Newyorští hasiči Chuck a Larry jsou už od školy ti nejlepší přátelé. Zatímco Chuck nemá vážný vztah a naplno si užívá mládeneckého života, Larry se po smrti manželky sám stará o dvě děti. Larry má kvůli rizikovému zaměstnáni uzavřenou výhodnou životní pojistku, po smrti své ženy však neurčil nového příjemce pojistky, a tak pojišťovna hrozí, že mu pojistku zruší. Larry přemýšlí, že od hasičů odejde, tíží ho myšlenka, že v případě jeho smrti nebude o děti postaráno, pak ale přichází s geniálním řešením. Uzavřou s Chuckem registrované partnerství, a pokud se s ním něco stane, bude Chuckovi vyplacena jeho životní pojistka a Chuck se pak postará o jeho děti. Jak ale přesvědčit vyšetřovatele sociální správy i okolí, že jsou Chuck a Larry homosexuálové? (TV Nova)

Nolanofil

Stále rovnaký Sandler v ďalšej blbej komédií, bez ktorej by som sa kľudne zaobišiel. Nefungujúce, poprípade trápne vtipy a veľmi šedivý scenár. ()

etienne

50% - Buscemi-ho "batostek" ma najma ftipne zabaval...a celkom par dobrych vtipkov, nebolo to az take strasne..., mohlo byt aj horsie... ()

Šmoula

Jde o trošku podprůměrnou komedie. Ze zčátku je vše prima, dokud si nehrajou na gaye, nemá to šťávu ani ten správnej vtip. Občas se zasmějete, ale to na komedii nestačí. Ještě ušel závěr, dojemný a komediální zároveň, ale prostě hlavní děj by chtěl docela upravit, připadalo mi to jako plnou parou zpět, ale akorád se děj odehrával na zemi. I když popravdě u filmu Plnou parou vzad, jsem se nasmál tak o 90% víc. Škoda, mohlo se to rozhodně povédst lépe. Dávám 50% ()

Grizzly

Klasicka Sandlerovka - Rozjezd, rada vtipnych momentu a vazny zaver v duchu "...zili stastne az do smrti". Nekdo muze mluvit o kyci a nevkusu, ale ja se zase rezal jako prase :) Navic je tam Jessica Biel ve spodnim pradle ;)60% ()

Lúca

Zajímavá komedie, ve které je ústřední motiv otázka, kam až člověk dokáže dojít , aby zabezpeči svoje děti. Sandler úžasně ztvárnil roli sukničkáře, který je dotlačen k registrovanému partnerství a později dokonce k homosexuální svatbě. Vyměnit pět holek v posteli za tlustého kamaráda je opravdu netradiční:-) A role pana oddávajícího je naprosto nezapomenutelná - Svět je jeden kruh, žádné hrany, jenom kruh...:-) ()

RickyFitts

Sandler opět dokazuje, že umí balancovat na hraně, vtipná absurdnost zápletky, rozuzlení, Sandlerova povolání i počtu milenek, vyvážený poměr relativně vtipných gagů a neskrývaných moralitek. Jako vždy - dobrý produkt popcornkultury, nic víc, nic míň. ()

Pc

Bože toto se mi fakt líbilo protože Adama Sandlera mám rád a tak jako trestná lavice tak se mi moc líbilo i tenhle film možná že i víc ale fakt musím uznat že to se jim povedlo protože já ani nevim prostě jsem se u toho strašně zasmál, a to celkově bylo dobrý. ()

Košoun

Normální americká komedie na jedno podívání, která rozhodně není špatná, ale že by byla vyloženě geniální, to se také říct nedá. Pár skutečně vtipných momentů tam však bylo, takže dávám hezké (na americkou mainstream komedii) 3*. Ale musím říci, že Adamu Sandlerovi a Kevinu Jamesovi to velice sluší :). ()

Saur.us

Až na tu nesmyslnou homo agitku Dana Aykroyda na konci filmu docela povedená komedie. V rámci možností samozřejmě. Rob Schneider v roli japonského oddávajícího byl naprosto výbornej! ()

Wardan

Adama Sandlera nijak zvlášť neadoruji. Tohle však bylo docela v pohodě. Občas sice byly ty vtipy trochu dost trapné, ale později film nabere slušné tempo a opravdu dobré joky. Jinak ústřední dvojice je fajn, zvláště pak Kevin James, a Jessica Biel je tady sakra sexy. Já osobně bych to trochu zkrátil, ale jinak si člověk nemá na co stěžovat. ()

jiri.twist

Film jsem viděl dvakrát před X lety a dodnes si na něj pamatuji. U mě to bylo na hraně, jak píší zde jiní hodnotitelé - primitivní, agitační, jde o to "být gay" - ale zase tak na odsouzení jsem to neviděl, snaha o komičnost byla, jen ne tím směrem, který by mě zaujal na 100%. Ale je zajímavé, že klidně, kdyby byl čas, bych si film pustil znovu ... 6766 ()

crha

Dobrá komedie, která je ale docela nevyvážená. Kdyby to byla čistě bukomedie, tak je to super. Ale to moralizování o tom, jak naše společnost odsuzuje teplý si mohli odpustit. Také mi tam vadilo to přihřáté děcko co pořád stepovalo. Nechci rozepisovat svoje vztahy ke gayům a zkrátím to. Proti teplejm celkem nic nemám. Je to spíš 3,5* ale beru to tak, že jsem se nenudil a několikrát jsem se i nahlas zasmál a proto se po lehkém váhání přikláním výš. ()

Colleague

Na tomhe se mi líbil pouze začátek a pak hláška "je to jako kruh!" Jsem hodně alergický na to, když je komedie takříkajíc přetažená přes míru únosnosti. ()

Luk Skywalker

U tohoto filmu jsem hodně smál. Od začátku do poloviny jsem se "řezal" smíchy. Pak to trochu upadlo, bylo tam pár "tradičních" filmových momentů, který jsou u tohoto žánru často. A přestože původní myšlenka není 100% originální, není tak ohraná, jako jiné a proto dávám 4 hvězdy. ()

montongery

Průměrná americká komedie, kterou překvapivě vyzdvihuje Adam Sandler a celková bláznivost snímku. Příjemná oddychovka u které jsem se i pobavil, ale to je tak asi vše. ()

BOURQUE

Adam Sandler, Kevin James, Jessica Biel, Steve Buscemi, Dan Aykroyd, Rob Schneider... – na začiatku som si myslel, že to bohato stačí na jeden dobrý film. Po skončení som bol trošinku „sklamaný“. Nebolo to zlé (aj ten príbeh bol celkom v pohode), ale niečo predsa len chýbalo. Ale kvôli tomu, že Sandler sa hrá na playboya a objavuje sa tam toľko skvelých hercov, tak potom nestratíte veľa, keď sa na to raz podívate . Osobné hodnotenie: 70% (***) ()