlavní hrdina". Je to strašně okatý. Zcela nevinné lidi by bezdůvodně prostě nezabíjel nikdo. Takže se celou dobu díváte, jak se to snaží někdo udělat děsně drsný aby vytěžil maximum z toho, jak zabíjí neviditelný. Hmm, bezva. Pro nápravu chuti by mi osobně posloužilo zkrácení a v ušetřeném čase ukázat, co se stalo pár dní po té. 30 % ()