Newyorští hasiči Chuck a Larry jsou už od školy ti nejlepší přátelé. Zatímco Chuck nemá vážný vztah a naplno si užívá mládeneckého života, Larry se po smrti manželky sám stará o dvě děti. Larry má kvůli rizikovému zaměstnáni uzavřenou výhodnou životní pojistku, po smrti své ženy však neurčil nového příjemce pojistky, a tak pojišťovna hrozí, že mu pojistku zruší. Larry přemýšlí, že od hasičů odejde, tíží ho myšlenka, že v případě jeho smrti nebude o děti postaráno, pak ale přichází s geniálním řešením. Uzavřou s Chuckem registrované partnerství, a pokud se s ním něco stane, bude Chuckovi vyplacena jeho životní pojistka a Chuck se pak postará o jeho děti. Jak ale přesvědčit vyšetřovatele sociální správy i okolí, že jsou Chuck a Larry homosexuálové? (TV Nova)

animario

"Naše odpadky nejsou dost gayovský"..."To nejsou,musíme je vygayovat". Jedna z nejlepších komedií dua Dugan x Sandler. 3,5* růžový hvězdičky. ()

brumbrum

Na zaciatku sme sa obcas zasmiali, postupom casu je to cim dalej blbsie, az sme to asi 20min pred koncom definitivne vypli. Akoze humor typu USA - trapne, nasilne, nesmiesne. 1* za to, aby bola rezerva smerom dolu na este vacsie hovadziny. ()

Rathalos

Pohodova komedia s vybornym hereckym obsadenim,Adam Sandler a Kevin James,tych mam rad,ako aj ich komedie,k tomu krasna Jessica Biel a je vymalovane...:-) ()

shudeee

Idealni zhulenecka komedie, ktera sice ztraci po dvou tretinach dech, presto je zaplava gegu a forku prvnich dvou tretin absolutne strhujici. Kdyby nebyla posledni cast lehce patetictejsi hollywoodskym romantish zpusobem, bylo by to za 5 hvezdicek, takto jen 4. ()

Fifipek

Solidní komedie od Sandlera, spousta dobrých vtipů,spousta slabších vtipů a naprosto nádhérná Jessica Biel (na takový tělo patří hezčí kalhotky:) ()

Skleni

Na začiatok musím povedať!: Je to pecka! za 4 hviezdy. No aby sme boli aspoň trochu aj úprimný voči filmovému priemyslu a potencionálnemu budúcemu divákovi, tento film má určité vadi, ktoré hodnotenie skresali. Napr. nudné teplé pasáže propagujúce život buzerantov (áno sú to kkti podla mňa). Ďalej tu máme hlúpi koniec a nevyváženosť humorných scénok Niekedy sa kosíte od smiechu inokedy prejde 20 minút a ani nepousmejete. 70% ()

parabellum

Čekal jsem totální slátaninu a ani jsem se nechtěl na tento filmový počin dívat a hle vyklubala se pro mě příjemná komedie na jeden sobotní večer, která se krásně strefovala do lidských předsudků ohledně menšin. Velice jsem také ocenil, že tvůrci si opustili dnes tak oblíbený "fekální" humor. Za mě dávám 70% !!!! ()

Torgal

Sandler opäť nesklamal a ponúka svoj nenapodobniteľný štýl humoru. Téma filmu je vo svojej podstate dosť vážna, ale cítiť je to len v závere, kedy humor ide dozadu, čo mi zas tak nesadlo. Každopádne príjemná neurážajúca sandlerovka, ktorá spoľahlivo pobaví. 6+/10 ()

tranquill

Překvapí spousta hvězd, potěší nádherná a sympatická Jessica Biel. No a pro Sandlera je to role jako stvořená a K. James mu dobře sekunduje. A i vzhledem k čekanému ale přesto pohodovému nesentimentálnímu závěru je to nadstandartní komedie. ()

LadyEsik

Hollywoodská slátanina, která pobaví leda tak lenochoda – a to s ročním spožděním, se z tohoto filmu naštěstí nevyklubala. Objevují se tu sice příliš okaté gagy, u kterých je divák až nucen vybuchnout smíchy, i když se mu nechce, ale ojediněle. Příběh je o dvou hasičích, kteří musí předstírat, že jsou gayové, aby mohly děti jednoho z nich dostat pojistku. Vezmou se, ale úřad na ně nasadí čmuchala, a tak začíná boj o věruhodnost. Zní to ohraně, viďte? Zajímavé ale na filmu je, že nestaví jen na vtipných situacích, které přichází samovolně, ale i na hlubší myšlence. Jestli se o ni tvůrci nepokoušeli, já ji tam objevila. Ta myšlenka tkví v reakcíi jejich okolí, jsou svědky agrese vůči homosexuálům a odmítání. Přestože svým kolegům zachránili nejednou život, staví se k nim zády (ne doslovně, to by se báli – k homosexuálovi zadkem). Najednou se k nim všichni chovají jinak, jen proto, že mají rádi stejné pohlaví. Oni sami musí změnit úhel pohledu, když se na čas přiřadili k této skupině, musí bojovat sami za sebe, ale bojují i za všechny homosexuály, a to přesto, že jsou heterosexuálové. V tomhle se mi snímek moc líbil. Ukazují také stránky pravého přátelství. Pochopitelně bych ocenila, kdyby takovou myšlenku zpracoval někdo jiný a vznikl z toho psychologický film, ale o to větší to pro mě bylo překvapení. ()

feryk

Prvních pět, deset minut to mělo dobrý rozjezd a říkal jsem si, že by to mohla být dobrá bláznivá komedie, ale pak kvalita vtipů upadá, někdy to je už přitažený za vlasy a konec je brán až příliš vážně na komedii. Možná si tu zápletku kolem soudu mohli odpustit, to už bylo navíc. Tento film ničím nevyniká, ale není špatný a za mě dostává průměrné hodnocení. ()